Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iPad, Android - Mantis - 13.04.2014

Já sem si stáhnul emulátor androidu BlueStacks a hraju to na PC

Odesláno z chytrýho čtverečku


RE: My little pony for iPad, Android - Elis856 - 13.04.2014

Hey guys,
mám menší problém nebo spíš větší. Klasicky zapínám hru, že jo. No a potom jak začne hrát hudba a začne se to načítat, tak se mi to vypne. Včera mi to ještě normálně fungovalo a teď ne. Zkoušela jsem restartovat tablet ale bez žádného výsledku.
Dále mě napadlo odinstalovat a zas na instalovat celou hru, ale nerada bych přišla o všechno. Vím že se to dá nějak uložit, ale taky to nemusí fungovat. :/
Takže pokud máte nějaký nápad, prosím napište ho Pinkiesmile


RE: My little pony for iPad, Android - Koxi - 13.04.2014

Mě to taky tak dělalo, ale po odinstalování a nainstalování to jde líp. Myslím že není jiná možnost než znovunainstalování ( vím že se ti to do ho moc nechce, mě to taky vadí. Holt odznova se hrát nikomu nechce)


RE: My little pony for iPad, Android - Žeryk - 13.04.2014

Přesuň data na SD kartu. Mě to pomohlo od sekání.


RE: My little pony for iPad, Android - Bouri - 13.04.2014

Stačí vypnout spojení k internetu a pak nepadá... Párkrát se to už objevilo a stačilo vypnout připojení k netu; ale jak se to pak napravilo si už nevzpomenu. Twilightoops


Re: My little pony for iPad, Android - Divočák - 13.04.2014

Dík za info! Padá ještě před logem MLP Rainbowlaugh

Odesláno z mého HTC Wildfire S pomocí Tapatalk 2


RE: My little pony for iPad, Android - Mantis - 13.04.2014

To vypnutí internetu pomůže, ale jak to vyřešit trvale zatím nevim. Na starších diskuzích co sem našel psali že to může být způsobeno tím že spadly servery gameloft, takže by to mohlo být jen přechodnej problém. Zajímalo by mě jestli to padá jen těm co jsou přes hru přihlášení k tomu gameloft účtu nebo i ostatním. Na mobilu kde přihlášenej nesem to jede normálně Rainbowderp

Odesláno z chytrýho čtverečku

edit: opraveno na gameloft, T9ka v mobilu mě to nahradila a já sem si toho nevšim Facehoof


RE: My little pony for iPad, Android - Divočák - 13.04.2014

Jen na netu páč mám Gameloft přihlášení

Odesláno pomocí Spika


RE: My little pony for iPad, Android - Elis856 - 14.04.2014

No, takže když vypnu internet, tak to jede! Flutterryay Moc děkuji za radu, protože jsem hrozně začala panikařit Rainbowlaugh

Jinak já nejsem k Gameloftu přihlášená a tak či tak mi to nejede (jede pouze s vypnutým internetem). Ale možná může být problém někde jinde, no uvidíme.


RE: My little pony for iPad, Android - TakeruDavis - 14.04.2014

Já holt musím nějak vydolovat uložená data z mobilu do mobilu číslo dva nebo do nějakého emulátoru.
Od té doby co začal zlobit dotykáč, jsem přestal hrát, nový mobil má výkon nanejvýš 70% oproti původnímu.
Začnu asi znovu hrát až Google Motorola vydá telefon Ara