Bronies.cz
Hromadná objednávka plyšových Lun - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Hromadná objednávka plyšových Lun (/Vlakno-Hromadna-objednavka-plysovych-Lun)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Xeelee - 24.04.2013

Lun vemte klidně 50 Rainbowlaugh. Mám pocit, že zmizí dřív než stihnete říct eeyup Twilightsmile


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - MidnightShadow - 24.04.2013

No ja jednu bych chtela z duvodu experimentovani, preci jenom jsem slibila navod na vyrobu podkov a korunky. A taky ze se kouknu, zda by se neco dalo delat s kridly, jak uz tady nekdo zminil ale nechce se mi to hledat.
Tak abych nahodou neponicila neci Lunu.


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Melgarh - 24.04.2013

Jo takhle, no tak to nevadi, to si tu jednu nech na tez predelani a treba by to slo zreplikovat aby se vytvorili zadane princezny Celestie Raritywink

Jinak ty Luny budou poslany v ramci anglie pres kuryra "MyHermes" protoze Royal Mail je drahy (a nespolehlivy.. zvlast pak ParcelForce). Vypada to ze zatim uz jde vsechno po masle.. =)


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Frolda - 24.04.2013

Mele, Celestie se u Mid objednat dají, ale musíš k té pětistovce dát jednu nulu Rainbowlaugh


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - MidnightShadow - 24.04.2013

To ano, ale ja pouzivam jako doplnky Swarowski krystaly a zlato Rainbowwild

Hele ja kouknu na strih a provedeni, pokud by se seslo alespon tolik objednavek, ze bych si z nich mohla zaplatit sici stroj a latky, tak by i Celestie sla. Mozna ne za 500, ale kvuli jeji silene hrive a ocasu by to bylo kolem 700 kc. Tedy to je muj predbezny odhad.


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Melgarh - 26.04.2013

UPDATE:
Jsem zmaten - ted mi prisel email ze balik s Lunami uz vazil aby zjistil kolik bude muset zaplatit za kuryra a uz jsem zaplatil za postovne v ramci Anglie takze asi v nasledujicim tydnu uz by mohli mysteriozni lide klepat u tebe na dvere, Midnight =)

Jinak MyHermes ma ParcelShopy, coz doufam jsou tez mista odberu pokud clovek neni zastizen, v nasledujicich mistech v blizkosti:

CROSSFIELD FILLING STATION
Crosfield Street
WA1 1UD

PRANAY'S MINIMARKET
53-55 Haryngton Avenue,
WA5 0AY


Jinak koukam ze tez pokud nezastihnou nikoho doma tak to davaji k sousedum.. tak doufam ze mas dobre sousedy Rainbowlaugh

Takze z toho asi vypliva.. ze Luny uz jsou v Anglii Twilightsmile


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Fun1k - 26.04.2013

Yaaay!Flutterryay


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - MidnightShadow - 26.04.2013

Kua, k sousedum nedavat radeji. Z jedne strany ma obchod arab (ale ten vypada jako ferovy chlap, chodime k nemu nakupovat Kofolu Rainbowlaugh ) a z druhe strany lidi neznam. No uvidime.

No snad se trefi, kdyz budu doma a nebudu moc tvrde spat.
Pristi tyden? ojojoj Rainbowlaugh To mame zrovna psane prescasy, co jsou vyprodeje Rainbowlaugh


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - ROBOJESTER_CZ - 27.04.2013

pokud nezastihnou nikoho doma tak to davaji k sousedum
to znám k nám dávaj balíky určený pro školu ,máme dům hned vedle základky Rainbowwild


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - MidnightShadow - 30.04.2013

/informacni spam/

Luny jeste nedorazily.

/konec informacniho spamu/