Bronies.cz
Plyšáci - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Plyšáci (/Vlakno-Plysaci)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Plyšáci - MidnightShadow - 13.08.2012

Hej, kde jsou ti plysaci, co chteji sit lidi v CR? Porad nejake kasani se a skutek utek Rainbowlaugh



RE: Plyšáci - beruskovova - 13.08.2012

(13.08.2012, 02:36)MidnightShadow Napsal(a): Hej, kde jsou ti plysaci, co chteji sit lidi v CR? Porad nejake kasani se a skutek utek Rainbowlaugh

Pokud vím tak Kiraa píše slovensky, tudíž by mohl být spíš slovák.
A mi někdo nechtěl poradit, jak se nejlíp šijou očička, protože je to obchodní tajemství Pinkiegasp

Tu RD jsem ale stejně chtěla ukázat tak ji tady přiložím, jenom z jedné strany protože má jenom jedno oko a nemá ani cutiemark ani křídla, časem bude všechno a má česací vlasy Rainbowdetermined2 Jako prvotina docela ok.
Zkouším to přiložit ale neumím to, tak bacha na mě Twilightsmile
   
   


RE: Plyšáci - Cwossie - 13.08.2012

Česací plysák! O.o no ne!


RE: Plyšáci - MidnightShadow - 13.08.2012

(13.08.2012, 15:10)beruskovova Napsal(a):
(13.08.2012, 02:36)MidnightShadow Napsal(a): Hej, kde jsou ti plysaci, co chteji sit lidi v CR? Porad nejake kasani se a skutek utek Rainbowlaugh

Pokud vím tak Kiraa píše slovensky, tudíž by mohl být spíš slovák.
A mi někdo nechtěl poradit, jak se nejlíp šijou očička, protože je to obchodní tajemství Pinkiegasp

Tu RD jsem ale stejně chtěla ukázat tak ji tady přiložím, jenom z jedné strany protože má jenom jedno oko a nemá ani cutiemark ani křídla, časem bude všechno a má česací vlasy Rainbowdetermined2 Jako prvotina docela ok.
Zkouším to přiložit ale neumím to, tak bacha na mě Twilightsmile

Vypada dobre Pinkiesmile
Mozna se premuzu a napisu ti rady jak na ty ocka, ale i tyhle vypadaji fajn Pinkiesmile




RE: Plyšáci - beruskovova - 13.08.2012

(13.08.2012, 15:54)MidnightShadow Napsal(a): Vypada dobre Pinkiesmile
Mozna se premuzu a napisu ti rady jak na ty ocka, ale i tyhle vypadaji fajn Pinkiesmile

Děkuju Twilightsmile Pokud budeš mít slabší chvilku, já budu za rady moc vděčná, chtěla bych si pro sebe ještě ušít pinkie a applejacka tak ať jim to sluší Pinkiesmile


RE: Plyšáci - CrystalShine - 13.08.2012

Plyšák od Midnight s plyšovým Shining Armorem Pinkiesmile
[Obrázek: DSCN2817.JPG]


RE: Plyšáci - MidnightShadow - 13.08.2012

Dobre dore... kdo ma zajem o siti plysaku (dneska jsem hodna) at mi napise mejl na sonasimko@gmail.com. Prvni tri nejenom ze obdrzi navod jak sit oci, ale dostane i strih a to vsechno zcela zdarma. Akce plati jen do dnesni pulnoci Pinkiecrazy
(13.08.2012, 16:32)Darm Napsal(a): Plyšák od Midnight s plyšovým Shining Armorem Pinkiesmile
HOOOOdne dobry kostym :3


Edit: opraven mejl


RE: Plyšáci - beruskovova - 14.08.2012

(13.08.2012, 16:37)MidnightShadow Napsal(a): Dobre dore... kdo ma zajem o siti plysaku (dneska jsem hodna) at mi napise mejl na sonasimko@google.com. Prvni tri nejenom ze obdrzi navod jak sit oci, ale dostane i strih a to vsechno zcela zdarma. Akce plati jen do dnesni pulnoci Pinkiecrazy

Přišel mail? Vrátily se mi zpátky. Rainbowderp




RE: Plyšáci - MidnightShadow - 15.08.2012

(14.08.2012, 21:27)beruskovova Napsal(a):
(13.08.2012, 16:37)MidnightShadow Napsal(a): Dobre dore... kdo ma zajem o siti plysaku (dneska jsem hodna) at mi napise mejl na sonasimko@google.com. Prvni tri nejenom ze obdrzi navod jak sit oci, ale dostane i strih a to vsechno zcela zdarma. Akce plati jen do dnesni pulnoci Pinkiecrazy

Přišel mail? Vrátily se mi zpátky. Rainbowderp
mail? Nic mi neprislo. ZKus poslat znovu.



RE: Plyšáci - Cwossie - 15.08.2012

@gmail, ne google... Je to trošku IQ test Rainbowlaugh