Bronies.cz
S4 - Všeobecná diskuze - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S4 (https://bronies.cz/Forum-S4)
+---- Téma: S4 - Všeobecná diskuze (/Vlakno-S4-Vseobecna-diskuze)



RE: S4 - Soupis dostupných informací - Žeryk - 20.02.2013

Asi tak souhlasím.
Doufám, že pak podepíšou smlouvu na další série, někde jsem četl, že tvůrci jsou upsáni jen na 90 dílů, které by byly vyčerpány koncem 4. řady což by byla škoda. (Možná už tato informace zde někde je Pinkiesmile )

Co se týče nového hlavního poníka, nevadil by mi, ale ani bych ho tam moc nechtěl.
Mohli by pokračovat ve stylu těch Simpsonových, 24 řad, všichni stále stejně staří a kvalita nějak neupadá, alespoň pro mě.

Zajímalo by mě, jestli už 4 začali tvořit. Dle info, jedna minuta seriálu trvá vytvořit cca týden a tvoří se 3 díly najednou mám dojem. Pokud se pletu, tak prosím někdo opravte.


RE: S4 - Soupis dostupných informací - Nasut - 21.02.2013

(19.02.2013, 19:14)RadlanJay Napsal(a):
(19.02.2013, 17:43)PonyCode Napsal(a): Doufal jsem, že MLP:FIM je vyjímka, ale zdá se, že i tady to bude stylem každá další řada = úpadek kvality a původní myšlenky. Škoda.

Myšlenka odešla s Faust. O kvalitě se dá polemizovat - především čeho se to týká. Třeba taková animace a dabing je podle mě na lepší úrovni, ale co se týče vtipu, gegů, a groteskních scének, prostě zábavy v celku, tak bych řekl že S1=S2>S3.

A co se týče vývoje postav, řítí se MLP do tartaru. Už S2 byla dost na hraně, třeba taková Fluttershy na to doplácí. Vemte díly Hurricane Fluttershy a Putting your hoof down. Hned za sebou, měli Fluttershy naučit asertivitě, ale na to se zřjemě v S3 moc nehralo.

Další příklad- Pinkie. To, co předvádí v S3 je padlé na hlavu. Kde je ta pohodová klisnička z S1? Teď tady máme klauna-nea, který sem tam skočí do záběru a vykřikne nějaký nesmysl. Kdyby to bylo alespoň vtipné, ale není. Ty gagy stojí za starou belu.Pinkiesad2

Souhlasim až na dvě věci Pinkiehappy Ty díly s Fluttershy byly super a pár šíleností s Pinkie, jako když v "Magic Duel" skákala před Trixie ověšená těma nástrojema - šílenost RainbowkissRainbowlaugh


RE: S4 - Soupis dostupných informací - Dragonalicorn - 21.02.2013

(20.02.2013, 23:15)Jeryk Napsal(a): Mohli by pokračovat ve stylu těch Simpsonových, 24 řad, všichni stále stejně staří a kvalita nějak neupadá, alespoň pro mě.

Zajímalo by mě, jestli už 4 začali tvořit. Dle info, jedna minuta seriálu trvá vytvořit cca týden a tvoří se 3 díly najednou mám dojem. Pokud se pletu, tak prosím někdo opravte.

Neee! Styl Simsnu ne, ten je divnej a nedava moc smysl Twilightsmile a navic twi alicorn povyrostla, je vyzsi nez predtim , i roh ma delsi Twilightblush takze tohle uz snad nedopadne.

A minuta se dela tyden? Tak to aby delali vic dilu na jednou aby to stihli do konce roku. Rainbowlaugh


RE: S4 - Soupis dostupných informací - Žeryk - 21.02.2013

Derpyderp1
[Obrázek: 559977_355945781187254_86654302_n.png]


RE: S4 - Soupis dostupných informací - Discordian - 21.02.2013

Bring it on!


RE: S4 - Soupis dostupných informací - RadlanJay - 21.02.2013

(20.02.2013, 23:15)Jeryk Napsal(a): Asi tak souhlasím.
Doufám, že pak podepíšou smlouvu na další série, někde jsem četl, že tvůrci jsou upsáni jen na 90 dílů, které by byly vyčerpány koncem 4. řady což by byla škoda. (Možná už tato informace zde někde je Pinkiesmile )

Co se týče nového hlavního poníka, nevadil by mi, ale ani bych ho tam moc nechtěl.
Mohli by pokračovat ve stylu těch Simpsonových, 24 řad, všichni stále stejně staří a kvalita nějak neupadá, alespoň pro mě.

Zajímalo by mě, jestli už 4 začali tvořit. Dle info, jedna minuta seriálu trvá vytvořit cca týden a tvoří se 3 díly najednou mám dojem. Pokud se pletu, tak prosím někdo opravte.

V podstatě zprávně. Zde wiki.
Trochu mě překvapil fakt, že dvě z animačních studií jsou na Filipínách. Možná je to chyba, skusím se toho dopídit.


RE: S4 - Soupis dostupných informací - TakeruDavis - 21.02.2013

(21.02.2013, 17:24)Jeryk Napsal(a): Derpyderp1
[Obrázek: 559977_355945781187254_86654302_n.png]
Daaaafaq


RE: S4 - Soupis dostupných informací - Fingusa - 21.02.2013

Tohle bych klidně jako novou Mane6 vzal. Twilightsmile


RE: S4 - Soupis dostupných informací - Žeryk - 21.02.2013

Bylo to na stránkách nějakých zahraničních Bronies, tak uvidíme Twilightsmile


RE: S4 - Soupis dostupných informací - Fingusa - 21.02.2013

Tak tohle canon nebude. Po tom co se s derpy dělo a jak jsme o ní téměř přišli, nevěřím že by jí dali jako jednu z mane.