Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iPad, Android - slovia05 - 22.06.2013

Ahoj,nezná někdo nějáký cheaty ?


RE: My little pony for iPad, Android - Refly - 22.06.2013

NE! Twilightangry2


RE: My little pony for iPad, Android - LikiOne - 22.06.2013

Refly nelži Rainbowlaugh

Na tohle cheaty sic nejsou (si myslím nikdy sem žádné nehledal) ale jako v každé hře i tady jde par věci obejít ale tady to nebudu zveřejňovat a to jenom kvůli tomu že Cheaty kazí radost ze hryTwilightsmile .


RE: My little pony for iPad, Android - Bouri - 23.06.2013

(22.06.2013, 10:32)Refly Napsal(a): Bouri: Po restartu telefonu se mi již v aplikaci klávesnice objevila, ufff... Pinkiesmile Takže už jsem přijal i tvoji pozvánku... Ajsmug
Díky, taky jsem si tě přidal. Škoda že mi nejde se ti dostat do světa (načítá moc dlouho a pak hodí tu typickou hlášku), abych ti tam moh hodit truhličku. Twilightsmile

(22.06.2013, 12:48)slovia05 Napsal(a): Ahoj,nezná někdo nějáký cheaty ?
Slyšel jsem, že prej bylo něco, co upravovalo ceny, odměny apod., ale prej se na Gameloftu naštvali a změnili to tak, že prej to už nejde upravovat...
A jak píše LikiOne, cheaty kazí radost ze hry... Účelem není dohrát hru za 2h, ale užít si ji, takhle by nás přestalo bavit hrát hry, žebychom nevěděli, co dál hrát... Applejackconfused


RE: My little pony for iPad, Android - slovia05 - 24.06.2013

(22.06.2013, 12:48)slovia05 Napsal(a): Ahoj,nezná někdo nějáký cheaty ?
Slyšel jsem, že prej bylo něco, co upravovalo ceny, odměny apod., ale prej se na Gameloftu naštvali a změnili to tak, že prej to už nejde upravovat...
A jak píše LikiOne, cheaty kazí radost ze hry... Účelem není dohrát hru za 2h, ale užít si ji, takhle by nás přestalo bavit hrát hry, žebychom nevěděli, co dál hrát... Applejackconfused
[/quote]

Jenom de o to,že si gemy nechci kupovat a vydělávat je je strašně pomalý.


RE: My little pony for iPad, Android - Žeryk - 24.06.2013

Ono ta hra jde někdy dohrát ? Rainbowlaugh


RE: My little pony for iPad, Android - Kovu11 - 24.06.2013

Ten letový režim som teraz skúšal a nejde.
Dá sa dohrať keď máš všetky veci min. 1x, všetky misie a všetkých poníkov na lvli 5 a ty sám na lvli 70. (podla mňa, ale fungovať ti bude nadalej)


RE: My little pony for iPad, Android - Jerryshy - 24.06.2013

Tato hra mne neskonale baví Rainbowlaugh , ale poslední dobou na ni není nálada a čas...A jen tak namátkově se zeptám ... někdo by si tu chtěl Jerrouše přidat ? Rainbowlaugh


RE: My little pony for iPad, Android - Bouri - 26.06.2013

Mám následující problém...
Při vypnuté WiFi (nic jiného s přístupem na net tam nemám) mi vše běží OK, ale jakmile zapnu WiFi, tak se hra okamžitě kousne a spadne. Spuštěním přes ikonu se objeví logo Gameloft a po chvíli taky spadne.
Nějaký nápad na vyřešení, aby to pracovalo aj s WiFi?


RE: My little pony for iPad, Android - Johnn195 - 26.06.2013

Bouri: Takový problém také občas mívám. Vždy mi pomohl restart systému.