Bronies.cz
S4 - Všeobecná diskuze - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S4 (https://bronies.cz/Forum-S4)
+---- Téma: S4 - Všeobecná diskuze (/Vlakno-S4-Vseobecna-diskuze)



RE: S4 - Všeobecná diskuze - Discordian - 12.05.2014

Discorda nevymlouvám, jen říkám, že dobro a zlo jsou složité věci. Každé dobro je pro někoho naopak zlem a každé zlo je pro někoho dobré. Co bylo dobro a co zlo, to většinou definují vítězové


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Jamis - 13.05.2014

(12.05.2014, 20:43)AverageHanzo Napsal(a): A postavy, které jsem si oblíbil, hlavně teda právě Maud.

Přes přeplácanost a nepřílišnou oblíbenost S4 se těm, kteří ji tolik kritizují líbila hlavně Maud. U mě a dalších je to naopak. Náhoda? Twilightsmile

Ono je to v podstatě jedno - protože když tam toho bude víc, bude to přeplácaný, když míň bude to suchý a postavy se vyvíjet nebudou (v prvním případě "už to nebude to pravé MLP"). Vždycky bude někdo komu se to nebude líbit a protože kritici rádi kritizují veřejně a co nejvíc, tak jsou prostě víc vidět. A pak už je vlastně šumák, kdo za tím monitorem sedí Rainbowlaugh člověk stejně dojde nakonec k názoru, že na těhle kritikách je fajn, že získáš informace (teda někdy), ale stále jde o subjektivní názory lidí na seriál (což je otázkou hlavně vkusu a osobnosti), takže mi můžou být ukradené Ajsmug a řekl bych, že u scénáristů to bude podobné.

@Discordian:ad kritika a zlepšování - jo souhlasil bych, kdyby se jednalo o nějakou konstruktivní kritiku. Bohužel, konstruktivních kritiků je tu pramálo, tak se chudáci v tom bordelu (nejen na fóru) ztrácí.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Frolda - 13.05.2014

Já jsem byl spokojen. Byly tam charaktery, které se mi líbily a charaktery, které ne (Maud třeba jo a to jsem většinu epizod hodnotil kladně, jen tak btw.).

Jediná epizoda, která se mi opravdu nelíbila byla olympiáda. Což o to, byly tam dobré scény a díl měl potenciál, ale celkově to nefungovalo a dojem z ní jsem měl velmi špatný.

Sérii jsem si užil a řadí se na stejné první místo jako předchozí tři.

O tom, že to je reklama na hračky, no a co, koho to zajímá. Půlka lidí se tu tím ohání, další půlka ji kritizuje, copak to má být nějaký argument? Bla bla bla a proto si myslím, že můj post o zhoršující se kvalitě a duhovém moru je správný, pravdivý a zaslouží si uvést do záznamu, protože celý seriál je vlastně jen velká reklama na hračky pro děti. Moje reakce: Nezajímavé. No a co. Komu že to je cpáno? Proč bychom se tím měli zabývat? Brání nám to užít si epizodu?

Nikdy jsem nesouhlasil se vším, co nám Hasbro cpe, ale neznamená to, že si nedokážu užít epizody takové jaké jsou. Ano, realistická část mysli se pořád snaží uvažovat racionálně a hledat spojitosti a další, ale vždyť je to jedno. Proč se prostě jen neodreagovat u seriálu, který je skoro jako ty, jenž nás vychovávaly. Tam jsme logiku hledat nepotřebovali a užívali jsme si děj Twilightsmile

Jsem spokojen a těším se na další a těch pár nedostatků, s těmi ani není třeba se zabývat. Kdo chce, pozitivní si v epizodě vždy najde.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Žeryk - 13.05.2014

(12.05.2014, 21:13)D.K. Napsal(a): ....S tímhle souhlasím. Není nic horšího, než když autorům někdo brání v rozletu a kočíruje jejich fantazii. Proto taky Faust odešla.....

Tak co bys čekal, musí hold plnit přání toho, kdo sype peníze že. Když už si u tebe někdo něco objedná, musíš se snažit mu vyhovět.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Baterka - 13.05.2014

Poníci= zábava= odpočinek= Nehledat hluboké myšlenky.
od toho máme filmy,anime , knihy aj. (nebo máme Fanfikci )
poníky bych přirovnal ke zmrzlině každý si rád dá , rád si koupí kvalitu. Ale zmrzlina se nestane jeho jediným jídlem, zákuskem.
Je hrozně vidět jak se liší autoři scénáře. někteří by potřebovali 30 minut, jiní nedokážou naplnit ani 5. Člověk pak jde sledovat takový "kindr vejce" buď mu vypadne pěkná hračka nebo něco co letí do koše.
Jediný co mě štve je ta kolísavost.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Hotsteppa - 15.05.2014

(12.05.2014, 15:46)Azuliana Napsal(a):
Tahle série byla.. jiná.

Má své mouchy, to vidí snad každý, kdo nežije v oslepující mlze fanatického obdivu, ale rozhodně se jí nedá upřít, že je zábavná. Zábavná takovým tím stylem, kdy si člověk říká, jestli bere halucinogení drogy divák nebo autoři Pinkiehappy

Zde je můj pohled na danou věc.
Je to pouze můj názor, který nikomu nepodsouvám a jestli z toho bude někdo vyvádět nějaké z flanku vytažené závěry o mé osobnosti, tak ho hryznu!

Mám pocit, že autoři jsou právě teď chyceni v začarovaném kruhu toho, že by nejraději dělali seriál čistě pro bronies, ale Hasbro na ně tlačí, aby to zároveň stále byl seriál hlavně pro malé holčičky. Takže se nám celá série chová jak pacient s akutním záchvatem rozštěpu osobnosti. Ani ryba, ani rak.

Co se "S1/S2 feels" týče, tak ty jsem cítila jen z jedné epizody.

Zrovna teďka v mezičase znovu koukám na S1 a S2.

Tyhle série jsou takové... jednoduché. Pure a innocent. Čajový dýchánek na dece v parku s máslovými krekry, cupcaky a jahodovým dortem se šlehačkou.

THIS. Taktiež som si v S4 všimol zmeny, začalo to "dospelejšími CMC" - v predošlých sériách to boli "dievčatá" s hromadou elánu schopné urobiť kvôli CM hocijaké šialenstvo, v S4 sa mi zdali zrelšie, múdrejšie. S4 mala skvelé aj horšie časti, no ako celok pôsobila zrelo, vytratila sa z nej tá nevinná rozprávková dimenzia. S1 mala svoje listy Celestii a morálne poučenia a často som sa pristihol pri tom, ako mám počas nej na tvári ten priblblý šťastný "yay" úsmev. Pri S4 som sa len spokojne pousmial. Chýbala mi tá pôvodná nevinnosť FiM.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Fun1k - 26.05.2014

S4 byla skvělá na písničky!

Dle mě je jediná slabší ta od Flima a Flama.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - AleXan - 26.05.2014

presne, jediné ktoré boli (pre mňa) slabé: od CMC a Flim Flama
inač úžasné

EDiT: diki Annabell.
Už som zabudol na ten rap.
Tak ho pridávam ako nejhoršiu zo všetkýchTwilightoops


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Annabell - 26.05.2014

Ja zbožňujem všetky okrem Glass of water, Flima a Flama a Rappin' history of Wonderbolts (Pinkie to nesadne a nemám rada rap, viac by potešila Rainbow, ktorá ešte stále nespievala).


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Tunder2510 - 26.05.2014

(26.05.2014, 18:37)Fun1k Napsal(a): S4 byla skvělá na písničky!

Dle mě je jediná slabší ta od Flima a Flama.

Podla mňa sú aj tie slabšie super. Pinkiehappy ( Ano, aj Flim a Flam... samozrejme, podla mňa )