Bronies.cz
Fanclub lady Rarity - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: Fan clubs (https://bronies.cz/Forum-Fan-clubs)
+---- Téma: Fanclub lady Rarity (/Vlakno-Fanclub-lady-Rarity)



RE: Fanclub lady Rarity - tom8811 - 26.01.2013

vypadá to že jsi vůbec nepochopil její složitonu povahu


RE: Fanclub lady Rarity - Azuliana - 26.01.2013

Vidíš a já se stále divím, jak může mít tolik lidí rádo Rainbow Dash, když je to sebestředná pozérka, která kromě svých atletických schopností vlastně nemá být proč awesome. Kdykoli promluví, mám chuť jí dát přes čumák a poslat ji do nějákého boot campu, aby se naučila chovat, protože je "annoying as fcuk". Takže tak... prostě v tom každý vidíme něco jiného, dle našich povah. Někomu Rarity sedne, někomu ne...



RE: Fanclub lady Rarity - Grunt - 26.01.2013

(26.01.2013, 13:38)tom8811 Napsal(a): vypadá to že jsi vůbec nepochopil její složitonu povahu
Ale jo, jsem rád když se dovede překonávat, ale když je prostě někdo v defaultním módu protiva, tak je prostě protiva. Může být spletitý jako vlněný svetr.

(26.01.2013, 13:44)Azuliana Napsal(a): Vidíš a já se stále divím, jak může mít tolik lidí rádo Rainbow Dash, když je to sebestředná pozérka, která kromě svých atletických schopností vlastně nemá být proč awesome.
Však to je také důvod proč je v mém osobním žebříčku hned před Rarity. Ale RD je aspoň awesome když už vůbec nic.


RE: Fanclub lady Rarity - Geeshta - 26.01.2013

Protivná je jen občas a v poměru k mýmu bráchovi nikdy takže to už ani nevnímám a ž je trochu pyšná - má na co, je nejlepší módní návrhářka a švadlena v Equrstrii, je krásná a umí se obětovat pro ostatní a dostává svýmu elementu víc než někteří jiní. U mě se střídá na třetim místě s Twilight


RE: Fanclub lady Rarity - niemand - 26.01.2013

Azuliana: jsi zlá Rainbowlaugh
Grunt: ty taky Rainbowlaugh

Všichni jste zlí na poníky. Mě se vcelku povahově líbí všichni, krom Pinkie, tu moc nemusim, ale ne že bych ji uplně nenáviděl. Pinkiesmile


RE: Fanclub lady Rarity - Bouri - 26.01.2013

[Obrázek: tumblr_m1irub1XOB1rn95k2o1_250.gif]


RE: Fanclub lady Rarity - Azuliana - 26.01.2013

No a co? Tak jsem zlá. Nemůžeš ode mě očekávat, že budu milovat všechny poníky jen proto, že jsou to poníci, i když mi jako charakter absolutně nesedí a jsou pro mě "pain in the arse", kdykoli jsou na scéně Pinkiehappy Taky nebudu v reálném životě milovat všechny lidi jen proto, že dýchají, i když to jsou jinak naprostí blbci Pinkiesmile

Ale tady se opět projevuje, jak jsou ty charaktery dobře napsané, že to nejsou jen ploché figurky bez osobnosti, které slouží akorát k vyplnění prostoru Pinkiesmile


RE: Fanclub lady Rarity - Grunt - 26.01.2013

(26.01.2013, 13:48)Geeshta Napsal(a): Protivná je jen občas a v poměru k mýmu bráchovi nikdy takže to už ani nevnímám a ž je trochu pyšná - má na co, je nejlepší módní návrhářka a švadlena v Equrstrii, je krásná a umí se obětovat pro ostatní a dostává svýmu elementu víc než někteří jiní. U mě se střídá na třetim místě s Twilight
Protivná je skoro furt (nebo aspoň mě to tak přijde), ne jen občas. A to je to co mi naprosto vaří krev v žilách (když už by to teda někoho zajímalo). A že je to nejlepší módní návrhářka a švadlena v celé Ekvestrii? A co? To nedává nikomu právo chovat se tak jak se chová ona. Nehledě na to že to jestli je nebo není je věc pohledu a dost diskutabilní věc. Však taky neříkám, že občas když vidím ten její nafintěný butik nemám tajné přání jí ho přelít benzínem a vypálit do základů. A pěkná, pokud zrovna není přelitá vodou mi taky moc nepřijde. S Twilight se to srovnávat nedá vůbec. O to se ani nesnaž.

(26.01.2013, 13:52)niemand Napsal(a): Azuliana: jsi zlá
Grunt: ty taky Rainbowlaugh

Všichni jste zlí na poníky. Mě se vcelku povahově líbí všichni, krom Pinkie, tu moc nemusim, ale ne že bych ji uplně nenáviděl. Pinkiesmile

To zas nemůžeš tak brát. V rámci úmluvy tolerance se samozřejmě snažím to překousnou a mít ji rád jaká je a najdou se světlé chvilky, hlavně:
Rarity Napsal(a):Fighting's not really my thing, I'm more into fashion, but I'll rip you to pieces if you touch one scale on his cute little head!
, ale jinak vás zajímal důvod osobní subjektivní nepreference. Tak tady jednen máš (a předpokládám, že u většiny fandů Twilight aspol. to tak bude). Jinak Azuliana zlá potvora je. To s tebou souhlasím. ([spoiler: to už trolling je Twilightblush])


RE: Fanclub lady Rarity - Azuliana - 26.01.2013

And point of your whinnig is? Čekáš, že ji najednou díky tvým úžasným komentářům přestaneme milovat?
Hele, jsi v jejím fanklubu, takže brečíš na špatném hrobečku. Ok, nemáš ji rád, to jsme pochopili už před pěti příspěvky. Zbytek už mi připadá jako "vy jste divný, já jediný mám pravdu a všechny vás převychovám!" Nemůžeš očekávat, že budeme sdílet tvůj názor, ale můžeš očekávat, že ji budeme bránit. Pokud to ale děláš schválně, tak mi to příjde akorát jako pokus o flame war.


RE: Fanclub lady Rarity - Geeshta - 26.01.2013

Every man to his taste. Já nemůžu říct: nechápu jak někdo může mít tád... protože každýho poníka je za co mít rád (kromě Diamond Tiary a podobných. Na poslednim místě mám třeba Fluttershy nebo AJ ale ne protože by mi na nich něco vadilo, ale protože s ostatníma se můžu tak nějak víc sžít nebo sou mi sympatičtější