Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Annabell - 29.08.2018

Alebo to mohol byť nejaký glitch, stalo sa to párkrát i mne.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Cocodrillo - 29.08.2018

Chyba byla na jejich straně, též jsem ju stihla koupit (android).


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Žeryk - 30.08.2018

To je škoda Rainbowlaugh btw, napsalo mi to, že za reálné peníze můžu zbavit Equestrii reklam. Platí to tedy pro každou věc, co si koupím? I nejlevnější gemy?


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Faiko - 30.08.2018

Reklamy na gemy ti zustanou (i na preskoceni hodin v group questech) ale dostanes nejake "body" do VIP a podle toho odmeny

a tohle vypada zajimave ,ze by nove denni odmeny?

[Obrázek: 2lixzcz.png]


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jamis - 30.08.2018

@Faiko: jj, vypadá to na remaster toho, když se hrou začínáš a dostáváš bonusy za odehrané dny.


(30.08.2018, 09:09)Žeryk Napsal(a): To je škoda Rainbowlaugh btw, napsalo mi to, že za reálné peníze můžu zbavit Equestrii reklam. Platí to tedy pro každou věc, co si koupím? I nejlevnější gemy?

Upozornění na akce (aka kup poníka za reálné peníze) zůstanou, automaticky přehrávaná videa s reklamama na ostatní hry Gameloftu zmizí (už jsem je neviděl několik let - koupil jsem kdysi obchod, co produkuje gemy asi za 400 Kč plus nějaký bonus k tomu).

Jinak za nákupy za peníze dostáváš VIP pointy ze kterých se pak skládá VIP level, kde jsou speciální odměny, nějaké bonusy přímo ve hře a ukazuje tě to v listech přátel na začátku seznamu bez ohledu na player level. Aktuálně mám VIP level 6, kde je +10% produkce bitů, +15% produkce XP, 3 exkluzivní postavy (za všechny dosud VIP levely), nějaké dekorace a co mě těší asi nejvíc, jednou za den můžu jet jedno kolo v jedné z miniher (důl, EQG, levlení poníků) na maximální bonus, bez nákladů.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Faiko - 16.09.2018

neslo odolat
[Obrázek: 2heimuv.png]
(byla v akci protoze ji mam v group questu)


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Faiko - 20.09.2018

Novy Kód : HOPE


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Žeryk - 22.09.2018

Tak co říkáte na nový quest? To je asi poprvé, co tvůrci využili nějaký příběh z komiksu ne?
Mě se dost líbí, po dlouhé době konečně něco nového, nový styl questu.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jamis - 22.09.2018

Poprvé to není.

Bohužel zrovna tenhle komix byl sice příběhově zajímavý, ale ty začátky "přidáme děsně OP postavu/y, které v prvním kole vyřídí úplně všechny a pak teda začneme s dějem, kde se ukáže, že záporáci nejsou černobílí" se bohužel v poslední době v MLP opakuje - nakonec je to stejně zábavné, jako kdyby mane6 + princezny sundaly Sombru jedním magic blast headshotem. Le příběh.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Azuliana - 22.09.2018

Já mám trošku jiný problém. Nemůž dělat komunitní část questu, páč mám všechny potřebné poně na group questu Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh