Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iPad, Android - Refly - 09.06.2013

Jednoduchá budovatelská strategie - stavíš budovy, staráš se o poníky, plníš úkoly, postupuješ dále v příběhu... Ajsmug Seznam přátel zatím neřeš, nauč se nejdřív vůbec hrát... Pinkiesmile


RE: My little pony for iPad, Android - Bouri - 17.06.2013

Co dělat, když se mi začne sekat hra? Četl jsem, že stačí vypnout připojení k netu, ale mně posledně pomohl pravej opak, tedy zapnout WiFinu... Nebo má někdo jinej trik? Samsung TAB 2 7.0 WiFi

Jinak pokud chcete, tak mám na GL účet BouriX (snad jsem se trefil, alespoň mi to tak píše GL Twilightblush)


RE: My little pony for iPad, Android - Refly - 18.06.2013

To je divné, mě pomáhá vypnutí připojení k internetu. Dále zkus restartovat telefon ("vypnout/zapnout" není restart) - dojde k uvolnění RAM paměti a vymazání dočasných souborů. Pokud nabídku restartu nemáš, tak si otevři správce aplikací a vymaž u MLP dočasná data (mezipaměť, clear cache). Pozor ať si nesmažeš hlavní data (clear data), tj. průběh hry. Ajsmug

[Obrázek: app-clear-cache-data.png]


RE: My little pony for iPad, Android - Bouri - 18.06.2013

Jak se mi to zas začne kousat, tak to zkusím, dík... Dneska znovu, bez přuipojenýho netu se to kousalo, že se nedalo nic hrát a po zapnutí WiFiny se o rozběhlo a pk¨ěkně plynule; ale prozměnu se to se zapnutou WiFi nechtělo spustit, resp. se to kouslo za loadovací obrazovkou, dokud jsem nevypnul WiFi (asi nenačetlo reklamu). Rainbowlaugh

A vypnout a zapnout jsem zkoušel (a nic), nečekal jsem, že je takovej rozdíl mezi restartováním a vypnutím... Zkoušel jsem aj volbu uvolnění RAM paměti, ale bez výsledku...


RE: My little pony for iPad, Android - Bouri - 20.06.2013

Mě prozměnu nehce pustit do světa přátel (jen defaultní Celestie), nevíte někdo, jak to vyřešit? Ostatní ke mně prej můžou...
[Obrázek: qghx.png]
(mám za úkol rozházet pár truhlic a gemy se mi za to nechce rozhazovat)


RE: My little pony for iPad, Android - Refly - 20.06.2013

Vyšel nový update hry, viz https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftPOHM&hl=cs

Citace:Put your hooves in the air and give a great big cheer for the newest update to My Little Pony!
What’s new:
- You asked for it, and we listened! We have reduced the price on many of your favorite ponies and items!
- Complete your pony band with three new musical ponies and their houses in the Canterlot Shop.
- Add the new Movie Theater to check out exclusive videos! There’s even a special version for both Ponyville and Canterlot.
- New quests help you discover all the new content.

Ve zkratce:
- Sníženy ceny oblíbených poníků a předmětů
- 3 nové poníci
- Prohlížení reklamních videí za gemy
- Nové questy

Moje postřehy:
- Poníci nejsou 3, ale 4 (4. je za 60 gemů)
- Snížena cena "hry za gemy" z 20ti gemů na 10
- Už se správně zobrazují achievementy i v Canterlotu
- Opraven bug při vybírání srdcí z pošty
- Opraven grafický bug při přechodu mezi městy
- Neověřeno/pocitově:
-- Generuje se meně changelingů v Canterlotu a méně paraspritů v Ponyvillu
-- Lépe se načítá seznam přátel


Bouri: Zkus updatovat hru... Pinkiehappy


RE: My little pony for iPad, Android - Ferraripony - 20.06.2013

kde je to divado? zatím jsem ho nenašel


RE: My little pony for iPad, Android - Refly - 20.06.2013

Je to normální nová budova k postavení... Ajsmug


RE: My little pony for iPad, Android - Ferraripony - 20.06.2013

aha ja mysle ze to je nekde v menu jako je social a spol. do výstavby jsem nelezl protože šetřím.Pinkiesmile takže pro to isem ti nenašel


RE: My little pony for iPad, Android - Bouri - 20.06.2013

(20.06.2013, 08:03)Refly Napsal(a): Bouri: Zkus updatovat hru... Pinkiehappy
Dělalo to před, i po updatu... Dokonce jsem smazal cache a docela jsem se lekl, když pak naběhlo stahování nějakejch 90MB a on to byl mezitím update. Rainbowlaugh
V seznamu přátel mám jen 2 lidi (+ Celestii), takže nemám na kom moc zkoušet, kdyýž mi to funguje jen s Celestií; tobě ode mě nepřišla pozvánka?

A divadlo jsem zkoušel (v Ponyvillu) a je to v podstatě "instant" 8 gemů za 500 bitů a zajímalo by mě, jak často se to obnovuje... A přes editor kupodivu nejde divadlo smazat. Rainbowhuh