Bronies.cz
S4 - Všeobecná diskuze - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S4 (https://bronies.cz/Forum-S4)
+---- Téma: S4 - Všeobecná diskuze (/Vlakno-S4-Vseobecna-diskuze)



RE: S4 - Všeobecná diskuze - Proky - 08.02.2014

A co třeba trojdíl? Rainbowlaugh


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Dragonalicorn - 11.02.2014

Tak jo lidičky/poníci. Půlka S4 je za námi, tak sem napište své celkové pocity, dojmy a zklamání. A taky to co očekáváte od druhé půlkyPinkiehappy

Já můžu říct, že sem víc než jen spokojen Twilightsmile Spika sice zadupaly po ostny na hlavě do země i s jeho láskou k Rare a dva dílý konkrétně E5 a ta poslední se mi moc nelíbyli, ale jinak je to super, příběh na celou sérku s klíči k truhle jede, epizody se alespoň z části vrátily do stylu S1 a 2. Vycestovali jsme do nových končin a opět jsme spatřili (nové) gryfy "i když jen jako backgroun postavy". Derpy se vrátila Rainbowkiss a poznali jsme spoustu nových tváří Twilightblush

A od druhé půlky očekávám celkem hodně. Chci konečně vidět Scootaloo létat, CMka CMCéček Twilightblush , alespoň dva Twi díli a v nich nějaké pocity/ osobní problémi, vždyť od E3 působí jako naprosto vyspělá a uvědomělá postava bez negativ, něco jako Celetia a to je škoda Twilightoops A hlavně co jiného než ........ [spoiler: Grfony]
O EQ hrách v Crystalu se nebudu zmiňovat [spoiler: (Bred)Pinkiesick]

A druhý příběh a to ten, že Twi roste je tam taky vidět Rainbowkiss
       
HeartHeart
Vybral jsem scény, kde je to nejlépe vidět. Jinak tvar a velikost jejího těla se více méně mění, stále se "zvětšuje a zase zmenšuje" do původního vzhledu Twilightblush ale budiš.

Mno a to je zatím asi tak všeTwilightsmile


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Fun1k - 11.02.2014

Se S4 jsem zatím velmi spokojen.

Jsem moc zvědavý na rozuzlení - otevření truhly, co je RP, jestli se Twi zvětší na standardního alicorna, zdali se objeví Starswirl a jak to dopadne s tím hradem. A Tree of Harmony by také potřeboval nějaké vysvětlení, je příliš mysteriózní.

A pořád takový pocit, že Discord má nějaká esa v rukávu...


RE: S4 - Všeobecná diskuze - loufinek - 11.02.2014

(11.02.2014, 08:38)Fun1k Napsal(a): A pořád takový pocit, že Discord má nějaká esa v rukávu...

Doufám že jo Pinkiehappy
Ale jinak s04 je BOŽÍÍ. Moc se mi líbí, je nápaditá.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Deeter Spirit - 11.02.2014

Název a info k S04E17:

[Obrázek: 549213__safe_applejack_apple+bloom_text_...s04e17.png]



RE: S4 - Všeobecná diskuze - Lenny Vampire - 12.02.2014

S4 je prostě super... krásné epizody, krásné písničky... všichni poníci jsou nej xD Discord opět nezklamal... co více si přát... Docela se mi zastesklo, když jsem si dneska při znovu sledování všech odvysílaných dílů uvědomila, že půlka řady už je za námi...


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Azuliana - 12.02.2014

OT

Když jsem viděla ten název epizody S04E17, tak jsem si vzpomněla na tohle

Someone to watch over me

a hlavně na tohle



Oh my Loki, teď jsem dostala chuť kouknout se na BSG



RE: S4 - Všeobecná diskuze - ozzacek - 12.02.2014

Názor na S4 ? Neusále se střídají dobrá a přehnané epizody. Díly s klíčema jsou asi nejlepší z celý série, k písničkám nemám co vytknout, líbí se mi vylepšená animace. Na druhou stranu Discord - zatím hodně špatný, ale snad jeho čas teprve přijde Pinkiehappy, Mane six se nekdy chovají divně (hlavně Dashie a PP).

Těším se na otevření truhly a na Equestria games. Chtělo by to Celestia díl, vysvětlení pár věcí (stín v Castle manii, Fluttershyin zub) a víc prostoru pro spika Twilightsmile.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Koxi - 12.02.2014

Mě se osobně hrozně líbí, fajn písničky a všechno.
Jenom mě štve zvětšování Twi. Hmmmm asi se zvětšuje do alicorn velikosti.Twilightsmile


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Oggy123 - 12.02.2014

(12.02.2014, 10:29)ozzacek Napsal(a): Chtělo by to Celestia díl

Práve toto som chcela napísať.. V predošlých sériach vždy v nejakom diele bola.. A teraz nič! Len začiatok série.. Twilightoops
No inak je 4. séria celkom fajn..
Teším sa hlavne na finálny diel, truhlam CMC, Equestrijské hry..