Bronies.cz
Epizoda 6: Sleepless in Ponyville - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S3 (https://bronies.cz/Forum-S3)
+---- Téma: Epizoda 6: Sleepless in Ponyville (/Vlakno-Epizoda-6-Sleepless-in-Ponyville)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Epizoda 6: Sleepless in Ponyville - RadlanJay - 09.12.2012

(09.12.2012, 16:28)jadus Napsal(a): A co myslis ze delala... prvni rok brecela, pak se smirila se svym osudem a pak 999 let masturbovala Rainbowlaugh

Tak to mě dostaloRainbowlaugh

Ne, ale ted vážně, přemýšleli jste, co dělala celý rok po svém návratu? Chudák Blueblood.


RE: Epizoda 6: Sleepless in Ponyville - Azuliana - 09.12.2012

(09.12.2012, 18:07)RadlanJay Napsal(a): Ne, ale ted vážně, přemýšleli jste, co dělala celý rok po svém návratu? Chudák Blueblood.

Počkej, Blueblood je její synovec (teda pokud si to dobře pamatuju z Ticket mastera).



RE: Epizoda 6: Sleepless in Ponyville - Azuliana - 09.12.2012

[Obrázek: a4G8cf8adkyjJ2bB0mquMA2.jpg]


RE: Epizoda 6: Sleepless in Ponyville - CutePenguin - 09.12.2012

(09.12.2012, 18:44)tom8811 Napsal(a):
(09.12.2012, 17:10)Xeelee Napsal(a): Taky máte pocit, že třetí epizodu už tvůrci dělaj vyloženě pro bronies s přihlédnutím k tomu, že se na to budou koukat i malý holčičky?

jo no a už se začínají objevovat první šťouralové co říkají že bronies v podstatě ničí seriál a je pravda že nové díly už nemají takové to kouzlo starších dílů, všude samá reference atd..

Taky se mi ty díly zdají být jiné v porovnání s minulými sériemi. Bohužel k horšímu.


RE: Epizoda 6: Sleepless in Ponyville - Tuxik - 09.12.2012

(09.12.2012, 18:41)Azuliana Napsal(a): Počkej, Blueblood je její synovec (teda pokud si to dobře pamatuju z Ticket mastera).

Blueblood je synovec Celestie a jelikož nevíme jestli má Celestie další sourozence, tak Luna je možnou matkou Blueblooda.

(09.12.2012, 18:44)tom8811 Napsal(a): jo no a už se začínají objevovat první šťouralové co říkají že bronies v podstatě ničí seriál a je pravda že nové díly už nemají takové to kouzlo starších dílů, všude samá reference atd..

Bohužel se k těm šťouralům musím přidat - těch referencí bylo (a zřejmě bude) ve 3. sérii až moc. Za tento díl jsem avšak opravdu rád, takový menší flashback Twilightsmile



RE: Epizoda 6: Sleepless in Ponyville - Gris - 09.12.2012

Budme radi, ze tak pozitivne reaguji na bronies. Kdyby tomu tak nebylo, mohli jsme v posledni epizode videt treba rodice Scootaloo.

Ale oni to neprehaneji s referencemi, ty tam byly uz v S1. Ted jenom, IMHO velice moudre, opatrne kraci tak, aby nepodupali fanon. To neni podlezavost, proste jenom nechavaji nasi alternativni realitu na pokoji.


RE: Epizoda 6: Sleepless in Ponyville - Blue Storm - 09.12.2012

[Obrázek: MEME_BS.jpg?ver=2]


RE: Epizoda 6: Sleepless in Ponyville - Azuliana - 09.12.2012

(09.12.2012, 19:34)Tuxik Napsal(a): Blueblood je synovec Celestie a jelikož nevíme jestli má Celestie další sourozence, tak Luna je možnou matkou Blueblooda.

Ah, vlastně, já to brala prostou logikou typu "Blueblood je Celestin synovec a páč je Luna její sestra, tak je to i její synovec" a dál nad tím nepřemýšlela.
Každopádně tak jako tak jsou ve velmi blízkém příbuzenském vztahu. Zvrhlíci (teď nevím, kdo to napsal první, takže to vykřikuju jen tak do davu).



RE: Epizoda 6: Sleepless in Ponyville - krysohmyz - 09.12.2012

Tak tohle byl první díl třetí série, ze kterého na mě dýchla atmosféra sérií předešlých.
Bravo. Možná není vše ztraceno Pinkiesmile


RE: Epizoda 6: Sleepless in Ponyville - ZoidySVK - 09.12.2012

Niekedy mi pripadá že sami bronies nevedia čo zo seriálu vlastne chcejú mať, súhlasím s tým memom čo postla Azuliana... tak najprv každý fňuká že chcejú Lunu že chcejú ten canon alebo henten, sú nadšený z každej referencie a chvália sa haterom že "aha pozrite Star wars, aha pozrite vesmírna odyssea".. atd.. a keď ich autori vypočujú a začnú canonizovať a pridávať viac referencii tak zase nadávajú že sa ten seriál príliš zmenil... Každopádne každý seriál sa vyvíja a MLP ide smerom k fanúšikom a myslím že je to 100 krát lepšie ako by mal prešľapovať na mieste a časom určite by začal stagnoval poprípade v najhoršom by šiel smerom ku G2, G3...