Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Discordian - 06.01.2015

Ten bug s časovačema byl strašný, jen včera se mi docela líbil. Pokaždé, když jsem změnil mapu, poskočily časovače u staveb, bitů a hraní si s poněma a Flimflam balonků v Ponyville a Sweet Apple Acres o 15 hodin dopředu. To bylo milé


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Neko.Cross - 06.01.2015

Strom mám také Rainbowlaugh Je to vtipné Rainbowlaugh Občas jak na něj kliknu tak vypadne mince Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Toffee Cake - 06.01.2015

Neko tak je to u všetkých dekorácii. Nom aj keď kto by nechcel strom na ktorom rastú peniaze? Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Neko.Cross - 06.01.2015

Noooo jen tohle je asik jediná věc co mi před chvíli hodila jeden gem X'DDDD Pokud nepočítám Derpy X'DDDD


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Toffee Cake - 07.01.2015

Wau to som nevedel, idem klikať ako o život! Rainbowlaugh Vďaka za informáciu Pinkiesmile


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Percy - 08.01.2015

(07.01.2015, 00:13)Toffee Cake Napsal(a): Wau to som nevedel, idem klikať ako o život! Rainbowlaugh Vďaka za informáciu Pinkiesmile

Ooo vazne to dava gemy? Tak to jdu klikat taky Rainbowlaugh

Btw ted mi posledni dobou porad lita poradi na social events. Docela me to znerovuznuje. Taky vam to haze nesmysly?

A jeste bych se vas chtela zeptat. Dcera hraje hru na tabletu a opakovane se ji stava, ze se ji hra jakoby resetuje a zacina opet od urciteho lvlu. Ted po aktualizaci pred vanocemi to vydrzelo nejdele z lvl 58 na 69, ale dnes se to 2x zaseklo a uz jsme zpatky na lvl 58. Je to samozrejme na nastvani, protoze prisla o hodne poniku, co vyhrala, o strom harmonie a hlavne spoustu gemu, co nasetrila. Uz jsme to zkousely 2x odinstalovat a znovu naistalovat, ale nepomohlo to. Poprve se to seklo u lvl 62, pak 60 a ted 58. Netusite nekdo, co s tim?


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Ferraripony - 08.01.2015

leda zkusit napsat na gameloft support, nedávno zavedly něco na způsob cloud savu (alespon podle toho co psaly), takže by to teoreticky mohly vrátit zpátky, kde to bylo


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Shiro neko - 08.01.2015

(06.01.2015, 13:07)Jamis Napsal(a): Update z dnešního rána mi opravil časovače - což hlavně u totemů hodně štvalo. A dokonce se zdá, že i ty společné questy s pořadím konečně ukazují reálný stav a ne jako minule, kdy žádná odměna nepřišla.

Komunitní quest ohledně osvobození Stromu Harmonie byl dokončen Pinkiesmile kdo ještě nenavštívil Everfree forest - doporučuju Twilightsmile Čeká vás závěr [spoiler: téměř stejný jako v seriálu s odkazem na pokračování.]

Pozor - spoiler závěru (možná budete muset proklikat ještě jedno kolo ničení semen):
[Obrázek: oumeuX4.png]

V tom spoileru .... Tak to nemám musím ještě nějaké liány ale nevím kde sebrat elementy odstranila jsem to asi 3x a další lezou.
event ukončen ceny sem dostala ale stále nic. Mám slabší mobil a sem lvl.32 a seká se. Stává se vám to taky??? Moc slabší mobil není ale tablet je stále lepší.
O skore
Rainbowlaugh asi cca v bechmarku o 2 000-3 000 tablet měl skoro 12 tisíc a mobil jen skoro deset tisíc



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Minetex - 08.01.2015

Seká se to jen těm se slabšími zařízeními Twilightsmile A v jakým Benchmarku máš 12k? AnTuTu?



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Neko.Cross - 08.01.2015

Ještě, že mě se nic neděje... jen občas hra spadnea to je celé Rainbowlaugh Rainbowlaugh