Bronies.cz
Hromadná objednávka plyšových Lun - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Hromadná objednávka plyšových Lun (/Vlakno-Hromadna-objednavka-plysovych-Lun)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Terodeness - 04.05.2013

Indeed taky taky Rainbowlaugh


Re: Hromadná objednávka plyšových Lun - Undercity - 04.05.2013

Taky bych pro svojí Lunu chtěl tuhle úpravu. Vypadá super.


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Corwin - 04.05.2013

Mno, teď váhám zda se přidat se svou žádostí, úprava se ti povedla naprosto parádní a líbí se mi, také bych jí rád měl na mojí luně - ale obávám se že ti sežereme celý čas který jen máš Twilightoops


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Blue Storm - 04.05.2013

Jinak co se dopravy týče, tak náš náklaďák s materiálem je zrovna v Londýně a jede od tamtud v pondělí.
Další je za 14 dní, to jest 20.5. a kolem deváté ráno odjíždí směr Česká rep. Jeho příjezd do čech do naší firmy je pak v úterý večer, nebo středa ráno.
Už jsem se ptal našeho řidiče a prý by to nebyl problém to vzít sem s ním.
Stačilo by jen domluvit místo srazu Midnight a tím řidičem, aby se tam potkali Pinkiesmile
Ale pokud je jiná doprava, tak OK Pinkiesmile


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - MidnightShadow - 05.05.2013

Ja bydlim ve Warringtonu, to je mezi Liverpoolem a Manchesterem. Pokud chcete presit kridla, tak by byla doprava za ty dva tydny tak akorat.

Aco se tyka meho sezraneho casu na upravu Lun... Na podzim pojedu na dovolenou do CR, tak mi to muzete oplatit a postarat se o me Twilightsmile
Staci usporadat nejaky sraz, nakrmit me a zabavit, to mi bude stacit Pinkiehappy


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Frolda - 05.05.2013

Takže Celestia Plushie party 2013? Rainbowlaugh

neboj, postaráme Rainbowlaugh


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Ferraripony - 05.05.2013

Kdyby ti zbyl čas tsk by se mi ta úprava na mojí lune libila taky


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Corwin - 05.05.2013

Ouki douki, píšu si do deníčku - na podzim se hezky postarat o Midnight Pinkiesmile


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Xeelee - 05.05.2013

MidnightShadow paaarty! Pinkiehappy

Taky se přidám k fanouškům plastický chirurgie a liposukce. (NLR bude mít z čeho vyrábět výbušniny... teda... mýdlo Twilightblush)

Takže 20. května ke mně vyrazí Luny z Anglie a 25. května uspořádáme (asi po Laser game na Strahově) Luna Party?


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Melgarh - 05.05.2013

Po mensi komplikaci to vypada ze Bluestorm saves the day! =)

Bylo by super mit ty Luny na tu sobotu 25.teho, s tou krabici se klidne potahnu, pac po UV-flat-party v patek asi to nevidim na nejaky behani na Laser Game .. Twilightblush


Presivanou Lunu.. no.. jedine pokud budes mit cas, je pravda ze vypada jeste lip i kdyz ta puvodni verze byla zkousnutelna (kor za ty penize.. ) ale branit se Lune po revitalizacni operaci se nebudu :p