Bronies.cz
Hromadná objednávka plyšových Lun - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Hromadná objednávka plyšových Lun (/Vlakno-Hromadna-objednavka-plysovych-Lun)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Fun1k - 01.05.2013

Nevypadají vůbec špatně. A ta velikost? My Little Luna! Heart Alespoň nebude zabírat půlku postele Rainbowlaugh

S těmi bonbóny pozor, aby se ti hlava neobrátila naruby, jak by se dále tvůj obličej vcucával Pinkiehappy

Oslavný song:



RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - MidnightShadow - 01.05.2013

Nom nom...
Puvodne jsem Luny chtela vzzit ven (zacina slunecne obdobi a je tu vyjimecne hezky), ale to by znamenalo je vybalit ze sacku, nacpat do batohu a odnest do parku, ale nechci je vybalovat. A hromadna fotka v saccich by vypadala divne az uchylne Rainbowlaugh


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Ferraripony - 01.05.2013

hurá konečně jsou skoro tady. akorát mohly přiject před zkouškovým ne zrovna na začátek, což bohužel znamená, že pro mě "welcome party" pravděpodobně nebude přicházet v úvahu


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - beruskovova - 02.05.2013

(01.05.2013, 20:40)Ferraripony Napsal(a): hurá konečně jsou skoro tady. akorát mohly přiject před zkouškovým ne zrovna na začátek, což bohužel znamená, že pro mě "welcome party" pravděpodobně nebude přicházet v úvahu

zkouškové je 5 týdnů, neříkej že nemáš jedno odpoledne na luna párky, párty, vůbec, wtf Pinkiecrazy Twilightoops


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Ferraripony - 02.05.2013

Možná u tebe je za pět týdnů u me začíná za 3 týdny. A já si čas najdu, ale dřív než hudu mít hotové postupové předměty to nebude


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Nasut - 02.05.2013

Ne ZA 5 týdnů, ale 5 týdnů trvá Rainbowlaugh zkoušky si můžeš naháze jak chceš, takže si můžeš udělat volno. Takhle to teda aspoň podle mě bylo myšlený Rainbowlaugh


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Ferraripony - 02.05.2013

Jo to je možné, ale vzhledem k mojí taktice udělat všechno co nejdříve budu ty první týdny mit dost plný


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Nasut - 02.05.2013

Njn, každej to holt vede jinak, já zas všechno nechávám úplně na poslední termíny, co to jde Rainbowlaugh


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - beruskovova - 02.05.2013

Nasut: přesně tak to bylo myšleno Ajsmug

Jako ano, taktika udělat všechno co nejdřív je dobrá, to dělám taky. Ale nechat si tím takhle kecat do toho co budu dělat a co ne, to už je nefér. (a nezapitá zkouška je jako neudělaná, takže! vykročit do zkouškového s novou lunou a dobrou náladou Twilightsmile)
Pak by ti to bylo líto, žes tam nebyl, zkoušek ještě budeš mít až ti z toho bude špatně.

Ale tak je to tvoje rozhodnutí, jestli to je večer před zkouškou která má jeden jediný termín a jinak mě vyhodí ze školy... tak tam taky nejdu Rainbowwild Rainbowwild Rainbowwild
(a stačí...)


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Azuliana - 02.05.2013

Zkoušky na vysoké jsou jako ženy... neuděláš každou a rozhodně ne na poprvé...