Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iPad, Android - Tiger Eye - 21.06.2014

Přesně. Kupovat gemy, ještě za peníze, když si můžete stáhnout super cheat zdarma, tak ty peníze můžete strčit do něčeho jinýho. A já asi půl roku čekám na 150 gemů a mám 2. Rainbowlaugh Stupidní Soarin... Proč vůbec stojí normální pegas (dobře wonderbolt...) tolik gemů? Twilightangry2 Třeba Spitfire je velitelka Wonderboltů a stojí jen několik tisíc (myslim... Pinkiecrazy). Jo a štve mě, že ve sweet apple acers se tvoří málo netopýrů.Rainbowhuh

A kdyby jste chteli, na GLL jsem flutterdashbunny (když jsem se registrovala, nic víc crazy mě nenapadlo... Pinkiecrazy


RE: My little pony for iPad, Android - Kovu11 - 21.06.2014

Ja mám podozrenie že netopiere sa spawnujú len keď tam mám stromy. Alebo tým že tam majú málo priestoru na spawnutie.


Re: RE: My little pony for iPad, Android - Minetex - 21.06.2014

(21.06.2014, 09:58)Kovu11 Napsal(a): Minetex: Ten súbor bol možno premenovaný a MLP súbori tej hry nájdeš tu: Android\data\com.gameloft.android.ANMP.GloftPOHM\files

Cryptobox: Aby si tam mala iných hráčov musíš ich mať medzi priateľmi.
Tam jsem je i původně našel, ale teď tam nejsou. Není nějaký způsob, jak hru uloži, aby se vytvořil nový save?


RE: My little pony for iPad, Android - Kovu11 - 22.06.2014

Niak to nechápem ale keď si chceš terajšiu hru uložiť a vytvoriť zároveň novú, tak si okopíruj súbori z android/data/... Následne ju odinštaluj a stiahni si pirátsku verziu alebo ak máš peniaze tak si ju stiahni znova z marketu alebo tu je ešte hypotetická možnosť že si súbori vymažeš a keď zapneš hru tak sa ti stiahnu (ale to by som nerobil). Ak som to pochopil zle tak napíš.


RE: My little pony for iPad, Android - Minetex - 22.06.2014

Nepomohlo to. Ale ještě jednou:
Chtěl jsem zkusit Luna's Dreamwalk, tak jsem v ES File Exploreru vyhledal .dat, a našlo mi to mlp_save_new.dat. a potom dalších asi devět, a ty byly očíslovaný 001, 002, 003... ale než jsem ten soubor stihnul dát do počítače, tak jsem ho omylem otevřel v textovém editoru, a omylem jsem na něco kliknul. V počítači jsem ho chtěl načíst do Luna's dreamwalk, ale ten mi řekl, že soubor je poškozený nebo neplatný. Tak jsem šel znovu do ES a vyhledal to znovu, ale ani jeden soubor tam nebyl (originál ani očíslovaný zálohy), i přes to, že jsem si ho jen nakopíroval, ne přesunul.
Nepomohlo mazání dat, ani reinstalace.
A P.S.: Sorry za tak dlouhej příspěvek Rainbowlaugh


RE: My little pony for iPad, Android - Kovu11 - 22.06.2014

Tak potom ma napadá iba to že tie súbori mlp save dat neboli súčasťou hry. Lebo keď reinštalácia ich nevrátila a mne sa vymazal súbor lotterygems potom čo som hru aktualizoval. Možno to bude aktualizáciu. To sa musíš opýtať niekoho kto má novú verziu hry a funguje mu lunas dreamwalk lebo ja ho nepoužívam.


RE: My little pony for iPad, Android - Greytail - 22.06.2014

Tak vzhledem k tomu, že mi situace konečně dovolila si pořídit dotykáč (a poníci se něj šli zhruba minutu poté, co jsem se s ním naučil zacházet Rainbowlaugh), tak si mě můžete přidat - na Gameloftu jsem pod přezdívkou greytailcz Pinkiesmile


RE: My little pony for iPad, Android - LUKO - 22.06.2014

však neviem ako to funguje ale ja tie srdečka dostavam hlavne kvoli tomu že mam kamošov na FB a tak ich ja posielam dalšim na gamelofte alebo ako sa to vola som tež ale tade to vobec nepouživam Pinkiesmile ak chcete tak si ma pridajte a možme posielat do zblbnutia každy den Rainbowlaugh FB iba na vyžiadanie cez PM


RE: My little pony for iPad, Android - Errem - 23.06.2014

Po pár dňovej odmlke som späť a neuveriteľne šťastná že oných 50 gemov denne dostávam, uff neviem čo by som bez nich robila.
Pre dotyčnú osobu ktorá odsudzovala naše cheaty mám len toľko... predstav si že sa ti netvoria škodcovia (parasprites a iný) a objavujú sa len v prípade že si odomkneš kúsok pôdy... a predstav si že ich máš odstrániť 30... Rainbowlaugh


RE: My little pony for iPad, Android - Kovu11 - 23.06.2014

Ja som paraspritov vyriešil takto:
[Obrázek: s2i0jygyz]