Bronies.cz
S4 - Všeobecná diskuze - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S4 (https://bronies.cz/Forum-S4)
+---- Téma: S4 - Všeobecná diskuze (/Vlakno-S4-Vseobecna-diskuze)



RE: S4 - Všeobecná diskuze - elizabeth558 - 21.03.2014

Suhlasim s Azu ak mu daju teda konecne dajaky priestor tak to aj tak bude zase ta sluhovsko-blba uloha do ktorej ho celu seriu stylizuju autori


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Krawik - 22.03.2014

(21.03.2014, 17:56)Dragonalicorn Napsal(a): Ber to tak Azu, že tahle epka má zachránit Spikovu pověst a jeho samotnýho a třeba se dočkáme i kontaktu rtů při Sparitingu Rainbowkiss

Díl Power Ponies měl tu funkci záchranu Spika taky, a teď už všichni víme, jak to dopadlo (bledě). K záchraně postavy podle mě nepomůže jedna nabušená epizoda. Je jich třeba víc, kde by se postava lépe projevovala (ne jako hadr na podlahu). A ohledně toho "kontaktu"... nechci brát naděje, ale připadá mi to ještě nepravděpodobnější, než reinkarnace Spika... Applejackunsure


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Elis856 - 24.03.2014

Konečně kde Spike nebude jenom taková "rohožka".
Celou 4.sérii to tak bylo, takže se rozhodně na tuhle epizodu těším Pinkiehappy I když mě štve že tam je zase Rarity. Ne že bych jí neměla ráda, ale je jí tam na mě moc Unsuresweetie
Jinak, dočkáme se vůbec miminka Cadence ? Pinkiesmile


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Annabell - 24.03.2014

No epizódy s Rarity sa teraz v S4 vynahrádzajú, lebo v S3 nebola žiadna. A celkovo ich bolo v predošlých sériách málo o Rarity (možno i najmenej). Mne osobne sa zdá férové, že v S4 je ich viac. Rarity mám z mane six najmenej rada, ale túžim vidieť čo najviac epizód o nej, kde sa ukáže v dobrom svetle a hlavne vo svetle svojho elementu, keďže ten veľmi málo prejavuje a to je môj najobľúbenejší. Dúfam teda, že nesklame v ďalšej epizóde. A na Spikea pravdaže (ani nie sa teším, nieje mi tak sympatický ako mane six), ale som veľmi zvedavá, čo všetko bude robiť a snáď z neho už nespravia otroka, to si nezaslúžil.
Ale najviac som zvedavá na epizódu 22 a posledné 2 diely. Ozaj, vie niekto, bude to dvojdiel, či len jeden posledný diel?


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Broseph - 24.03.2014

Já moc šancí Sparity nedávám, na to jak to vypadá poslední dobou Applejackunsure Na tu epizodu jsem zvědavý -
Citace:Rarity loses her creativity and Spike finds a spell to help her get it back

Zní to zajímavě, hlavně chci vidět jak se to bude projevovat.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Azuliana - 24.03.2014

Já už ani nevím, jestli se těšit nebo ne... jako 4 série je skvělá, ale obávám se, že v tomhle už Spika pohřbili příliš hluboko na to, aby ho nějak rozumně vykopali a zapojili zase do hry...
Chmmm... :/


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Deeter Spirit - 24.03.2014

(24.03.2014, 13:13)Elis856 Napsal(a): Jinak, dočkáme se vůbec miminka Cadence ? Pinkiesmile

Vypadá to bledě, do epizody S04E23 není o tom ani zmínka. O posledních třech epizodách zatím moc nevím, jedna by ale měla být o Equestria games v Crystal Empire a to je asi poslední šance. Jinak budeme muset čekat do S5. Ale uvidíme.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Dragonalicorn - 25.03.2014

Chcete Skylu, nebo Skyllera? Tak když teť začnete spamovat Hasbro s dotazama, tak se možná už na konci S5 dočkáte Cadenzi s bříškem Ajsmug


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Martin - 25.03.2014

Popravdě by mi byl milejší malý hřebeček. 'Samyc' je tam poslední dobou až nastláno a Twilight by se hodil mladší bráška.. A jestli dostane Cadance bříško? Kéž by (už jsem Hasbro "spamoval" Pinkiesmile ).


RE: S4 - Všeobecná diskuze - elizabeth558 - 25.03.2014

Tak to by bol historicky moment keby to bol hrebcek,ale myslim ze vacsiu nadej ked uz tak ma filly Skyla,a ak bude (dufam dufam ze ano) tak to urcite bude jednorazova zalezitost typu Sims(ziadne brusko necakajte to by Hasbro nepovolilo).
Zo serie uz ubehlo 19 casti a za seba mozem povedat ze tato seria je rozhodne robena viac pre Bronikov ako pre deti(samo ze kukat moze kazdy, kazdy si tam nieco najde), cim chcem povedat ze ak bude Skyla ziadana a bude sa o nej pisat tak ju tvorcovia mozu do deja umiestnit, nieje to az tak nerealne Pinkiesmile