Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iPad, Android - Mantis - 11.07.2014

Minetex: mám dojem že soubor mlp_save.dat už nemá s novou verzí hry nic společnýho a i kdybys ho tam překopíroval tak by to nefungovalo


RE: My little pony for iPad, Android - Dex - 11.07.2014

mlp_save.dat už tam není, teď je schovaný v jednom z těch velkých očíslovaných souborů. Projdi tohle vlákno trochu dozadu, odkazoval jsem na save editor (Luna's Dreamwalk) a extractor toho souboru (Android Single File Backup And Restore) od člověk jménem Evenprime (http://evenprime.at)


RE: My little pony for iPad, Android - Minetex - 11.07.2014

Jako já mám Luna's Dreamwalk, znám Everprima, pročet jsem jeho stránky, pročet jsem tohle vlákno dozadu, ale nenašel jsem to. Jak to teda je teď? Můžu na AKTUÁLNÍ verzi Mlp hry použít Luna's Dreamwalk? Mám pocit, že mobilům i počítačům celkem rozumím, ale z toho, že tu každý píše něco jiného, mi jde hlava kolem Pinkiesmile Takže pokud funguje, tak prosím taky funkční návod (terminologii a základní dovednosti tohoto oboru celkem zvládám, takže nějaká složitost mi nevadí Ajsmug)


RE: My little pony for iPad, Android - Lachtan - 11.07.2014

Jo, tuto hru sem měl na xperii mini pro, ale asi je to určeno spíš pro tablety nebo výkonější mobily, protože se mi to dost hryzalo, a pravděpodobně sem s tím i stáhl vir, kterým sem odpálil samotnej boot a musela jít na přehrátí OS. Ale i tak ji můžu doporučit, máte tam téměř všechny poníky a podle toho jak ste s nimi aktivní(můžete s nima spojovat souhvězdí, sbírat jabka nebo pinkat míčem), je můžete zaměstnávat v lepších obchodech aby vám vydělávali mince. Samotné povýšení poníka je pak také samostatnou minihrou, kdy letíte na křídlech co dala Twily Rarity v s1e16 a sbíráte mince. Ale když budete chtít dokončit všechny úkoly, budete potřebovat srdce a diamanty. Srdce lze získat POUZE přidáváním přátel přez gameloft účet(čímž mě dost naštvali) a diamanty za reálné peníze (nebo jako já pomocí 1 staženého souboru zdarma asi 10 000Rainbowlaugh).


RE: My little pony for iPad, Android - Tiger Eye - 11.07.2014

Mane 6 drbou!!! Rainbowlaugh
Rainbow Dash se predvadi!!! Rainbowdetermined2
ale Applejack se na to vy- vyprdla! AJ lie

Lachtan: A jaky je ten stazeny soubor? Rainbowkiss Potrebuju diose... Facehoof

Mám problém!!!! Jsem přihlášená na GLL, ale v socialu se mi to nezaregistruje. Nemá někdo stejný problém ale vyřešený? Když ano poradíte mi? Raritycry


RE: My little pony for iPad, Android - Kovu11 - 11.07.2014

Máš niakých priateľov? Ak nie tak ti to v sociale neukáže.


RE: My little pony for iPad, Android - Tiger Eye - 11.07.2014

mam jich 9.

lidi, menim si ucet. odhlasila jsem se, nevim heslo, kdyz ho poslu, tak nevim heslo na tu emailovou adresu a nevim, jakou mam adresu na zadani. Ajsleepy


Re: RE: My little pony for iPad, Android - Minetex - 12.07.2014

(11.07.2014, 09:28)Minetex Napsal(a): Jako já mám Luna's Dreamwalk, znám Everprima, pročet jsem jeho stránky, pročet jsem tohle vlákno dozadu, ale nenašel jsem to. Jak to teda je teď? Můžu na AKTUÁLNÍ verzi Mlp hry použít Luna's Dreamwalk? Mám pocit, že mobilům i počítačům celkem rozumím, ale z toho, že tu každý píše něco jiného, mi jde hlava kolem Pinkiesmile Takže pokud funguje, tak prosím taky funkční návod (terminologii a základní dovednosti tohoto oboru celkem zvládám, takže nějaká složitost mi nevadí Ajsmug)
Really? Oh please najděte si někdo trochu času a trošku se rozepište Pinkiesmile Určitě nebudu sám, kdo to ocení, a těch, co LD používají, je tu dost Rainbowwild


RE: My little pony for iPad, Android - Dex - 12.07.2014

Tak já sem zkopíruju text co už jsem jednou psal:

U Evenprimových prográmků je vždy readme jak je používat, doporučuju si ho přečíst.

Jak získat save:
- Připojíš telefon
- Zapneš ASFBAR
- "Test"
- Pokud se nic nestane, restartuj aplikaci
- Mělo by to napsat jméno tvého telefonu
- "Pull" (potvrď na telefonu)
- "Unpack" - vytvoří ti to soubor mlp_save_prime.dat
- Případná editace
- "Pack"
- "Push" (potvrď na telefonu)
- ???
- Profit

Jak ho editovat:
- Zapneš Lunas Dreamwalk (3.0)
- "Select savegame"
- Upravíš hodnoty
- "Store savegame"

- Pokud dostaneš chybovou hlášku (Failed to save: null), přepni "Mode" na "XML Editor"
- Znovu select savegame
- Nelekej se že se ti načte šílená hromada textu
- Zkopíruj si ho do nějakého notepadu
- K upravení gemů najdi klíč "Hearts" a přepiš jeho hodnotu na počet gemů
- Text z notepadu vlož zpátky do Dreamwalku
- "Store savegame"

Lunas Dreamwalk 2.4 je pro starší verze hry, od halloween updatu už nefunguje. Současná verze je 3.0 a ta funguje bez problémů (teď jsem to otestoval).


RE: My little pony for iPad, Android - Minetex - 25.07.2014

Děkuji mockrát Rainbowlaugh Ráno zkusím.

Je, problém (ano vím, jako když mluvíš na debila Pinkiehappy. Co to je ASFBAR? Rainbowlaugh