Bronies.cz
S4 - Všeobecná diskuze - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S4 (https://bronies.cz/Forum-S4)
+---- Téma: S4 - Všeobecná diskuze (/Vlakno-S4-Vseobecna-diskuze)



RE: S4 - Všeobecná diskuze - Fun1k - 07.04.2013


Na konci je opravdu zajímavá teorie. Myslíte, žo to může být pravda a opravdu se něčeho takového dočkáme?
[spoiler: Dává to dokonce i smysl]


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Deeter Spirit - 07.04.2013

OH MY GOD !

(kdyžtak bych ale poprosil o písemnou verzi, moje angličtina pokulhává)


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Nickolas_R - 09.04.2013

Nejdřív jsem nechtěl slyšet nějaké teorie o season4 ale, na konci..
Jsem Byl jako :O asi tak 4 min. Jsem koukal na ten obrázek a říkal jsem si že je to opravdu úžasná teorie, dává to i smysl, nemám slov..
Prostě nemám slov Rainbowlaugh


RE: S4 - Všeobecná diskuze - RadlanJay - 09.04.2013

Konspirace... známka, že člověk potřebuje čerstvý vzduch.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Sáďa - 09.04.2013

(07.04.2013, 23:06)Fun1k Napsal(a): ...

Myslím, že spousta bronies zapomíná, že cílovka MLP jsou malé děti a tudíž dost pochybuji, že by vývojáři směli příběh takto komplikovat a zamotávat.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Foxtrot - 10.04.2013

Sáďa:

Zajímalo by mě, kolik peněz Hasbru My Little Pony vydělává...
Pokud by to nebyl nějak zásadní podíl, tak bych se odvážil tvrdit, že v tomto případě je důležitější, než udržovat tu show pro malé děti, zaměřit ji spíše na Bronies, což je fenomén, který se často nevidí...

Cena toho seriálu a hraček je nějaká, ale cena toho, že existuje takováto komunita je nevyčíslitelná.
Problém je, že to takto nikdo nechápe...


Tím chci říct, že už mě irituje, že se pořád píše, že je ta show zaměřená na malé děti. (Neříkám, že to není pravda.)
Ale no tak... Říct, že cílovkou jsou pořád malé děti je jako úplně ignorovat tuto ohromnou komunitu...

Pokud Hasbro pořád chce show mít zaměřenou na malé děti, to je jako by řekli, že žádní Bronies neexistují, pokud existují, tak je jim to u zadku a nehodlají využít ten ohromný potenciál.

Upřímně, to je toho, že by děti přišli o jeden ze stovek seriálů, na který mohou koukat... Pro děti existuje obrovské množství seriálů, ale něco co vynikne takovým způsobem jako MLP, toho je velmi velmi málo a měl by se na to brát ohled...


Omlouvám se, že je to dost OT.


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Azuliana - 10.04.2013

(07.04.2013, 23:06)Fun1k Napsal(a): Funík...

Velice zajímavé video, ale viděla bych to na klasickou konspirační teorii. Každopádně použití jedné z mých nejmilovanějších knih (ano Tolkiene, koukám na tebe) mi vehnalo slzu do oka (naprosto irelevantní k tomu, o čem se ve videu mluvilo, já vím...)


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Melgarh - 10.04.2013

Cilovka vzdy budou deti - at se nam to libi nebo ne, deti ktere zapnou bednu a koukaji na tohle muze byt stale daleko vic nez vsech Bronies na celem svete.

Tez nesmime zapomenout ze kdyby se serial zmenil na serial urceny pro Bronies, tak by to komunity tezce poskodilo - protoze vsichni na to zacali koukat prave jako serial pro male a pokud by se zmenil jeho duch, tak by to mohlo dopadnout velmi spatne. Uz takhle jsou nektere epizody primo mirene na Bronies ci maji hodne Bronies-shout-outu a jak to dopada - akorat se o tom pak lidi hadaj.. je to takovy Discord-kruh =)

A bez obalu - otec ditete bude mit vice penez nez average Brony na utraceni za oficialni hracky. Bronies utraceji penize spise za neofiko veci v ramci komunity. Nebo si nekdo snad z vas kupuje ty cele "Hrady" a MLP auta na dalkove ovladani? Twilightsmile



Jinak je urcite dost matrose na pribehy CMC v Manehattenu kde by se sli podivat na jejich mestkou odnoz blank-flanku a treba zjistli ze "There is no place like Home" a napsali dopis Celestii.. CMC urcite jen tak svuj Cutiemark nedostanou Rainbowlaugh


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Discordian - 10.04.2013

Nojo. CMC čeká osud Maggie Simpsonové Rainbowlaugh


RE: S4 - Všeobecná diskuze - Azuliana - 10.04.2013

Hehe, přesně to mě napadlo taky Pinkiehappy

Jinak ten headcannon v tom videu je superawesomextremeamazing, ale... je to jen headcannon a navíc příliš propracovaný na seriál pro malé...