Bronies.cz
Hromadná objednávka plyšových Lun - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Hromadná objednávka plyšových Lun (/Vlakno-Hromadna-objednavka-plysovych-Lun)



RE: Seženeme za 51 hodin 10 zájemců o plyšovou Lunu za 500 Kč? - Corwin - 28.11.2012

Také se přidávám z k zájemcům, pokud se vejdeme do 700 tak velice rád jednu Lunu přijmu k sobě ^^


RE: Seženeme za 51 hodin 10 zájemců o plyšovou Lunu za 500 Kč? - Blue Storm - 28.11.2012

Je to limitované počtem uchazečů?
Minimálně je 10 že?.V tom případě čím víc tím lépe?... Mě je totiž jedno,že bych za ní dal i 1000 kč!.
Když jsem bez mrknutí oka koupil od jednoho člena BB Luny za 500kč. Tak plyšák je tutovka!!


RE: Seženeme za 51 hodin 10 zájemců o plyšovou Lunu za 500 Kč? - MidnightShadow - 28.11.2012

Nechte si to poslat jako "gift" neplati se tak zadne clo ani dph.
Ja si takhle nechavam posilat sberatelske panenky a ty jsou rozhodne drazsi nez bude tenhle balik. A jeste jsem zadne dph ani clo neplatila Twilightsmile


RE: Seženeme za 51 hodin 10 zájemců o plyšovou Lunu za 500 Kč? - Melgarh - 28.11.2012

Gift je limitace 22 EUR, 45 EUR pokud to je jednorazova vec

Je to novinka od 1.4. 2012 a jakmile je to lehce nad, tak i jako gift mi chodi obsilka na celnici, uz jsem mel dve obsilky ohledne zasilky z US za 32 dolacu ale zas to takova dramatika neni, 19% DPH z 8.00 dolaru je prijatelna cena.

Ale je spousta ruznych jinych zpusobu, ktere by se nemuseli vymyslet kdyby Ceska vlada celni sprava mela mozek..


RE: Seženeme za 51 hodin 10 zájemců o plyšovou Lunu za 500 Kč? - MidnightShadow - 28.11.2012

Aha. prinejhorsim to muzete poslat me a ja to preposlu do CR nebo na Slovensko. Mame tady kuryra, co to vozi za par drobnych, zalezi na velikosti baliku.


RE: Seženeme za 51 hodin 10 zájemců o plyšovou Lunu za 500 Kč? - Melgarh - 28.11.2012

Zvladla by jsi to v poho? V tom pripade se zeptam jeste dalsiho kontaktu ktery by to dostal do UK a preposlal tobe, pokud by jsi byla ochotna podstoupit dalsi cast teto logisticke operace Rainbowlaugh


RE: Seženeme za 51 hodin 10 zájemců o plyšovou Lunu za 500 Kč? - Frolda - 28.11.2012

Tak mě napadá, že se tu možná dohadujeme zbytečně.

Reward selection
Pledge $85 or more
International only! (If NOT from Canada or Mexico) You get a Moon Plush! (Every 25$USD over = 1 moon plush) Same breakdown for addons for other rewards. Every order is customized. Takes 2-3 weeks longer for shipment to arrive based on experience. Larger shipments will NOT have cost increase for shipping, I will be paying the difference.

Estimated delivery: Feb 2013

Tohle je jeden ten balíček, podle toho může být počet zájemců vyšší a shipping by byl placen prodejcem. Také se jasně píše, že je to mezinárodní (což nám vyhovuje Rainbowlaugh) a také si lze vybrat i doplňky atd.

Sice to dostaneme až v únoru, zhruba, ale to jsou tři měsíce, to se vydrží


RE: Seženeme za 51 hodin 10 zájemců o plyšovou Lunu za 500 Kč? - Mondrogar - 29.11.2012

Tak pokud neni limitovano mnozstvim zajemcu a bylo by mozne dat penize az po vyplate (tzn. mezi 10. a 14. dnem mesice, tedy asi prosince), tak bych do toho taky sel. Samozrejme pokud to bude za nejakou rozumnou cenu (tedy tech 700). Mohl by to byt fajn darek.


//edit - ted mi doslo tech 51 hodin. Ja tedy vypadavam.


RE: Seženeme za 51 hodin 10 zájemců o plyšovou Lunu za 500 Kč? - MidnightShadow - 29.11.2012

(28.11.2012, 23:57)Melgarh Napsal(a): Zvladla by jsi to v poho? V tom pripade se zeptam jeste dalsiho kontaktu ktery by to dostal do UK a preposlal tobe, pokud by jsi byla ochotna podstoupit dalsi cast teto logisticke operace Rainbowlaugh

Pro me to problem neni. Ja se poptam presne jake maji ceny a dam vedet.


RE: Seženeme za 51 hodin 10 zájemců o plyšovou Lunu za 500 Kč? - Melgarh - 29.11.2012

Pokud mozno, potrebovali bychom to vedet do zitrka kolem 9.00 rani hodiny, ameriku uz jsem informoval, obe strany a predal informace, financne.. to neni problem pokryt Monde, platit mi to muzete potom, stejnak mi uz ted par lidi dluzi 20tku tak kdyz se to navysi o kus tak me to nejak nezabije, kdyztak skoncim se spoustou Lun v pokoji.. prydam je k mym 2 Spyrum a 2 drakum z HPcka at nejsou sami Rainbowlaugh

To bude vypadat jak v episode s Pinkie a tim zrcadlem.. ale s Lunami ! Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh