Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iPad - Strainer - 29.11.2012

informace k uprave Android verze hry jdou najit i zde:
http://www.reddit.com/r/MLPIOS/comments/1349n8/hardcore_cheating_for_tons_of_coins_and_gems/
ja si zmenil:
odmeny za minihry:
Kód:
<ballbounce>.<teir1 cost="-999999" currency="coins" />.<teir2 cost="-999" currency="gems" />.<teir3 cost="-999" currency="social" />.<retry cost="1" currency="gems" />..</ballbounce>
pri vybrani prvniho mice to da 999999 zlataku, pri vyberu druhyho mice to da 999 gemu za penize, a v pripade tretiho to da 999 srdicek za social, stejne to jde zmenit i u sbirani jablek, staci najit <applepicking>

parametry u minihry se sbiranim jablek:

rotchance="1.00" - zadna jablka nebudou zkazene
gametime="30" - kolik sekund minihra ma trvat, diky dalsim upravam neni potreba davat vic
spawntimemin="0.20" spawntimemax="0.20" - jablka se obnovuji prakticky okamzite, a diky tomu jich je vzdy naspawnovano 30 najednou (viz .numapples="30" - neni potreba menit)
ponyspeed="999" - ponik se pohybuje mnohem rychleji
pointsperapple="99" - jedno jablko da 99 bodu

se vsema upravama se za jednu minihru da udelat asi 5000 bodu pri 1x nasobici - ponik okamzite postoupi na dalsi level

Dale jsem upravil pocet shardu ktery vypadnou z budovy/obchodu kdyz v ni ponici dokonci praci. Staci u kazdyho obchodu zmenit, hodnoty napriklad na:
Kód:
<Elements Element_Spawn_Min="10" Element_Spawn_Max="10" Nothing="0" Loyalty="900" Kindness="900" Honesty="900" Generosity="1200" Laughter="900" Magic="900" />
Dulezite je Nastavit 0 u Nothing="vychozi hodnota"
Elements Element_Spawn_Min="10" Element_Spawn_Max="10" pak urcuje kolik shardu ma minimalne/maximalne vypadnout - tech 10 staci, budete jich mit na konci i tak dost. Navic diky nekonecnu gemu za penize muzete v obchodech porad nechat praci okamzite dokoncit.




RE: My little pony for iPad - CrystalShine - 29.11.2012

[Obrázek: 005%20-%20Macrotransaction.png]


RE: My little pony for iPad - Refly - 01.12.2012

Jsem na Gameloft LIVE pod nickem Refly_CZ Pinkiesmile

Akorát jsem nějak nepochopil ten systém dárků a truhliček.
Jaký je rozdíl mezi dárkem a truhličkou? A co to stojí (použití)? Jak se to vlastně používá? Pinkiesmile

A nějak se mi trofeje nesynchronizují s Gameloft LIVE účtem... Pinkiesmile


RE: My little pony for iPad - Devil Dan - 01.12.2012

Kazdych 24 hodin mozes darovat priatelom darcek, co je jedno srdce an tiez mozes navstivit ich Ponyville a zanechat jednu truhlicku, v ktorej bude tiez srdce (aspon ja som zatial nic ine nedostal). Darceky si mozu vyzdvihmut v SOCIAL menu zatial co truhlicky by sa mali objavit v jeich Ponyville.

Za srdcia sa da hrat jedna z hier s balonmi a kupovat niektore postavy.


RE: My little pony for iPad - Refly - 01.12.2012

Takže dát někomu dáreček = ubere jedno srdce mě a přidá jedno jemu?
A dát někomu truhličku = vytvoří jedno srdce? (tj. mě neubere žádné a jemu jedno přidá?)

Jde mi prostě o to, jak mohu sbírat srdíčka... Pinkiesmile


EDIT:
A ještě jsem tedy nepřišel na to, jak splnit ty trofeje typu "Share post via social network"... V menu Social je sice nějaký Inbox, ale jak psát "social posty" nevím.

Share dávám, ale to se nepočítá a posty v GL LIVE taky ne... Pinkiesmile


RE: My little pony for iPad - Devil Dan - 01.12.2012

Poslat darcek i neubere srdce.


RE: My little pony for iPad - Eryane - 01.12.2012

Škoda že nejde tahle hra na Gingerbread. Hned bych kupoval/stahoval.


RE: My little pony for iPad - Refly - 01.12.2012

(01.12.2012, 14:21)Devil Dan Napsal(a): Poslat darcek i neubere srdce.

Takže poslání dárečku i truhličky nic nestojí, ano? Pinkiesmile

Jak udělat ty "share posty" ví někdo?
A jak spojit trofeje ze hry s GL LIVE účtem?


RE: My little pony for iPad - Shadow Star - 21.12.2012

bude to i na FB??


RE: My little pony for iPad - Dumbass_CZ - 21.12.2012

Na FB to asi zatím nebude.

Jinak tato hra na verzi Androidu 2.3 Gingerbeard jde. Ovšem já už mám iOS 6 tak to neřeším Rainbowlaugh
A kdyby náhodou nešla, tak si ROMku změníš.