Bronies.cz
S4 - Všeobecná diskuze - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S4 (https://bronies.cz/Forum-S4)
+---- Téma: S4 - Všeobecná diskuze (/Vlakno-S4-Vseobecna-diskuze)



RE: S4 - Všeobecná diskuze - Blue Storm - 09.03.2014

Tato čtvrtá serie má hodně moc zajímavých věcí a považuji ji za jednu z nejlepších. Ale je tu jedna věc, která mne však trápí stále víc.
Je krásné vidět tak často naše poníky v epizodách. Ale po dalších a dalších dílech mám stále větší obavy, že například princezny uvidíme opět jen při závěrečném dílu.
Škoda, že i Celestia není vidět tak, jako před tím. A o Luně? Ani nemluvě. Tak nějak jsem doufal, že alespoň jeden díl bude mít Luna pro sebe, ale jak se tak koukám, tak se už asi nestane. Já nevím, jak to vidí ostatní milovníci Tii a Luny. Ale pro mne, jakož to velkého milovníka právě princezny noci, je dosti těžké, když si díl za dílem říkám, že konečně by mohla přijít a zase nic. Pinkiesad2

Sice jsem jednou psal o tom, že to Luně dodává na tajemnosti, když se objevuje tak málo. Ale nečekal jsem, že tu nebude prakticky vůbec.
Já nevím, ale prostě mi tohle nějak chybí v této serii. To lehké koření v podobě Equestrie vládnoucích princezen. Pinkiesad2

Tajně jsem doufal, že by byla epka, kde by Celestia s Lunou mohly mít svůj prostor a o to víc, kdyby tam i spolu zazpívaly v duetu. Ale tohle asi bude jen zbožným přáním jednoho broníka, který tak toužebně čeká na každý díl s nadějí, že svojeho poníka alespoň na pár chvil uvidí. Fluttershysad


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Dragonalicorn - 09.03.2014

Jsem stejnéného názoru. Taky bych tam chtěl víc Luny a Celdy.. Nicméně toto přání byla jedna z pěti věcí, které brony fandom nejvíce očekával od S4 (postli to na EQD myslim). Mno snad tě potěším aspoň tím, že [spoiler: se Luna objeví v S19 ve snu Sweety Bell]Twilightsmile


RE: S4 - Všeobecná diskuze - jaroslav - 09.03.2014

Taky bych rád viděl Celestii a Lunu.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Proky - 09.03.2014

Mohli by udělat i epizodu, která vůbec není o Mane 6, nebo CMC, která dokonce nebude v Ponyville, mohla by být v Canterlotu a o Celestii a o jejích denních problémech, a nočních problémech s Lunou, Tuto epizodu by jsem uvítal.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Oggy123 - 09.03.2014

Súhlasím s Prokym.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Melgarh - 09.03.2014

(09.03.2014, 13:31)Proky Napsal(a): Mohli by udělat i epizodu, která vůbec není o Mane 6, nebo CMC, která dokonce nebude v Ponyville, mohla by být v Canterlotu a o Celestii a o jejích denních problémech, a nočních problémech s Lunou, Tuto epizodu by jsem uvítal.

Ta epizoda se jmenuje MLP: FiM Comics - Micro series - Princess Luna - je presne o tom co jsi popsal.

Komiks navazuje na vse, co se odehrava v serialech a rozbaluje to jeste vice Twilightsmile
Ten microcomics povazuji asi za nejlepsi mikro zatim z vydanych Rainbowlaugh


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Dragonalicorn - 09.03.2014

Malej postřeh. Nevim, ale asi qnsfw.

Všimli ste si toho v E12?

       

Ty dvě klisničky na žebříku... Divým se, že ta bíla není unicorn... Ale asi byla, podle výrazu tý nahořeTwilightsmile Tvůrci MLP bejvaj takoví "vtipálci".Twilightblush

Hmm ta Pinkie z tohodle úhlu s tou hřívou vypadá zajmavě celkem jí to sekneTwilightsmile



RE: S4 - Všeobecná diskuze - Žeryk - 10.03.2014

Přesně od toho byl někde gif, kde ta bílá ten roh má Rainbowlaugh


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Proky - 10.03.2014

(09.03.2014, 18:35)Melgarh Napsal(a):
(09.03.2014, 13:31)Proky Napsal(a): Mohli by udělat i epizodu, která vůbec není o Mane 6, nebo CMC, která dokonce nebude v Ponyville, mohla by být v Canterlotu a o Celestii a o jejích denních problémech, a nočních problémech s Lunou, Tuto epizodu by jsem uvítal.

Ta epizoda se jmenuje MLP: FiM Comics - Micro series - Princess Luna - je presne o tom co jsi popsal.

Komiks navazuje na vse, co se odehrava v serialech a rozbaluje to jeste vice Twilightsmile
Ten microcomics povazuji asi za nejlepsi mikro zatim z vydanych Rainbowlaugh
Ano, četl jsem ho, ale jako epizodu by to taky nebylo špatné vidět. Pinkiesmile


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Fun1k - 10.03.2014

Na jednu stranu by bylo skvělé mít epizodu s některous princezen, na stranu druhou je dobře, že se tvůrci nepoddávají očekáváním fandomu a dělají, co oni považují za nejlepší, tak si to uchovává určitou nepředvídatelnost.
A také si umím představit, jak by polovina fandomu brečela "PANDERING! I'M LEAVING THE FANDOM! ONLY S1 WAS GOOD!".

Ten komiks s Lunou byl výborný.