Bronies.cz
Fluttershy fans - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: Fan clubs (https://bronies.cz/Forum-Fan-clubs)
+---- Téma: Fluttershy fans (/Vlakno-Fluttershy-fans)



RE: Fluttershy fans - Discordian - 01.01.2013

Připomenulo mi to takovou dávnou historku. Kdysi jsme jako takový "troll projekt" vymysleli imaginárního člověka. Nešli jsme ani tak do hloubky jako nějaké fotky, zmínky o něm bůhvíkde ani tak, ale stejně se nakonec našlo několik lidí, kteří tvrdili že ho tak trochu od vidění znají, chodili s ním do třídy a dokonce se našla i ženská kterou někdo zmínil jako jeho bývalou přítelkyni a ona se hned začala energicky ohrazovat že "s ním by teda nikdy nic neměla"

Dali jsme si opravdu záležet aby ta naše postavička byla dost výrazná, aby si ji nemohli jen tak splést a naopak dost neforemná, aby si ji nikdo nemohl nikam s určitostí zařadit.


A Fluttershy? Znají ji tisíce lidí, znají její hlas, způsob myšlení, vědí jak by reagovala na určité situace. Slyší ji mluvit a znají její myšlenky, když o ní píší, vidí ji, když ji kreslí... Proč by nemohla být na určité úrovni skutečná...


RE: Fluttershy fans - May - 01.01.2013

(01.01.2013, 17:09)Discordian Napsal(a): Připomenulo mi to takovou dávnou historku. Kdysi jsme jako takový "troll projekt" vymysleli imaginárního člověka. Nešli jsme ani tak do hloubky jako nějaké fotky, zmínky o něm bůhvíkde ani tak, ale stejně se nakonec našlo několik lidí, kteří tvrdili že ho tak trochu od vidění znají, chodili s ním do třídy a dokonce se našla i ženská kterou někdo zmínil jako jeho bývalou přítelkyni a ona se hned začala energicky ohrazovat že "s ním by teda nikdy nic neměla"

Dali jsme si opravdu záležet aby ta naše postavička byla dost výrazná, aby si ji nemohli jen tak splést a naopak dost neforemná, aby si ji nikdo nemohl nikam s určitostí zařadit.

K tomu si doporučuji najít: Jiří Haussmann - povídka Pymon.

Jo a v dnešní době, kdy většina lidí čerpá z internetu by se to dalo rozpoutat ještě mnohem divočeji.....



RE: Fluttershy fans - Mr. Secret - 01.01.2013

(21.11.2012, 20:30)Xeelee Napsal(a):
(21.11.2012, 07:22)Aidrien Assagir Napsal(a): Fluttershy je lepší než Rainbow Dash. YAY Rainbow je na mě trochu moc... šílená?

Šílená? Určitě ne. Spíš egoistická a emocionálně nevyzrálá. Hlavně nemám rád ty co neumí prohrávat a radši podváděj.

Just like me.


RE: Fluttershy fans - Discordian - 01.01.2013

(01.01.2013, 19:04)May Napsal(a): K tomu si doporučuji najít: Jiří Haussmann - povídka Pymon.

Jo a v dnešní době, kdy většina lidí čerpá z internetu by se to dalo rozpoutat ještě mnohem divočeji.....

Ano, tak nějak to tenkrát bylo. Člověk radši hraje dál než aby byl za pitomu a daný pojem pak začíná žít svým vlastním tajemným životem. A dokud se o něm mluví, tak neumře


Ale na internetu takové akce probíhají furt. Sice se to zatím nikomu nepodařilo v tak masovém měřítku aby to způsobilo něco vyloženě drastického...
Nicméně třeba před lety 4chan vymyslel, že Apple Jobs zemřel. Samozřejmě že ta sranda nevydržela moc dlouho, ale někdo se chytil, automatizované systémy to poslaly dál a ve výsledku akcie Applu na chvíli znatelně klesly. Ne nějak extrémně a jen na krátkou dobu, ale celkově to vydalo na docela pěknou sumičku.

A pak tu máme samozřejmě ještě církev Inglipovu a takové věci


RE: Fluttershy fans - Xeelee - 01.01.2013

(01.01.2013, 20:18)Discordian Napsal(a): Ano, tak nějak to tenkrát bylo. Člověk radši hraje dál než aby byl za pitomu a daný pojem pak začíná žít svým vlastním tajemným životem. A dokud se o něm mluví, tak neumře

Císařovy nové šaty. Jo, přesně takhle to funguje. S lidma se dá strašně snadno manipulovat. Až mě to děsí.


RE: Fluttershy fans - Hotsteppa - 02.01.2013

Ako môže niekto neznášať Fluttershy? To hádam ani nie je možné...


RE: Fluttershy fans - Antarius - 02.01.2013

Víš kteří lidi můžou nesnášet Fluttershy? Raritywink

Hateři Rainbowlaugh

A mimo jiné ti, co pohrdají každý slabším, čili trýznitelé?

Já osobně mám Fluttershy rád, ale mou nejoblíbenější není...nevím, ta její povaha je mi sympatická, ale zároveň mě tak trochu...znejisťuje? Nevím, jak to říct, prostě při představě, že bych např. se setkal s nějakým poníkem (jo, naživo Rainbowwild) a že by to byla zrovna FS...

Je rozhodně moc milá a obětavá, až moc...což jsou obdivuhodné vlastnosti, ale já vážně nemám rád, když někdo pro jiné dělá první poslední. Ne, že by podlézal, ale prostě obětavě se obětuje Pinkiesmile
Mě, když se to stane, cítím se...neschopně, a tak jsem asi jako AJ...radši si všechno udělám sám, než abych se cítil neschopný Facehoof

Jinak to říct neumím, ale chápete ne? Rainbowlaugh Prostě mám FS rád.


RE: Fluttershy fans - Discordian - 02.01.2013

S Fluttershy je to celkově jako v tom videu "R34 Fluttershy in a nutshell) kde je záběr z Hurricane- provaz v tlamičce, slzy v očích a zoufalé výkřiky "I can't"

V seriálu je pěkná, ale v kontrastu s realitou? Není vůbec hezké sledovat destrukci takové osobnosti, thank you very much.

Je to taková anomálie pro kterou není na tomhle světě místo, je milá, ale bezpodmínečně potřebuje taky jistý soucit ostatních a soucitem se poslední dobou velmi šetří aby vůbec nějaký zbyl.


RE: Fluttershy fans - Oggy123 - 02.01.2013

Fluttershy mám tiež rada tak sa pridám aj do tejto skupiny..

Tiež mám na nej rada:
Flutterryay yaay


RE: Fluttershy fans - Moně - 02.01.2013

(02.01.2013, 10:35)Antarius Napsal(a): Mě, když se to stane, cítím se...neschopně, a tak jsem asi jako AJ...radši si všechno udělám sám, než abych se cítil neschopný Facehoof

Tak to máme úplně stejné.