Bronies.cz
Hromadná objednávka plyšových Lun - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Hromadná objednávka plyšových Lun (/Vlakno-Hromadna-objednavka-plysovych-Lun)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - MidnightShadow - 01.05.2013

Kecam Rainbowlaugh Luny dnes dorazily. Nejdrive fotky, potom me vyjadreni (popis atd)

krabice
[Obrázek: luna2_by_tersaziu-d63p0yt.jpg]

Luna
[Obrázek: luna1_by_tersaziu-d63p0yz.jpg]

Luna - srovnani velikosti se Samsung Galaxy s3 (notas je klasicka 15')
[Obrázek: luna3_by_tersaziu-d63p0yj.jpg]


Moje dojmy: Vedela jsem, ze to bude maly plysak, ale jsou jeste mensi nez jsem cekala. Viz obrazky.
Kridla se neodvazim upravovat, sice by to slo, ale vzhledem k tomu, ze je v nich drat jako vyztuz, nechci se v tom hrabat. Ale s trochou sikovnosti je pujde nastavit tak, aby nevypadaly, ze rostou z vrsku zad Rainbowlaugh
Nema pusu ani nos a take mohla byt lepe vycpana.
Sem tam z ni lezou vlakna vycpavky (ale to je normalni) a nejake nite (take normalni).
Muj verdikt: Povedeny plysacek, ale je videt ze je to masova vyroba.


Co se tyka Celestii... Ano, jsem ochotna je usit, byly by o neco vetsi Luna, ale taky asi o 150 - 200 kc drazsi (mozna mene, vice urcite ne. Tohle je jen velmi predbezna kalkulace). Kdyz se vas najde tak 20, dalo by se o ni uvazovat.


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Terodeness - 01.05.2013

Cool hele prosim tě nemohla bys ještě trochu lépe vyfotit ty křídla? Z toho profilu vypadají celkem v pohodě... Pinkiesmile


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Frolda - 01.05.2013

Mid, pokud tedy bude nějaká hromadná objednávka na Celestie, zapiš si mě jako prvního zájemce (tedy za předpokladu, že to zůstane u 200 kč příplatku Rainbowlaugh


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - MidnightShadow - 01.05.2013

Ok vyfotim.

Prislo jich presne 22 kusu plus obri baleni superkyselych bonbonu Rainbowlaugh To jsem nasla az ted, pri pocitani Pinkiehappy


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Melgarh - 01.05.2013

[Obrázek: arrived.png]

Nemuzu tomu uverit ze tenhle projekt se blizi ke konci.. a uspesne! Rainbowlaugh

Luny vypadaj dobre jak tvar tak i barva, super Rainbowlaugh

Tak a jeste ke komu je posleme.. poslu Xeeeleemu PMko ohledne moznosti atd ci pripadne jake jine moznosti tu jsou. Myslim ze Bluestorm jeste neco rikal o doprave.. du zkoumat Twilightsmile


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Frolda - 01.05.2013

Už mi na youtubu jede ta správná muzika Rainbowlaugh




RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - MidnightShadow - 01.05.2013

Zde vice fotek vcetne bonbonu. Jeden jsem ochutnala a v prvnik okamziku se mi malem vcucnul ksichtit do hlavy Rainbowlaugh ale potom v pohode Pinkiesmile

http://sta.sh/2wic9zjwf9v?edit=1 Ten papir je klasicka A4

Pripojila bych se na IRC, kvuli lepsi komunikaci, ale zase me server povazuje za hnusneho hatera a nepusti me tam Rainbowlaugh (blbe mobilni pripojeni)


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Melgarh - 01.05.2013

Hahaha tak to je dobry.. bonbony Warheads - Valecne Hlavice (proste Rakety) dopravene z Ameriky pomoci vojenskeho specialu.. myslim ze na prvni valecne linii v Afghanistanu/Iraqu by se divili kdyby si rekli o drop-in.. "We need some warheads in here!" ... z nebe zacnou padat bonbony Rainbowlaugh

@Midnight: Kdy by jsi mela moznost to poslat tim Slovenskym kuryrem do Praheee? =)


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Terodeness - 01.05.2013

Když to tak srovnám s ostatníma merch. plyšákama tak ty křídla jsou tařka podobný. Dík!


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - MidnightShadow - 01.05.2013

Kuryrem nejdrive za dva tydny, tento tyden uz nestihnu termin, pristi tyden je tu bank holiday a to nejezdi. Takze by mohly odjet 17.4. a do CR by se dostaly do konce dalsiho tydne.

Bonbony musim schovat, jinak vam je snim Rainbowlaugh Jsou moc dobre.