Bronies.cz
Hromadná objednávka plyšových Lun - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Hromadná objednávka plyšových Lun (/Vlakno-Hromadna-objednavka-plysovych-Lun)



RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Terodeness - 29.11.2012

(29.11.2012, 12:46)Melgarh Napsal(a): Update od US bronyho:

Oh god, I just had to add one more to the list, I have a confirmed 42 plushies. So that means I have ordered the meaning of life, the universe, and everything Rainbowlaugh

DAMN RIGHT! Luna = Meaning of life!

Borec Rainbowlaugh a co s ní udělá? Rainbowlaugh


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Terok - 29.11.2012

Meh... jeden den nejsem doma a uteče mi taková krásná nabídka... Ok, tak snad příště Twilightoops

Raritycry


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Alkel u3 - 29.11.2012

Už jsem si vynadal, že jsem si včera večer na DDR nevzpomněl a nezeptal se Twilightoops


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Frolda - 29.11.2012

Tak pochybuju, že zůstane jen u tohohle. Pokud vše dopadne dobře a nebude s tím problém tak za pár měsíců tu máme další Ajsmug

P.S. - já nehci Molestii, ale Celdu. Ta je moje ... vysněná


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Melgarh - 30.11.2012

(29.11.2012, 18:07)Terok Napsal(a): Meh... jeden den nejsem doma a uteče mi taková krásná nabídka... Ok, tak snad příště Twilightoops

Raritycry

Tak je mozne ze jedna Luna bude navic.. ja si objednal 2, vzdycky si vsechno objednavam ve 2 kusech minimalne (puvodne pro treba nejakou budouci pegasister Twilightblush , kdo vi, ale pokud by jsi ji tak chtel, tak ji muzu predat dal Ajsmug )


----
Status Update:
- Potvrzeni o prijati platby z Paypalu
- Kickstarter potvrdil prijeti objednavky



RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Freax - 30.11.2012

tak tohle jsem krásně propásla Rainbowlaugh

budete dělat další objednávku? chci taky jednu. btw čí to byl nápad nechat to běžet jen dva dny? tlačil vás čas?


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Melgarh - 30.11.2012

Mno popisu situaci:
- Kickstarter projekt bezi 45 dnu.
- Kickstarter projekt byl skryty z duvodu jakychkoliv pokusu od Hasbra na jeho ukonceni (i kdyz je 120% pravne osetreny Rainbowlaugh )
- Ja jsem si toho vsimnul zhruba 6.5 dne pred ukonceni, nahodou.
- Pak jsem spamnul Shoutbox a nahodne to linknul ale kdyz jsem videl cenu postovneho a jake problemy by byli zas se clem/DPH, tak jsem toho nechal.
- Pak jsem prosustroval britsky bronies jak na tom jsou a jeden amik se toho chytnul, takze 3 dny pred ukoncenim jsem zacal zajistovat a zjistovat ruznymi zpusoby jak a co.
- Pak Xelee vytvoril tenhle thread a mno, protoze uz jsem mel ty kontakty zajistene a mel jsem o tom prehled, tak jsem se do toho vrhnul, za vsechny to objednal a zatahnul, bohuzel jsem mel ale i deadline od toho typka z US protoze ten taky do predu potreboval vedet kolik a platbu tez aby prosla (paypal je pomaly) + si dneska jde koupit nove auto a zaroven platil 42 plysaku tak potreboval zaridit dostatecny limit a presun casha Rainbowlaugh

Pouceni pro priste - budu vice spamovat a zakladat topicy na veskere zajimavosti co najdu na netu s poniky Rainbowlaugh (jako jsou napriklad ty Pony mince s Celestii (zlato) a Lunou (nikl/stribro) - ty snad budou vydany znova pro lidi co by meli zajem)

EDIT:
Pro zajimavost, celkem zhruba 800!!!! Plysaku Lunu pujde do sveta pres tento projekt Rainbowlaugh (bylo objednano vsemi lidmi, koukam ze UK a CZ/SK bronies jsou opravdu mikro odberatele s nasim 2.5% Rainbowlaugh )


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Freax - 30.11.2012

(30.11.2012, 12:27)Melgarh Napsal(a): Mno popisu situaci:
- Kickstarter projekt bezi 45 dnu.
- Kickstarter projekt byl skryty z duvodu jakychkoliv pokusu od Hasbra na jeho ukonceni (i kdyz je 120% pravne osetreny Rainbowlaugh )
- Ja jsem si toho vsimnul zhruba 6.5 dne pred ukonceni, nahodou.
- Pak jsem spamnul Shoutbox a nahodne to linknul ale kdyz jsem videl cenu postovneho a jake problemy by byli zas se clem/DPH, tak jsem toho nechal.
- Pak jsem prosustroval britsky bronies jak na tom jsou a jeden amik se toho chytnul, takze 3 dny pred ukoncenim jsem zacal zajistovat a zjistovat ruznymi zpusoby jak a co.
- Pak Xelee vytvoril tenhle thread a mno, protoze uz jsem mel ty kontakty zajistene a mel jsem o tom prehled, tak jsem se do toho vrhnul, za vsechny to objednal a zatahnul, bohuzel jsem mel ale i deadline od toho typka z US protoze ten taky do predu potreboval vedet kolik a platbu tez aby prosla (paypal je pomaly) + si dneska jde koupit nove auto a zaroven platil 42 plysaku tak potreboval zaridit dostatecny limit a presun casha Rainbowlaugh

Pouceni pro priste - budu vice spamovat a zakladat topicy na veskere zajimavosti co najdu na netu s poniky Rainbowlaugh (jako jsou napriklad ty Pony mince s Celestii (zlato) a Lunou (nikl/stribro) - ty snad budou vydany znova pro lidi co by meli zajem)

díky za vysvětlení Pinkiesmile mno já to tu zas tolik neprocházím, a fakt jsem si toho všimla náhodou. uvažuju, jak to ošetřit do příště .) mailing tady asi nefunguje.. Rainbowlaugh


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Xeelee - 30.11.2012

(30.11.2012, 12:27)Melgarh Napsal(a): - Pak jsem prosustroval britsky bronies jak na tom jsou a jeden amik se toho chytnul, takze 3 dny pred ukoncenim jsem zacal zajistovat a zjistovat ruznymi zpusoby jak a co.
- Pak Xelee vytvoril tenhle thread...

Upřesním. Den před založením vlákna sem byl na prvním srazu organizátorů conů v Tečce. paralelně tam byla i spousta dalších bronies a když sme všechno domluvili, tak se k nám nachomýtnul Cutlynx(?), kterej nám o tý Luně řek. Někdo pak řek, ať to vytáhne z anglický sekce, kde to zapadlo, že si ji někteří přítomní chtěj objednat. Příští den odpoledne sem zjistil, že Melgarhův příspěvek nikdo nenasdílel, tak sem to udělal. To bylo 52 hodin před vypršením nabídky na Kickstarteru, ale Melgarh z organizačních důvodů ukončil objednávky dřív.

Melgarh: 40 plyšáků z 800 je 1/20 (0,05 %). Zkus se zeptat kolik plyšáků kam poputuje.

Kolik normálně stojí takovejhle plyšák, když si ho člověk koupí samostatně?


RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - Melgarh - 30.11.2012

Xelee: Jo ale pro nas jich jde 19, coz je prave ~2.4% Rainbowlaugh

Tech 42 je celkova objednavka pro UK, CZ/SK - ale divim se, anglicani maji vice penez plus pro ne je to "total bargain" a pritom jako Cecho-Slovaci jsme je objednavkove skoro vyrovnali ! Pinkiehappy

Tovarni hodnota plysaku je pri takove objednavce je hodne nizka - protoze delat ten samy custom te vyjde na treba 2000 tisice, v tovarne to vyjde na +-2 stovky protoze ti lidi uz jsou zaplaceni z normalnich platu, to same stroje, material se kupuje bez DPH ve velkem a je to "automatizovane", to je ale odhad, presna cisla nemam, proc ty plysaci stoji vice jak 8-10 dolaru je kvuli tomu aby byli zalohy na pokryti dopravnich vyloh pro nej a take za odvedenou praci organizacni+prevedl 2D design do 3D cka.

Ale jak jsem mu psal na email, doufam ze si nejake penize vydelal, aby to byla dostatecna odmena a lakadlo v tomhle pokracovat =) (lidi co maji cash si stejne objednaji nejaky rucne delany custom)