Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



Re: My little pony for iPad, Android - Terok - 07.05.2013

Však jsem si některé z vás už pridal Pinkiesmile


RE: My little pony for iPad, Android - slovia05 - 23.05.2013

Jmenuji se slovia,kdo chce si mne muze pridat.Pinkiehappy


RE: My little pony for iPad, Android - Dex - 01.06.2013

Android 4.1.3, HTC Desire X:
Neskutečné lagy. Nefunguje gameloft live - jde se jen přihlásit/zaregistrovat, ale po kliknutí na tu GL ikonku mi to otevře možnosti stáhnout si další ******hry od nich, nejde přidávat přátele (nebo nevím jak), plus když se chci přihlásit na webu, tak to píše že email není v databázi.
Spamuje mě to kdykliv si nějaký poník chce hrát, a když to ignoruju pak mě to začne spamovat nesmyslama (např. "Apple Picking Game is ready to play", atd.).
Neukládá to herní data online, ale jen do zařízení (HRŮZA!).

Ale hodilo by se mi alespoň, kdyby mi někdo vysvětlil, jak si přidám přátele Ajsmug


RE: My little pony for iPad, Android - Ferraripony - 01.06.2013

upozornění se dá vypnout, když dáš těsně před vypnutím tlačítko push notifications a tam všechno vypneš


RE: My little pony for iPad, Android - Refly - 01.06.2013

Dex:

- Lagy: Pokud chceš normálně hrát, vypni si datové připojení (Wifi, 3G, ...), tj. aby se hra nemohla připojit - připojení je dobré pouze, když chceš poslat/přijmout dárky, přidat přátelé apod., jinak doporučuji off-line hru. Bez připojení se hra seká minimálně (alespoň tak to je u mě).
- GL: Na jejich malou ikonu neklikej, to je jen reklama. Do GL se dostaneš přes menu (to vpravo nahoře), tam je velká modrá ikona. Tam si pak i přidáš přátelé, to už najdeš. Ajsmug
- S webem nemam zkušenost
- Push notifikace jsou dobrá věc (upozorní tě na dostavěný barák, hru jednou za 24 hodin, ...), akorát to "Ready to play" je dost otravné. Ale každý typ push notifikace se dá vypnout, najdeš to v hlavním menu (např. přes šipku "zpět"), v nastavení.
- To, že nejsou data online je obrovská škoda - jednak se dá takto snadněji hackovat a jednak nemáš zálohu dat.

Jak přidat přátele jsem psal výše (v GL rozhraní - přátelé -> přidat), když tak se zeptej potom, kdybys to stále nenašel... Ajsmug


RE: My little pony for iPad, Android - Dex - 02.06.2013

Díky za radu Pinkiesmile
V GL mi nefunguje klávesnice (nezobrazí se, takže nemůžu psát). Jak ji mám rozfungovat? Rainbowlaugh


RE: My little pony for iPad, Android - Refly - 02.06.2013

No pokud nefunguje standardní zobrazení klávesnice po vstupu (kliknutí) do editboxu, tak zkus dlouze přidržet HW tlačítko menu, pokud ho máš. To by mělo zobrazit klávesnici, jinak nevím... Pinkiesmile


RE: My little pony for iPad, Android - Dex - 02.06.2013

HW Talčítka nemám žádná, ale vím co myslíš. A ne, nefunguje to :/
Asi si budu přátele přidávat přes emulátor na PC Rainbowlaugh


RE: My little pony for iPad, Android - Broseph - 02.06.2013

Koupil jsem si nový tablet takže si to konečně můžu zahrát Twilightsmile Nick: J_manT


RE: My little pony for iPad, Android - Space horse - 02.06.2013

Tak MLP hra nie je až taká zábavná keď máte Sony Xperia. Hra vkuse seká a lebo padá. NO, aspoň že to môžem hrať. Rainbowlaugh