Bronies.cz
S4 - Všeobecná diskuze - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S4 (https://bronies.cz/Forum-S4)
+---- Téma: S4 - Všeobecná diskuze (/Vlakno-S4-Vseobecna-diskuze)



RE: S4 - Všeobecná diskuze - Dragonalicorn - 27.03.2014

Kód:
Tak snad tam bude vše až na[spoiler] Breda[/spoiler] :-X [size=large]!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chjo tať budu měsíc vnervech a histeriji čekat co v tom dílu bude :E

Tím se potvrdila moje domněnka, že Twi dostane svůj klíč až úplně na konci S4.

EDIT: Spoilerovano.
-Mel



RE: S4 - Všeobecná diskuze - Melgarh - 27.03.2014

(25.03.2014, 15:56)Deeter Spirit Napsal(a): Tak jak už jsem říkal v té diskuzi, vzhledem k té hračce je pravděpodobnější že by měli Skylu. Proti tomu že by měli hřebečka nic nemám, ale tak nějak už jsem si na myšlenku že by měli Skylu zvykl Twilightsmile

A taky nemyslím že by ukázali Cadence s bříškem.

Martin: jinak naučil by jsi mě prosím jak spamovat Hasbro dotazama ? Rainbowkiss

Hasbro a lidi z neho jsou Nas***ni na bronies protoze je spamujeme emaily.
Prosim nedelat, akorat tim skodite nam vsem.. fakt ne.

@DragonAlicorn: Chybej ti spoilery, spoilerujes tu. Klidni se. + uvadej referencni source pro veci typu ze bude S6 a 7.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Martin - 27.03.2014

OT: Tak já nepovažuji za spamování, když 1x za 5 let napíšu do jednoho studia mail Ajsmug Otázka, jakým tempem spamují ostatní Twilightoops


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Melgarh - 27.03.2014

OT:
Hasbro clovek pro MLP veci a tak pro EU dostava denne zhruba 20-22 emailu.
Vsechny je maze protoze to jsou BS emaily.

Kdyz lidi nevedi, jak komunikovat a nemaji k tomu dobry duvod tak holt si nezaslouzime to, aby nam Hasbro naslouchalo naprimo.

Proc psat email ohledne toho ci toho v deji atd? K cemu? Nazor jedince je sice pekny ale tohle je show pro miliony divaku..



RE: S4 - Všeobecná diskuze - Martin - 27.03.2014

OT: Melgarh:
Nemáš prosím odkaz, kde bych se o tom mohl dočíst? Tohle by mne docela zajímalo.

P.S: Co jsem jim psal, to není tak důležité, abych to zveřejňoval, ale určitě nešlo o nic s dějem, natož nějakou malichernost.

A propo, zajímavé, že na ostatní televize se také dívají miliony lidí, a přesto si člověk, který tam sedí, udělá čas, aby odepsal, byť šlo o čistě subjektivní a skoro až soukromou věc. Dostávat z celé EU denně 20 mailů, tak to musí mít super zaměstnání. Nám chodí denně asi 50 mailů jen z úzkého okruhu partnerů a občas to jsou takové hlody, že by člověk prohodil klávesnici monitorem.



RE: S4 - Všeobecná diskuze - Melgarh - 27.03.2014

(27.03.2014, 13:53)Martin Napsal(a): OT: Melgarh:
Nemáš prosím odkaz, kde bych se o tom mohl dočíst? Tohle by mne docela zajímalo.

P.S: Co jsem jim psal, to není tak důležité, abych to zveřejňoval, ale určitě nešlo o nic s dějem, natož nějakou malichernost.

A propo, zajímavé, že na ostatní televize se také dívají miliony lidí, a přesto si člověk, který tam sedí, udělá čas, aby odepsal, byť šlo o čistě subjektivní a skoro až soukromou věc. Dostávat z celé EU denně 20 mailů, tak to musí mít super zaměstnání. Nám chodí denně asi 50 mailů jen z úzkého okruhu partnerů a občas to jsou takové hlody, že by člověk prohodil klávesnici monitorem.

OT - Martin:
EPCU soukroma diskuze, na to bohuzel link nejde dat. Na FB odkaz link dat lze.

Jo ale to je jen 20 emailu denne s MLP.. Hasbro ma franchiz vice. Takze si muzes vynasobit nekolika a zjistis, ze chudak jeden clovek dostava stovky emailu denne ohledne BS co si kazdej vymejsli misto aby pouzivali agregovane metody feedbacku jako je EqD apod. surveye.



RE: S4 - Všeobecná diskuze - Martin - 27.03.2014

OT:
OK, jasné, takže ti budu muset věřit Pinkiesmile

To bohužel ale musí předpokládat, že jim spousta lidí bude psát osobně. Jestli o to nemají zájem, mají si dát na své stránky dotazník, a nebo výslovně uvést, ať je lidi neotravují. Dotazník přes EqD, když bych chtěl poslat něco, o čem si myslím, že by se mohlo časem objevit, by fungoval bezvadně: než by lidi ty nápady zkompilovali a protřídili, tak se na to raději vykašlou Pinkiesmile Nebo myslíš, že třeba než lidi napíšou do televize Nova, že seženou po webu další lidi podobného názoru a pak jim pošlou rešerši?

Je to sice na 50:50, ale podle JPP to BRB Internacional vyřešilo jednoduše: u mailu seděl maník, který ty maily jak ty říkáš BS třídil, a dál posílal k vedení/výrobě jen to zajímavé Ajsmug Kdyby si to Hasbro zařídili podobně (dalo by se předpokládat, že po 4 letech vysílání seriálu se mohli zmoct na jinou reakci než "tohle nás fakt štve!"), nemuselo být teď nas.. víš co.

Tím tedy končím.



RE: S4 - Všeobecná diskuze - Melgarh - 27.03.2014

OT:
Jop - on je problem kdyz ten clovek ma na starosti spousty veci a ted mu do toho chodi emaily od fanynek zleva zprava. Napr. takove Magic: The Gathering co musi taky resit, pac to je Hasbro, neustale stiznosti ohledne pravidel, rozhodcich atd.. no asi toho maj proste plny usi.

Twitter je asi mozna nejlepsi medium protoze na Twitteru jsou primo Public Relations lide a ti sbiraji tyhle informace. To je lepsi kanal. Tady to je nejaky obchodni reprezentak a toho nezajima, ze Princess Cadence pouziva balzam na rty znacky PegaLip atd.. Raritywink

MLP ma vlastni Twitter a i urciti lide od Hasbra tez a radi jsou pres nej kontaktovani, tim se vyfiltruji jejich pracovni a jejich verejne zalezitosti a nemusi to resit na jejich business emailu Twilightsmile

Email fakt pls ne.. uz takhle mame pochroumanou reputaci diky nemeckymu foru jako Evropa Facehoof


(27.03.2014, 14:31)Martin Napsal(a): OT: [spoilerButt]
OK, jasné, takže ti budu muset věřit Pinkiesmile

To bohužel ale musí předpokládat, že jim spousta lidí bude psát osobně. Jestli o to nemají zájem, mají si dát na své stránky dotazník, a nebo výslovně uvést, ať je lidi neotravují. Dotazník přes EqD, když bych chtěl poslat něco, o čem si myslím, že by se mohlo časem objevit, by fungoval bezvadně: než by lidi ty nápady zkompilovali a protřídili, tak se na to raději vykašlou Pinkiesmile Nebo myslíš, že třeba než lidi napíšou do televize Nova, že seženou po webu další lidi podobného názoru a pak jim pošlou rešerši?

Je to sice na 50:50, ale podle JPP to BRB Internacional vyřešilo jednoduše: u mailu seděl maník, který ty maily jak ty říkáš BS třídil, a dál posílal k vedení/výrobě jen to zajímavé Ajsmug Kdyby si to Hasbro zařídili podobně (dalo by se předpokládat, že po 4 letech vysílání seriálu se mohli zmoct na jinou reakci než "tohle nás fakt štve!"), nemuselo být teď nas.. víš co.

Tím tedy končím.
[/spoilerButt]


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Deeter Spirit - 27.03.2014

Melgarth: Ok, spamovat nebudu.

Obrázek k S04E20:

[Obrázek: 10013886_633009493414803_1945997295_n.png]



RE: S4 - Všeobecná diskuze - Foxtrot - 27.03.2014

OT:
Melgarh:
Ty toho koukám víš Twilightsmile
Co udělalo německé forum?

Rovnou by sis mohl založit nějaký informační web "Melgarhovy interní informace". Rainbowlaugh