Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iPad, Android - Dex - 22.09.2014

Krajkhour: Rootnutý telefon nepotřebuješ. A ASFBAR z evenprimova webu zmizel do nenávratna, tak ti ho budu muset dát od sebe...

Jinak ten bug s klavesnicí mám taky, když to budeš pořád zkoušet tak se to jednou povede


RE: My little pony for iPad, Android - krtek - 24.09.2014

ahoj, mne se ve hre objevilo neco divneho, vsechno z aplikace mlp jsem mnel na sd karte ktera se mi rozbila, mlp mi z mobilu zmizelo, kdyz jsem to nainstalovam spatky, tak se mi tam objevilo congratulations! you won 1 rodeo enclosure, co to je? a mam 12 level, mnel jsem mlp na sd karte a nejake veci z toho v mobilu, je to tim ze jsem na gameloftu, nebo ze jsem mnel v mobilu ten save a veci na to aby to jelo byly na sd karte?

PS: mnel jsem uz tak 26 ale najednou byl v mobilu viruz takze jsem musel hrat znova Twilightoops .


RE: My little pony for iPad, Android - krtek - 24.09.2014

je na tu hru nejaky cheat? je jich plny internet ale vzdy se to plati -_-, nebo nejaky navod jak zmnenit pocet gemu atd.


RE: My little pony for iPad, Android - Kovu11 - 24.09.2014

Je možné že ten save bol z SD karty. Rodeo enclosure som vyhral aj ja neviem prečo. Je to skrátka ródeo ktoré nájdeš v inventári v Sweet apple acress. Ja som cheaty používal ale také ku ktorým nepotrebuješ PC a po aktualizácii je apka proti tým cheatom niaka odolná. Cheaty môžeš skôsiť ale len také ku ktorým potrebuješ PC aby si to cezeň mohol spustiť.


RE: My little pony for iPad, Android - krtek - 24.09.2014

nevi nekdo, najdu nejaky cheat a chce to po mne tohle :
Kompletní nabídku dále pokračovat.
Vyhrajte Nový iPad!
Vyhrajte Nový Apple iPad!
Vyhrajte poukázku Tesco!
Vyhrajte Nový iPad!
Buďte Chytrý! Reagujte Rychle!
Chcete vyhrát iPad?

nevite jak to obejit? nebo nejak stahnou bez zadavani mobilniho cisla a bez placeni? nebo neni to vir za penize?

PS: mam to prelozene googlem


RE: My little pony for iPad, Android - Minetex - 24.09.2014

Jo, to je survey, musíš tam pak dát tel. číslo a posílat esemesky za 100 Kc a tak. A jak Dex už asi.milionkrát psal, Evenprime dělá Luna's Dreamwalk Rainbowlaugh


RE: My little pony for iPad, Android - krtek - 24.09.2014

Dex Napsal(a):ASFBAR z evenprimova webu zmizel do nenávratna, tak ti ho budu muset dát od sebe...

a das to sem nebo mu to das soukromou spravou? taky bych to rad skusil jake to je mit 100000 gemu Rainbowlaugh .

PS : ja mam ale otazek co? Rainbowlaugh


RE: My little pony for iPad, Android - woren - 24.09.2014

lidi poradíte začal jsem hrát mlp ale sekl jsem se u toho že nemám skoro žádné Bits ty (Goldy) musím koupit pizzerii ale ta stojí 40000bitu to nenafarmim ani za měsíc a ty gemy taky vůbec nepadaj tak to je i s elementama u apllejack


RE: My little pony for iPad, Android - Minetex - 24.09.2014

Já na ty questy kakal, proste jsem hrál dál, stavěl, kupoval poníky, skillil, a taky jsem až dneska dodělal quest, co mi hra dala po prvních 5 min. Rainbowlaugh Takže prostě hraj dál. A koukni na www.mlp-gameloft.wikia.com , tam je seznam, jaký elementy dává každej shop... Rainbowwild


RE: My little pony for iPad, Android - Kovu11 - 24.09.2014

Woren: Kedysi dávno pradávno keď boli ešte dračí jazdci... (ale k veci) Keď som s MLP game začínal tak dva z tých kríkov v Canterlote keď si ich predal tak ti dali do kopy 200 000 bitov. Neviem či to tam ešte je ale skús predať pôvodné kríky z Canterlotu.