Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iPad, Android - Kovu11 - 10.07.2014

Hack lottery_gem je na verziu 1.8.0 a teraz je 1.9.1 musíme len čakať kým ho autor aktualizuje. Ale prečo funguje daily_gems neviem. Takto ako tebe to funguje všetkým (teda tým čo to používajú).


RE: My little pony for iPad, Android - LordMat - 10.07.2014

Aha, vďaka za info.


RE: My little pony for iPad, Android - Minetex - 10.07.2014

Hele, může mi sem někdo hodit to mpl_save.dat? Mě se nevytvořil a na tablet chci použít Luna's Dreamwalk (na mobilu pojedu bez hacků Pinkiehappy Samozřejmě nejlepší by byl čistý, bez žádného nahraného času, abych mohl začít stavět a Lvlit sám, jenom s těma hackama. Tak mi to sem někdo pls hoďte...


RE: My little pony for iPad, Android - Gediman - 10.07.2014

Zdar.

Kdo má ten nejnovější update na androidí hru? Ten se Sweet Apple Acres?
Snažím se ho instalovat, ale už potřetí mi to asi u 80 MB hodilo chybovou hlášku, že to mám restartovat. Něco takového se mi stalo už minule, ale jen jednou a pak to šlo.

Je chyba u mě, nebo někde u nich? Popř. co s tím?


RE: My little pony for iPad, Android - Kovu11 - 10.07.2014

Minetex: Po predminulej aktualizácií mlp_save.dat nie je súčasťou hry (ten súbor bol premenovaný, a jeho terajší názov nepoznám).

Gediman: Ten update majú všetci, bez najnovšieho updatu sa hra nedá spustiť. Neviem ako ostatný ale ja tento problém nemám a ani som ho nemal. Máš dosť miesta na disku?


RE: My little pony for iPad, Android - Gediman - 10.07.2014

To právě vím Twilightoops

Ano, mám.

Doslova je to "An unstable network may cause problems when downloading" atd. Ale nevím, jaký by mohl být problém se sítí. Je fakt, že to tahám dost pomalu (překročil jsem FUP).


RE: My little pony for iPad, Android - Kovu11 - 10.07.2014

Ťaháš to pomaly a prekročil si FUP? To by si mal ťahať rýchlejšie. Možno niekto na sieti prekročil FUP tiež a to spomaluje net tebe. Skús to sťahovať ráno (vtedy je net najmenej zaťažený) alebo (ak to sťahuješ cez wi-fi) sa presuň bližšie k rooteru. A ak nič nezaberá tak to skús cez niaku verejnú wifi.


RE: My little pony for iPad, Android - Gediman - 10.07.2014

Ne, normálně jsem si na SIMce aktivoval nějakou tu jednorázovou službu, co mi po určitou dobu dovolí tahat víc. Bohužel, ten update byl mnohem větší, takže jsem limit překročil a až do konce tahám pomalu. Mohl bych to urychlit, ale to jsou další prachy Pinkiesmile A nemám jistotu, jestli by to bylo řešení.

Mám modem v tabletu... leda že by byl nějak rušen něčím v okolí. V tomhle se moc nevyznám, internet v tabletu používám jen jednou za X měsíců, většinou kvůli stažení nějaké aplikace.


RE: My little pony for iPad, Android - Jakluk - 10.07.2014

Tahat velké soubory po síti, kde hrozí vyčerpání FUP, je špatný nápad právě kvůli možnosti omezení rychlosti (u většiny operátorů okolo 32 kb/s). Takovou rychlost může aplikace vyhodnotit jako ztrátu spojení se serverem a stahování přeruší. Řešení?
  1. Tablet určitě musí mít Wi-Fi a router doma snad máš. Na pevném připojení k internetu FUP nebývá.
  2. Počkat na nové období, kdy bude FUP limit obnoven (ale stále hrozí, že se do něj nevejdeš)
  3. Příslušný soubor můžeš zkusit najít na internetu, stáhnout do PC a přes microSD či jiným způsobem dostat do tabletu. Může rozbít save, hru, nebo celý tablet - zlí lidé jsou dnes všude Twilightsmile



Re: RE: My little pony for iPad, Android - Minetex - 10.07.2014

(10.07.2014, 19:35)Kovu11 Napsal(a): Minetex: Po predminulej aktualizácií mlp_save.dat nie je súčasťou hry (ten súbor bol premenovaný, a jeho terajší názov nepoznám.

A nějaké řešení, kde by šel získat? Tzn. na všechny: Nemáte ho někdo ještě v počítači?