Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iPad, Android - Refly - 28.03.2013

Super! Pinkiesmile


Citace:A Canterlot Wedding has come to the MY LITTLE PONY game along with a stampede of new content in this update!
  • Journey to the brand-new Canterlot map on the Friendship Express
  • Meet 10 new ponies to fill your town with celebration
  • Get ready for the big day with festive new wedding decorations
  • Build your unique Canterlot with new houses and shops
  • Defeat Queen Chrysalis and her army of Changelings
  • Save the day in 40 new quests
  • Have fun with the enchanting "Look to the Stars" mini-game

Zdroj: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftPOHM

Akorát se to hodí, zrovna včera jsem dosáhl 5ti hvězdiček u všech poníků... Pinkiesmile


RE: My little pony for iPad, Android - Oggy123 - 28.03.2013

Kto chce môže si ma pridať na GF live. Potrebujem srdiečka na úkol Pinkiesmile
GL: Oggynka


RE: My little pony for iPad, Android - Refly - 29.03.2013

[Obrázek: PE0oICfSHi_2kZFcPdbN9cWlI2gVmxry9bc07JdH...MfwYQ=w705]

No asi bych se mohl podělit o zkušenosti s novou verzí hry:
  • Padá... Padá... Často padá... Pinkiehappy (naštěstí ne přímo při hře, ale při nějakých náročnějších věcech typu vstup do GAMELOFT sekce, do Social sekce, transport mezi městy apod.)
  • Po výběru jednoho srdce v social menu celý seznam zmizí a musí se překliknout jinam, zase vybrat jedno či dvě srdce a takto pořád dokola...
  • Mane6, Celestia a Luna jsou v Canterlotu jen na návštěvě; nelze je přidat do obchodu. Cadance + SA se naopak do Canterlotu přesunuli, takže pozor - zmizeli vám z obchodů v Ponyvillu; dají se ale lehce nahradit 2 novými poníky za peníze.
  • Je super, že zmizeli všichni paraspriti, ale už se zase objevují noví...
  • Mam pocit, že začal trošku častěji padat TS element, snad to není jen náhoda
  • F&F Balloon Pop můžete postavit i v Canterlotu, ale 24h free časovač je společný
  • Přibývají EXPy a levely

Celkově ale spokojenost... Ajsmug


RE: My little pony for iPad, Android - Refly - 30.03.2013

Johnn195: Neměl jsi tady příspěvek o tom "too many Twilight Sparkle" bugu? Rainbowlaugh
Oni to jsou changelingové, co? Pinkiehappy

Já jsem měl totiž taky asi 5x TS, tak jsem na ni zkusil kliknout a hle... changeling... Pinkiesmile Akorát tedy nevím, zda nečemu vadí - zda na ně mam klikat a plýtvat na ně elementy nebo je tam prostě můžu nechat (protože na rozdíl od paraspritů nepřekáží dokud je "neodhalíš").


RE: My little pony for iPad, Android - Johnn195 - 30.03.2013

Jo jo, vůbec mi to nedošlo, až později jsem na jednu omylem klikl Rainbowlaugh Protože mi to pak přišlo trapné, tak jsem přípěvěk radši smazal
Pro mě jsou paraspriti a teď i changelingové klíčový zdroj gemů, když nechcete podvádět a nemáte peníze Rainbowlaugh
Ale jestli je nebudeš odhalovat tak by to mohlo být zajímavé, kolikrát se ti až můžou zduplikovat. Třeba by bylo zajímavé mít ve hře kolem stovky Twilight Rainbowlaugh


RE: My little pony for iPad, Android - Refly - 30.03.2013

Jo jo, jen škoda, že je tak málo TS elementů... Pak by to byl ideální zdroj gemů... Pinkiesmile


RE: My little pony for iPad, Android - Dumbass_CZ - 30.03.2013

Mi povídej ... když jsem to hrál, odevšech jsem měl elementů "tři řitě", ale Twi ... ani náhodou Rainbowlaugh


RE: My little pony for iPad, Android - Johnn195 - 30.03.2013

Já mám problém i s elementy loyalty a teď si mi docela zvedá spotřeba(kvůli changelingům) element kindness.
Ale je pravda, že na Twilight element narazím tak jednou-dvakrát týdně


RE: My little pony for iPad, Android - Deecevans - 30.03.2013

Mám rychlí dotaz, jsem ve 40 lvl a už se nemužu dočkat Rainbow Dash, tak abych nebyla zklamaná. Je za peníze, srdíčka nebo diamanty?


RE: My little pony for iPad, Android - Space horse - 30.03.2013

Je na diamanty. Asi za 500.