Bronies.cz
[Kritika] Opráski od Azulyani - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: [Kritika] Opráski od Azulyani (/Vlakno-Kritika-Opraski-od-Azulyani)



RE: Opráski od Azulyani - Roise Madchen - 30.09.2013

trochu OT
Jen bych se chtěla optat, jelikož už se za to dostával warm, když má téma tag s "[kritika]" tak se vždy nemusí psát kritika? Jelikož se mi někdy zdá blbé, když někdo napíše příspěvek sotva pár slov, že je to hezké atp. já jen, že mám pocit, že to dost zahlcuje téma a v mém tématu za to warm byl, tak nevím, jen tak se ptám, abych věděla.
Komentář klidně následně po odpovědi smažu.
EDIT: Dobře, děkuju Twilightsmile já jen mě překvapilo, že jeden uživatel mi napsal do tématu, že je to pěkné a následně dostal warm, přičemž to nebylo opakovaně a byl jediný, mno.. čím fórum nepřekvapí Rainbowlaugh.


RE: Opráski od Azulyani - Azuliana - 30.09.2013

Mr.Tony22: Mě se tak lépe učilo. Prvně to byly kresbičky na zadních listech, pak jsem přešla na zdobení stran ozdobným lemem, kaligrafické nadpisy a tak, abych měla pěkný sešit. Navíc jsem maturovala z výtvarky, takže se to dalo brát jako příprava na praktickou maturitu Rainbowlaugh

(30.09.2013, 16:49)Roise Madchen Napsal(a): trochu OT
Jen bych se chtěla optat, jelikož už se za to dostával warm, když má téma tag s "[kritika]" tak se vždy nemusí psát kritika? Jelikož se mi někdy zdá blbé, když někdo napíše příspěvek sotva pár slov, že je to hezké atp. já jen, že mám pocit, že to dost zahlcuje téma a v mém tématu za to warm byl, tak nevím, jen tak se ptám, abych věděla.
Komentář klidně následně po odpovědi smažu.

OT:
Kritiku psát můžeš i nemusíš, můžeš to i jen tak okomentovat. Jde o to, nespamovat každé vlákno jednoslovnými, nicneříkajícími větami jako "pěkné/krásné/hezké" (a udělat to takhle ve víc vláknech, to už může být bráno jako post hunt) nebo tvořit OT, například se místo kritiky obrázků začít hádat s jiným uživatelem, jestli jsou lepší pastelky nebo fixky. Doufám, že jsem to vysvětlila srozumitelně.



RE: Opráski od Azulyani - Zmok - 30.09.2013

Sešity jsou na tohle ideální. Mně po nich zas pobíhali rusáci se samopalama. Blbý bylo, když začali házet granátama. To se pak ten ohořelej text nedal číst.


RE: Opráski od Azulyani - Baterka - 30.09.2013

chybí mi pohyb v tvých prácičkách Pinkiesmile stačí opravdu mírný náklon, gesto... Pinkiesmile


RE: Opráski od Azulyani - Azuliana - 30.09.2013

Malý fun inspirovaný CMkem Cally. Ano, prohodila jsem barvy, protože nemám konkrétní centropeny a navíc mi to tam sedlo.

[Obrázek: something_fishy_by_azuliana-d6oosy5.jpg]

Baterka: pokusím se. Je pravda, že pár posledních obrázků jsem opravdu kreslila na ukrácení času a ne v úplně vhodných podmínkách, kde bych se mohla soustředit, takže jsem šla po jednoduchosti, což je pro mě statická postava.


RE: Opráski od Azulyani - Baterka - 01.10.2013

vytváříš pěkný potisk trička Twilightsmile (ta šup šup pro barvy !)

nejvíce se mi líbí zelená část to viditelné šrafování je moc pěkné.


RE: Opráski od Azulyani - Azuliana - 04.10.2013

Náhlý záchvat kreativity Pinkiesmile
Non-pony, fix, centropen, tužka.

[Obrázek: girl_by_azuliana-d6p6kyz.jpg]



RE: Opráski od Azulyani - Cally - 04.10.2013

ohh my fishy o,O
to je roztomilé Rainbowlaugh, děkuji mockrát :3, barvičky nevadí, žlutá se hádat o modro nebude Rainbowlaugh
a ty bublinky takto vypadají mnohem lépe než jednočará kružnice, to šafrování zelené vypadá moc dobřePinkiesmile
prostě bezeslov a plná radosti :3
Děkuji Pinkiesmile


RE: Opráski od Azulyani - Azuliana - 04.10.2013

Není zač. Udělala si mi radost, tak chci udělat radost i já. Ještě mám jednu věc schovanou, ale to je zatím WIP.


RE: Opráski od Azulyani - Azuliana - 08.10.2013

Non-pony, tužka.
Taková "automatická kresba". Potřebovala jsem ze sebe něco dostat, tak jsem jen nechala ruku, ať vede tužku.

[Obrázek: hair_by_azuliana-d6ppa5u.jpg]