Bronies.cz
S4 - Všeobecná diskuze - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S4 (https://bronies.cz/Forum-S4)
+---- Téma: S4 - Všeobecná diskuze (/Vlakno-S4-Vseobecna-diskuze)



RE: S4 - Všeobecná diskuze - Fun1k - 21.01.2014

Měl bych vážně jít něco dopsat Rainbowlaugh Jen chci ještě připomenout, že S4 byla hotová už nějakou dobu před premiérou, takže říkat, že se tam objeví to, "co je tento týden cool na 4chanu", je irelevantní Pinkiesmile

OT:
Na /mlp trochu lurkuju jen když je nějaká velká událost, jako start/konec sezóny nebo když se mluvilo o EQD. Musí se nechat, že nové informace o takových událostech se tam objevují dost rychle.

Jinak tam nemám nějak moc potřebu chodit, co jsem viděl tak většina threadů tam jsou tematické picturedumps, drama nebo saucy/r34. Když chci, tak obvykle najdu to samé i jinde, přehledněji a filtrovaněji.



RE: S4 - Všeobecná diskuze - Discordian - 21.01.2014

To že jsou tam rageguy xichty, grumpycat, slenderman a další memy je vyloženě něco, co je příběhové naprosto kritické a muselo se to dělat půl roku dopředu, true.
To s tím týdnem byla nadsázka, ale tyhle kraviny tam už jsou tak hustě, že se fakt musím ptát, jestli se má Hasbro opravdu zapotřebí až takhle na sílu vnucovat kvůli popularitě. Spousty memů, držky a teď ta Derpy. Nic osobního proti ní, ale když ji první zruší aby se maminky nezlobily a MLP nepřišlo o popularitu a teď tam cpou desítky 3.14 jen a jen kvůli popularitě a navrch lup tam tu Derpy a světe div se, žaloby od handicapovaných a naštvané přehnaně ochranitelské maminky najednou nikomu nevadí.

promiň, ale když to tak vidím, nedokážu se ubránit jisté analogii o potápějící se lodi


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Žeryk - 21.01.2014

Jak se tak dívám sdílím stejný názor jako Fun1k Pinkiesmile

"Místo aby byli rádi, že na ně tvůrci myslí, tak si ještě stěžují"

Mimo příspěvky Deetera, zde nic nečtu, nečtu ani ty rádoby kritiky, co tu jsou ke každému dílu. Mám dojem, že to někteří až moc žerou. Seriál vidím pořád stejně kvalitní, možná tam jsou nějaké specifické držky navíc, ale na tohle se nedívám. Dívám se na příběh, to je to oč mi tu běží.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - jaroslav - 22.01.2014

Jediný pořádný příběh byl Rarity takes Manehatten. To je snad zatím jediný díl, který se přiblížil kvalitě sezóny 1 a 2. Nevím jak to popsat, ale když se dívám na díly 1., 2. i 3. sezóny, tak se na ně dívám rád, ale když se dívám na nové díly sezóny 4, tak mi na nich něco chybí a ten dobrý pocit z předchozích sezón nepřichází. Rarity takes Manehatten byl první díl 4. sezóny u kterého jsem měl dobrý pocit.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Fun1k - 22.01.2014

To je velmi subjektivní. Co se týče stylu epizod, tak dle mého byly třeba Bats! nebo Flight to the Finish S1/S2 rozhodně blíž než Rarity Takes Manehattan docela vzdálená. A obecně si nemyslím, že by byla S3/S4 horší či lepší než S1/S2 a naopak.

Discordian:
Snad se na MLP nedíváš jen proto, abys mohl kritizovat, co všechno se ti osobně nezdá?


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Discordian - 22.01.2014

To je se mnou právě ten problém. Já se sem přidal, protože mě fascinovali ti lidi tady, ne ti barevní poníci. Seriál je to pořád hezký, o tom žádná, ale prostě jsem nikdy nebyl z těch, co si skoro kákli radostí, pokaždé když se na pozadí mihlo něco, co by teoreticky mohlo být Derpy a prostě mi to už přišlo, že je to poslední dobou až přehnané a kupodivu jsem i tady pro tu myšlenku jistou podporu našel.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Fun1k - 22.01.2014

Je pochopitelné, že každý máme k seriálu rozdílný přístup. Samozřejmě, že se při Derpy/Dashface/whatever doslova neukáknu, jen je to příjemné, a nechám se tím nadchnout, k postavám mám vztah jako k opravdovým lidem (a poníci mě nějakým způsobem přitáhli více, než ostatní seriály; Doctor Who je skvělý, ale jsem prostě jen fanoušek, do komunity mě to zatím moc netáhne). Snažím si věci užít, konzumuji zážitek, který mi tvůrci naservírují. (samozřejmě také hodnotím, jestli tam nejsou nějaké nesrovnalosti a tak)

BTW mě také fascinuje komunita (ten art, och!)

Nevím, zda jsem to napsal nějak koherentně, únava


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Deeter Spirit - 23.01.2014

Obrázek z S04E11:

[Obrázek: 531712__safe_solo_twilight+sparkle_princ...s04e11.png]


Info k S04E12 až S04E15:

[Obrázek: 531485__safe_text_hub_spoiler-colon-s04e...t+time.jpg]



RE: S4 - Všeobecná diskuze - Pexxa - 23.01.2014

omg omg potřebuji vidět Simple ways ! Pinkiehappy


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Oggy123 - 23.01.2014

Na ten 11. diel sa strašne teším. Viacej než na ostatné diely Rainbowlaugh
Ale štve ma, že už bude 11 diel a zatiaľ sme mali len 2 epizody teda dvojdiel kde bola Celestia Raritydespair