Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iPad, Android - wolfrin - 25.08.2013

Jasně, že ti to nepujde na android emulátoru, když musíš mít android, tak potřebuje správný root na stahování dat, a ještě ta aplikace nepočítá, že se data z MLP stahuje do skrytého úložiště(android). Tvůj hlas mi připomíná jako nějakého dabéra z FénixProdabing, který se taky náhodou jmenuje Astonov Twilightsmile.


RE: My little pony for iPad, Android - Lexo Astonov - 25.08.2013

Náhodou to jsem já.


RE: My little pony for iPad, Android - LovelyMaii - 25.08.2013

Mě ta hra na mobilu nějak nefunguje. Ono je to ale možná taky dost velký Rainbowlaugh


RE: My little pony for iPad, Android - Amegan - 25.08.2013

(24.08.2013, 20:58)Lexo Astonov Napsal(a):


pred rokem sem se tu hru taky snazil rozjet prez emulator
bluestack nesel
oficialni android SDK tam zase sem to nemoh dostat na virtualni kartu ani stahnout to neslo
nevi nekdo jak to rozjet prez emulator ?? Rainbowlaugh

EDIT: dotretice vseho dobreho sem se snazil rozjet android, upravenej pro asus eee PC, na virtualnim PC taky se to shledalo s neuspechem prvni pokus nenaintalovalo se to druhy pokus naistalovalo se to ale padalo to a neslo se pripojit na net Rainbowlaugh


RE: My little pony for iPad, Android - Slugma - 28.08.2013

Tak já jsem s rozjetím neměl problémy, ale po chvíli mě to přestalo bavit už jen F2P modelem, který se mi nelíbí a přijde mi velice vyděračský... (zvlášť od tak velkého studia jako je gameloft a peněz má až moc)


RE: My little pony for iPad, Android - Rainfall - 28.08.2013

dnes nová aktualizace, že
přibylo pár předmětů do Canterlotu a nejvíc mě překvapila ta divná Vinyl (jinak vyděrači zase všechno za Gemy) jinak nic nového snad kromě nové uvítací obrazovky
a proč to píšu, jenom tak Pinkiecrazy

EDIT: teď jsem zjistil že je tu úplně nová ta balónová hra, docela hutně udělaná


RE: My little pony for iPad, Android - Johnn195 - 28.08.2013

U mě tohle byl nejlepší update této aplikace vůbec! Vždycky to bylo strašně pomalé a zasekané a pak když jsem měl android 4.3, tak to byla hrůza, neustále to padalo, vybrat peníze nebylo více než utrpení. S touto aktualizací to nyní jede krásně, jak to nejelo ani na začátku, když jsem měl jen twilightinu knihovnu. Konečně pořádná optimalizace.


RE: My little pony for iPad, Android - Ferraripony - 28.08.2013

hmmm pro mě je naopak nejhorší, protože mi to přestalo fungovat. Nevíte někdo jak tam dostat původní verzi bez rizika, že přijdu o progres?


RE: My little pony for iPad, Android - MBite - 29.08.2013

Konečne som sa zbavil svojej starej nokií, hurá do boja Rainbowlaugh . Nuž, ohlasy na internete sa nemýlili, strašne je pomalá, nemám kryštály, nemám bits, nechce sa mi cheatovať, jediný dobrý zárobok mám z hľadania derpy, a pre nejaký divný dôvod tú hru nemôžem vypnúť ináč by som musel restartnúť mobil len aby sa vedela znovu spustiť. No a to že musím 8000000krát stlačiť ok aby ma to ďalej pustilo... nejak to nereaguje na môj prst.

Ale som závislý na nej Rainbowlaugh

Čo je lepšie Gameloft live či facebook? Rainbowhuh


RE: My little pony for iPad, Android - LordMat - 29.08.2013

asi GL pretože tam je vačšina z nás a v prvom poste si môžeš vybrať koho si pridáš.