Bronies.cz
Fluttershy fans - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: Fan clubs (https://bronies.cz/Forum-Fan-clubs)
+---- Téma: Fluttershy fans (/Vlakno-Fluttershy-fans)



RE: Fluttershy fans - Tails - 30.12.2012

(30.12.2012, 19:37)someone Napsal(a): Trust me, she is beautiful. A nezáleží na tom, jak vysoká je. Mě se takhle líbí. I když pravda, že se mi líbí.. Prakticky jakkoli. Teda.. Kromě R34. (občas přemýšlím, že všechno končí u R34) ale.. Na tom nezáleží. Zkrátka je jedno jak je velká, na její kráse, dobré vúli a chováni to neubere....

To jsi napsal hezky, nezáleží na výšce, ale na charakteru, každej si jí můžeme představovat jinak. Twilightsmile Ale mě se taky líbí víc v tý velikosti co je na obrázku, já si poníky z MLP představuju taky zhruba v týhle velikosti, nebo jen o trochu větší, maximálně tak do výšky člověka, když si stoupne na zadní. A navíc, ono to i tak vypadá, když to poměřím s předmětama v seriálu, jako jsou dveře a podobně. Říká se, co je malé, to je hezké, a poníci jsou v týhle velikosti roztomilí. Twilightsmile

Jinak, postupem času začínám mít Fluttershy víc a víc rád, místo dřívějšího 5. místa bych jí zařadil možná už někam na 2. místo. Flutterryay A ještě jednu věc, už delší dobu to sem chci napsat. Jednou takhle v tejdnu jsem měl špatnou náladu, jen tak procházím internetem a najednou narazím na tenhle obrázek:
[Obrázek: 272d58513f6d1ab89c92f13a999d1270-d3ezdfi.png]
Úplně mi to najednou udělalo radost a dobrou náladu. Pinkiesmile Fluttershy má prostě magickej pohled. Nezbejvá mi než říct: I love you, Fluttershy! Heart


RE: Fluttershy fans - krysohmyz - 30.12.2012

Tohle je vlastně docela vtipné. Nikdy mě nenapadlo brát obyvatele Equestrie velikostně jako opravdové poníky. Spíš mě pocitově vycházeli, řekněme, jako přerostlý kokršpaněl. Prostě velikost XXL plyšáka. Pinkiesmile
Takže s obrázkem souhlasím.


RE: Fluttershy fans - matulo5551 - 30.12.2012

To čo tu riešite nie je nič moc,ale čo pridám sa. Ja som si vždycky poníkov predstavoval asi tak vysokých že keď sa postavia na zadné tak budú tak vysokí ako priemerný človek (1,85m?) ale toto si vydiskutujte vy Rainbowlaugh


RE: Fluttershy fans - niemand - 30.12.2012

Nekaž nám tu radost Rainbowlaugh


RE: Fluttershy fans - Fun1k - 30.12.2012

Podle názvu si poníky představuju jako "little pony" - o trochu menší, než opravdové poníky.


RE: Fluttershy fans - Mr.Desolator - 31.12.2012

(30.12.2012, 19:37)someone Napsal(a): Nehejtuj obrázek, a užij si ho. Víš, co bych dal za to, abych byl s ní? A mnoho dalších lidí? BTW to jsi nějáký hater výšky? Nemáš rád malé lidi/poníky/věci? ...

DAFUQ? Facehoof

Z mé strany se opravdu nedá mluvit o nějakém hejtování, ať už Fluttershy samotné nebo konkrétního obrázku...Nikde jsem nic nenávistného nebo jedovatého nenapsal, šlo mi čistě jen o polemiku. Já s výškou problém nemám a s tím obrázkem taky ne, jen mě to tak napadlo (bujná fantazie).
Takže mi laskavě přestaň(te) vkládat do úst slova, která jsem neřekl-nenapsal, a to ani mezi řádky. Osobně mám pocit, že se někteří berete příliš vážně a trošku moc to prožíváte...

(30.12.2012, 19:37)someone Napsal(a): ...Víš, co bych dal za to, abych byl s ní? A mnoho dalších lidí?...Doprčic... I need a hug... More than you can imaine. I need her...

Možná by to chtělo trošku nahledu a malinko reálnější cíle, pane kolego Pinkiesmile (ač Ti svým způsobem rozumím).


RE: Fluttershy fans - DrakeDamage - 31.12.2012

(31.12.2012, 02:44)Mr.Desolator Napsal(a): šlo mi čistě jen o polemiku. Já s výškou problém nemám a s tím obrázkem taky ne, jen mě to tak napadlo (bujná fantazie).

Já jsem nad tím taktéž uvažoval a kdyby se to převedlo, tak by měli tak 1 až 1,5 metru na výšku (na čtyřech samozřejmě) Ajsmug

(31.12.2012, 02:44)Mr.Desolator Napsal(a):
(30.12.2012, 19:37)someone Napsal(a): ...Víš, co bych dal za to, abych byl s ní? A mnoho dalších lidí?...Doprčic... I need a hug... More than you can imaine. I need her...
Možná by to chtělo trošku nahledu a malinko reálnější cíle, pane kolego Pinkiesmile (ač Ti svým způsobem rozumím).

To nic, someone je náš zamilovánek Rainbowkiss A Fluttershy trochu víc prožívá Twilightsmile


RE: Fluttershy fans - someone - 31.12.2012

Ano... Moň´a to.. Až trochu moc prožívám..... Ale... Já.. žiju praktivcky jen pro ni. Ona je pro mě vším. I když neexistuje....


RE: Fluttershy fans - Discordian - 01.01.2013

A to ti kdo nakecal že neexistuje? To není tak úplně pravda Twilightsmile


RE: Fluttershy fans - DrakeDamage - 01.01.2013

Dokud jí máš ve svém srdci, tak je skutečná tak moc, jak je pro tebe třeba Ajsmug