Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Ferraripony - 11.10.2014

Tohle je přesně důvod proč to ted zapinam jednou za týden. fakt nemám náladu to hrát furt dokola, protože se to furt vrací zpátky.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - KRAJKHOUR - 11.10.2014

Prosím přidejte si mě do přátel Facebook GOLGE+ GL Live - krajkhour
.

Od té doby co jsem začal zase hrád tak už jsem se dostal na lvl 44 bez nějakých podvodů.
Bez vás by to šlo hůř. Díky za srdce a truhly co mě posílate. Poslední dobou ale nemám moc čas vám to oplácet.

Nejvíce mě pomáhá mrak, Dom Domino, vesbur, wetpony

Co s děje v mém světě.

Canterlot jsem zavrhnu.
Nemám prostředky a čas se vjenovat Canterlotu a ještě to tak dlouho zůstane.
doufám že nedělám chybu

Sweet Apple Acres
Dva základní obchody a 5 poníku.
Nic se tu neděje.
Jen odskočím sklidit a naexpyt pár poníků a zase jdu jinam.
Pořádně se začnu věnovat až po stavět až po Ponyvillu.



Ponyvill
Tady se pořad něco děje.

Hlavní změnou co jsem udělal už dávno je místo kam házet truhly.
Dneska zase upraveno. Dvě lavičky okolo cesta se čtyřmi vlajkami a keříky. Prosím truhly házet sem.

Moje vesnice se porad mění. Hlavně přesouvám baráky a obchody. Takže když mě navštívíte za čtrnáct dní je možné že vesnice bude vypadat jinak.

Výstavba je umě v útlumu.

Mám spoustu poníků na co jsem ještě nevyexpyl na 5lvl což mě momentálně žere nejvíce [spoiler: baterky] času a peněz protože vetšinou beru možnost za 1000b přesto to jde pomalu.

Zároveň jsem si vši mnul že na expi je nejvýnosnější hra s balonem zároveň nejvíce nevypočitatelná.
Jistota v dobrém přísunu je sbíraní jablek. Nejhorší hra je spojování hvězd v té se nevyptalí urtarácet víc jak za 100b.

Presto všechno poníků nemám dost na to aby ekonomika dobře prosperovala. Můj největší přísun b je z nového levelu.
Tady jsem narazil na problém. Už si za bity nemůžu koupit žádného poníka jen za Srdce, Gemi a vyjezdit z Cristal cave to trvá věčnost.
Ted jsme u toho. Potrebuji 980 srdcí. Sám je nezískám. Proto prosím posílejte truhly a srdce vybíjrejte mě když tančíte v EQG jak to jen jde.
Děkuj.



Minetex: Už sem si tě přidal knečně na GP Live.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Žeryk - 11.10.2014

Díky všem kdo mi poslali a posílají srdce Rainbowlaugh dneska jsem to zapl po dlouhé době a celkový počet srdcí přesáhl 200 Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - KRAJKHOUR - 11.10.2014

Jeryk: Mám tě v přátelích ve hře?

Co se týče mého seznamu přátel mám jich docela dost ale mám podezření že aktivně z nich hraje hru málo.
Je to jedna z věcí co mě štve. Že není poznat jak kdo aktivně hru hraje.
Řazení ve frend listu je podle LVL.
Nejvíce podle mě srdce potřebují začínající hráči kterým to dost pomůže.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Žeryk - 11.10.2014

Můj nick je jerykbrony


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - KRAJKHOUR - 12.10.2014

Mám vůbec smysl psát jak ve hře postupuji?
Například: Poslal jsem většině z vás truhly. Trochu naexipl poníky. Našel divnou chybu kdy někteří poníci byly za b po restartu hry jdou jen vyhrát v minihře.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Rainfall - 12.10.2014

Ok... zeptám se, taky vám to dělá, že když vám to spadne, veškerý váš postup je v prčicích? O.o
Protože mě to dělá... asi mám nějaký problém s úložištěm, naposledy jsem to hrál před asi měsícem, teď mi to spadlo, a jsem tam, kde jsem byl před třemi měsíci.
Doufám, že to vyřeší aktualizací


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Minetex - 12.10.2014

Já teď přišel asi o 4 h, takže nemůžu dokončit Daily quest. Jakej že je na ně mail? Jdu jim napsat.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Werdowp - 12.10.2014

Ano robi to mne aj ostatnim čo to hrajú nie si sam.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Minetex - 12.10.2014

Bohužel. Pošle mi někdo do pM mail na jejich support? Teď už se mi ho nechce hledat Rainbowlaugh