Bronies.cz
S4 - Všeobecná diskuze - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S4 (https://bronies.cz/Forum-S4)
+---- Téma: S4 - Všeobecná diskuze (/Vlakno-S4-Vseobecna-diskuze)



RE: S4 - Všeobecná diskuze - Discordian - 20.01.2014

Dokud to byly "easter eggy," bylo to fajn. Ale když už se epizody jmenují tak, aby to byla kost pro "děcka osmdesátých," dávají se tam "propojení" na jiné populární fandomy, aby si neckbeardi ukákli, v každé epizodě máme pět internetových meme a aspoň jednu speciální držku u které se počítá s tím, že se z toho okamžitě internetové meme stane a teď jako bonus i přes celou obrazovku LOOKIE HERE FANDOM! LOOKIE HERE! WE CARE!! WE CARE!!! LOOK! YOUR CHARACTER! LOOK! LOOK! LOOK SOME MORE! tak se mi zdá že už je něco hodně špatně. To už není seriál pro děti, to není seriál pro dospělé, to není ani reklama na hračky. To je attention whoring


RE: S4 - Všeobecná diskuze - jaroslav - 20.01.2014

(20.01.2014, 11:30)kotja Napsal(a): Prosím, ať je to pravda
[Obrázek: hB2CACF3D]

Co jsem se dočetl, tak Twilight time by měla být epizoda s CMC. A v tom tvém obrázku jsem nějak nepostřehl zmínku o CMC. Takže ten obrázek je očividně něčí vtípek.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Proky - 20.01.2014

Bylo by to cool Rainbowlaugh


RE: S4 - Všeobecná diskuze - RadlanJay - 20.01.2014

To nejni fér.
Bronies mají svojí fanservice, ale horsefuckers furt nic :-(


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Pexxa - 21.01.2014

Doctor v epizodě ?? omgggggg !!!!! at je to pravda !! Pinkiesmile


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Fun1k - 21.01.2014

Místo aby byli rádi, že na ně tvůrci myslí, tak si ještě stěžují :/
Náhodou, mě připadá docela pěkné, žá nám to dávají takhle najevo. A na level Double Rainboom to v tomhle ohledu nikdy mít nebude. A bylo přesto DR zábavné? Bylo.

Zkuste se na to podívat způsobem, jako byste žádnou z narážek neznali. Řekli byste si třeba "Hele, se tu objevil nějaký šilhající poník, to je roztomilé!" nebo "Ten nabušený s maličkými křídly by si měl dát něco na uklidnění." (nehledě na Slendermana, kterého bych si nikdy nevšiml, pokud by se o něm nezačalo mluvit na netu), ale rozhodně byste si díl užili i bez znalostí kánonu/fánonu, které máme my.

Něco se mi také nelíbí (třeba když PP v Bats! řekla "It's pony signal time", mi to přišlo trochu trapné, a zprvu mi v Rarity Takes Manehattan nesedlo, že seriál odkázal sám na sebe - "Isn't friendship magic?!"), ale není to nic, co by mi zkazilo epizodu, či přímo celý seriál.

BTW to s tím Tennantem je pravděpodobně fake (ale nebránil bych se Pinkiehappy)


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Discordian - 21.01.2014

"tvůrci" na nás nemyslí o nic víc a o nic míň než předtím.

Co mám zkušenosti s jinýma věcma, tak jakmile začne marketing a vedení na fanoušky zčistajasna myslet až tak moc, fandom by se měl začít bát.

Srovnání s DR je v tomhle ohledu trochu mimo mísu, protože jedna věc je, když je memů plný fanouškovský projekt a jiná věc je, když se z oficiální tvorby stává přehlídka toho co je tento týden cool na 4chanu. (kritizovat klidně budu, protože mám větší výdrž, než aby mě opili jedním šilhavým poníkem)


RE: S4 - Všeobecná diskuze - RadlanJay - 21.01.2014

@Fun1k
No já ty věci znám, a proto mi to vadí. To, čeho si nevšimnu, mi nevadí, ale občas mívám pocit, jako bych se díval na Double Rainboom.

Jako pardon, ale ber v úvahu, že se na ten seriál divají lidé, kteří nejsou fanoušky fandomu, a kteří si z nějakých memů na zadek nesednou. Bronies nejsou celý vesmír, a strkat do toho seriálu vtipy jenom pro ně je hodně neprofesionální.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Fun1k - 21.01.2014

Já nechápu, co ti na tom vadí.

Právě proto jsem psal, že i když to ostatní nemusí vidět jako my, stejně si to užijí. Není to nic, bez čeho bys nepochopil děj a scény s vtípky si neužil z jiného důvodu (jako například ona roztomilost).

Discordian:
4chan nesleduju, to možná bude ten problém.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Discordian - 21.01.2014

Ale tohle myslím nikdo nezpochybňuje. Pokud to neznáš, užiješ si to. Jen pokud to znáš, přijde ti to jako hovadina a snižování laťky.