Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Kira - 23.12.2014

Díky za rady, ale už je v pohhodě dum je i sombra v něm Pinkiesmile


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - krtek - 28.12.2014

ahoj, mam moc velky problem Rainbowlaugh, tyka se eventu na chitani paraspiritu, ja mam skore 541 a nejde mi to prihlasit, nebo spis nejdou zobrazit skore, byl bych asi prvni ale nejde mi to Twilightoops. co mam delat. ma nekdo taky takovy problem? prosim rychle odpoveste. + je to v bluestacku


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Moně - 28.12.2014

Jak tak koukám, nejsem jediná, komu blbnou časovače. U některých věcí nebo obchůdků se mi buď několikrát resetujů, takže odpočet trvá třeba třikrát déle, nebo naopak končí hned, jak zapnu aplikaci Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Dusan - 28.12.2014

krtek

S tým skóre 541 by si bol podľa môjho Leaderboards cca 19.
A internet máš v poriadku neblbne ti?


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Twingo - 29.12.2014

myslím že to bude skôr tym bluestack-om


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Kira - 02.01.2015

(28.12.2014, 15:22)Bagginses Napsal(a): Jak tak koukám, nejsem jediná, komu blbnou časovače. U některých věcí nebo obchůdků se mi buď několikrát resetujů, takže odpočet trvá třeba třikrát déle, nebo naopak končí hned, jak zapnu aplikaci Rainbowlaugh

No nejsi což to je asi špatně. Já to mám hlavně já si musím dělat na ten story event ty totemy (totem of elements nebo tak nějak) a jeden totem který se mněl vytvářet 3 hodiny a 45 min tak se mi udělal až za 2 ale dny Twilightangry2 . Naštěstí už 3 ty stone mám odemčený (pinky pie element a apple jack element a rarity element) a teď se dělá na flutthershy elementu.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - pink-bobik - 06.01.2015

ja s tím mám podobné problémi... teraz bola aktualizacia tak se uvidí...


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jamis - 06.01.2015

Update z dnešního rána mi opravil časovače - což hlavně u totemů hodně štvalo. A dokonce se zdá, že i ty společné questy s pořadím konečně ukazují reálný stav a ne jako minule, kdy žádná odměna nepřišla.

Komunitní quest ohledně osvobození Stromu Harmonie byl dokončen Pinkiesmile kdo ještě nenavštívil Everfree forest - doporučuju Twilightsmile Čeká vás závěr [spoiler: téměř stejný jako v seriálu s odkazem na pokračování.]

Pozor - spoiler závěru (možná budete muset proklikat ještě jedno kolo ničení semen):
[Obrázek: oumeuX4.png]



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Neko.Cross - 06.01.2015

Jenže ono to píše ať se počká na další update Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Toffee Cake - 06.01.2015

Jop veď ani v seriály ju neotvorili hneď Ajsmug Raz som sa preklikal a dostal som ten strom.