Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iPad, Android - Gediman - 19.03.2013

Zdar. Mám pár otázek, nevím jestli se to tu už řešilo...
(Mám tuhle hru na Androidu.)

1: jak mám stáhnout update? Normálně stáhnout hru znovu?
2: nesmaže se mi postup? Někde jsem četl, že instalací updatu ano, jinde zase že to zůstane.
3: je normální, že vydělávám takové obrovské množství Pinkie Pie elementu, zatímco ostatní jsou super-vzácné? Pinkie Pie mám už přes 200, zatímco Twilight Sparkle teprv 11. A hra, jako by to věděla, cpe všude parasprity ostatních elementů, takže je nemůžu hubit (musim šetřit na odemknutí té svatyně, nebo co to je) Twilightoops


RE: My little pony for iPad, Android - Refly - 19.03.2013

Ad 1. Pokud ji máš staženou normálně přes Google Play, tak update provedeš přes Google Play jako u jiných aplikací - tj. stáhneš novou verzi

Ad 2. Pokud to uděláš standardě podle bodu 1 (a nedojde k nějaké chybě; mě všechny updaty proběhly vždy v pohodě), tak by to mělo být v pořádku.
Pokud lidi používají různé hacky, emulátory či pouští hru na zařízeních se kterými není kompatibilní, tak pak se samozřejmě může stát, že se o postup ve hře přijde...

Ad 3. Ano, je tomu bohužel tak... Všechny elementy už mam na maximu 999, jen TS skoro není, ty jsou tak 2-3 za den, když je štěstí a TS paraspritů mam už tolik, že se celá hra seká... Twilightoops


RE: My little pony for iPad, Android - Gediman - 19.03.2013

Ok. Díky. Mám totiž ještě tu vánoční edici, a už se chystá nějaká nová, kde budou i nové mini-hry, na což se docela těším.

A ještě - když stáhnu novou verzi, tak se questy vánoční edice zruší? Ještě jsem je nedodělal všechny. Někde jsem četl, že z nabídky ozdob se totiž vymažou vánoční předměty.


RE: My little pony for iPad, Android - Refly - 19.03.2013

To nevím - stihl jsem je všechny.
Teď tady koukám do hry a ty vánoční předměty tam opravdu nevidím. Ale nevím jak se to zachová, když ještě nebudeš mít ty questy hotové... Ajsmug

Každopádně od vánoční edice vyšla minimálně jedna další verze - verze valentýnská (nové questy, pár nových poníků). Plus jeden miniupdate k tomu (oprava chyb).

Aktuální verze je 1.2.5, tak se podívej jakou máš Ajsmug Menu -> About

P.S.: Podle Google Play je verze 1.2.5, ale samotná (aktuální) hra ukazuje verzi 1.2.3


RE: My little pony for iPad, Android - Gediman - 19.03.2013

Jo, o té valentýnské vím... tu si tedy instaluju taky, možná by to pak dělalo problémy.
Díky.


RE: My little pony for iPad, Android - LikiOne - 21.03.2013

ahojky konečně sem se zaregistroval na Gameloft live pod názvem LikiOne1 tak si vás přidám pokud vám to nevadí .


RE: My little pony for iPad, Android - ZoidySVK - 21.03.2013

Ľudia začínam odznova a potrebujem 3 truhlice Pinkiesad2 Fluttercry


RE: My little pony for iPad, Android - Refly - 21.03.2013

Mě nejde truhla poslat... Resp. kdykoliv se zkusím k někomu připojit, tak mi to napíše error a smůla... Twilightoops


RE: My little pony for iPad, Android - Shocke - 21.03.2013

Ahojte,
taky to hraju a potřebuji Heart na úkol,
pošlete mi je prosím? Pinkiesmile
Moje GL: Boss00cz


RE: My little pony for iPad, Android - Johnn195 - 28.03.2013

Dnes vyšel další update. Přibyl Canterlot, nové questy. Poníci + další objekty. Ale hlavně mi zmizely všechny parasprites. Flutterryay Takže si konečně užívám plynulou hru Rainbowlaugh