Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iPad, Android - Kovu11 - 17.06.2014

A je tu nový update ktorý prináša novú lokalitu Sweet apple acress a s ňou aj nových poníkov. Apple rodina z ponyvillu sa presunie do Sweet apple acress. Denné eventy so špeciálnymi poníkmi. Apple bats. A mapu Equestrie po kliknutí na vlak. Nové rozhranie a vyšší maximálny level (bol zvýšený minimálne o 15 lvl) .
[Obrázek: images2.png]
[Obrázek: image(6).png]
[Obrázek: image(5).png]


RE: My little pony for iPad, Android - Divočák - 17.06.2014

Wohoooo a jde se cheatovat Rainbowlaugh

Odesláno pomocí Spika


RE: Update - Errem - 17.06.2014

Ahoj, som jedna z tých nepoctivých hráčov a používala som cheaty avšak s novým updatom sa mi akoby zmazali, som sama? Rainbowlaugh
Taktiež sa mi nemnožia Apple bats, Changelings ani Parasprites. Vie mi niekto pomôcť? :S


RE: My little pony for iPad, Android - MegaBite - 17.06.2014

Už som hrál veľa takých hier a jediné čím sa líšisi je vzhľad "NUDA" Ajsleepy a nemyslím si že by ma to bavilo viac len preto že sú to poníci Applejackunsure


RE: My little pony for iPad, Android - Kovu11 - 17.06.2014

Errem, Divočák: Aj mne sa zmazali a keď som ich tam dával znova tak to nič nerobilo, prepísal som názov na verziu 1.9.0 a stále nič. Treba nájsť iné slabé miesto alebo čakať kým autor hack opraví alebo vytvorí nový.


RE: My little pony for iPad, Android - Errem - 17.06.2014

Neee čo budem dovtedy robiť, presne tohto som sa bála :/ ale zasa ten update sa mi páči...


RE: My little pony for iPad, Android - Bouri - 17.06.2014

(17.06.2014, 18:49)Errem Napsal(a): Taktiež sa mi nemnožia Apple bats, Changelings ani Parasprites. Vie mi niekto pomôcť? :S

Mně pomáhá 1x denně se ve hře přepnout do GameLoft sekce a z ní zpět do hry (zobrazí se reklama) a hned se v aktivní mapě (Ponyville, Canterlot, SAA) objeví paraspriti, changelingové či ovocní netopýři.


RE: My little pony for iPad, Android - Ferraripony - 17.06.2014

sestře to prý funguje, že během hraní zamkne (zhasne) displej a zase ho odemkne. poté se jí prý objeví. Mne osobně ne, ale to bude možná spíš telefonem (objeví se mi jedině při koupení další části mapy)


RE: My little pony for iPad, Android - Errem - 17.06.2014

Ferraripony presne ten problém mám aj ja, aký máš telefón? Rainbowlaugh
Gameloft mávam pustený a reklamy mi naskakujú pri každom pripojení na internet avšak oni paraziti (alebo ako ich nazvať celkovo Rainbowlaugh) sa mi nikdy nezjavia


RE: My little pony for iPad, Android - Ferraripony - 18.06.2014

sony ericsson xperia ray.
jinak můžete si mne přidat hraju to pořád (nick v prvním příspěvku vlákna), akorát není jisté jeslti to hned přijmu připojení na G live mi dost blbne