Bronies.cz
Fanclub lady Rarity - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: Fan clubs (https://bronies.cz/Forum-Fan-clubs)
+---- Téma: Fanclub lady Rarity (/Vlakno-Fanclub-lady-Rarity)



RE: Fanclub lady Rarity - Tuxik - 07.04.2013

(06.04.2013, 15:30)Refly Napsal(a): tak mě její chování naprosto odrazuje a je mi nepříjemné... Pinkiesmile

Tak to promiň, ale jak by se podle tebe měla Rarity chovat? Může působit jako namyšlená panička, ale jak by ses choval ty, kdyby ses chtěl prosadit do vyšší společnosti, která je plná sucharů, kteří opovrhují nižšími třídami? Musí se chovat chladně, seriózně a odměřeně, jinak by měla problém se sebe prosazením. Rarity na sobě drží masku, kterou odhodí jen občasně, ale ty momenty kdy se jí na moment zbaví jsou naprosto kouzelné (příkladem je závod sester).

(07.04.2013, 10:34)Refly Napsal(a):
(07.04.2013, 01:17)Geeshta Napsal(a): ...ale každej chce diuvku která by se chovala jako Rarity...
Hehe, tak to by se rychle stala ex-dívkou... Rainbowlaugh Teda, nic proti Rarity, jen mi prostě nesedí... Pinkiesmile

Rarity patří mezi ten typ dívek, které se zdají být povrchní, ale když má člověk snahu a opravdu jim chce porozumět, nakonec mu přilnou k srdci - její opravdovou krásu musíš hledat uvnitř. Hlavně je to ten druh osobnosti, který ví co chce, je schopen sám za sebe myslet a umí relizovat své nápady a neříkej mi, že tohle tě odpuzuje.

Rarity je nejméně oblíbená klisna z mane6, ale to jen dokazuje, jak společnost nemá snahu druhým porozumět a radši dá na první dojem.


RE: Fanclub lady Rarity - Refly - 07.04.2013

(07.04.2013, 12:30)Tuxik Napsal(a): ...Může působit jako namyšlená panička, ale jak by ses choval ty, kdyby ses chtěl prosadit do vyšší společnosti, která je plná sucharů, kteří opovrhují nižšími třídami? Musí se chovat chladně, seriózně a odměřeně, jinak by měla problém se sebe prosazením...

To je právě to - já mam k té "vyšší společnosti" celkem odpor - nějaké nafintěné paničky s nosánkem nahoru fakt nemusím... A pokud se tam Rarity snaží dostat, přeji jí to, ale jde to mimo mě.

Já? Ja se tam dostat nechci, mě by bylo dobře u AJ na farmě... Ajsmug


RE: Fanclub lady Rarity - Deeter Spirit - 07.04.2013

Achjo..............všem by nám bylo dobře u AJ na farmě


RE: Fanclub lady Rarity - Tuxik - 07.04.2013

Refly:
A to je přesně to o čem mluvím, ty ji prostě vidíš jako nafintěnou paničku a s tímto obrazem jsi spokojený, že má také nějaký charakter to už tě nezajímá.

Já taky můžu o AJ tvrdit, že to je prostá, venkovská, nudná holka, která snad ani neví co je to sprcha a jejím koníčkem je boření stodol. Můžu být s tímto obrazem spokojený a posadit ji na spodní příčky oblíbenosti, nebo můžu hledat i její positiva.


RE: Fanclub lady Rarity - Refly - 07.04.2013

Ne nevidím ji tak - to jsem mluvil o té "vyšší společnosti", ne přímo o ní.

Je jaká je, neodsuzuji ji za to. Jako kamarádku bych ji bral. Vím, že je hodná, že ráda pomůže atd., ale prostě mi leze na nervy to její věčný fintění. Ajsmug

O tomhle mluvím:

[Obrázek: cyxh4.jpg]

[Obrázek: Rarity_classic_moment_S3E6.png]


RE: Fanclub lady Rarity - Tuxik - 07.04.2013

Refly:
Rarity - věčně se fintí.
Applejack - věčně pracuje. (i když se dostane na Gala, tak tam prostě musí prodávat)
Twilight - věčně se učí.
Fluttershy - věčně vystrašená.
Rainbow Dash - věčně machruje.
Pinkie Pie - věčně blbne.

Každý má to svoje večně, ty máš svoje věčně, já mám také svoje věčně, ale to je jen slupka, která obaluje náš charakter, který se nachází pod ní. Jak jsi sám řekl, je hodná a ráda pomůže, to jsou věci které se skrývají uvnitř obalu, přes který nejsi schopen prohlédnout. Trixieshiftleft


RE: Fanclub lady Rarity - Mr.Desolator - 07.04.2013

(07.04.2013, 11:17)Baterka Napsal(a): já byych si s rarity moc dobře rozuměl ! Pinkiesmile

Asi tak Pinkiesmile. Rarity je fajn, jen to chce odpovídající protějšek Pinkiesmile


RE: Fanclub lady Rarity - Refly - 07.04.2013

(07.04.2013, 13:44)Tuxik Napsal(a): Každý má to svoje večně, ty máš svoje věčně, já mám také svoje věčně, ale to je jen slupka, která obaluje náš charakter, který se nachází pod ní. Jak jsi sám řekl, je hodná a ráda pomůže, to jsou věci které se skrývají uvnitř obalu, přes který nejsi schopen prohlédnout. Trixieshiftleft

Vzdávám to, není to tak jak píšeš. Ale asi nedokážu slovy lépe popsat jak ji vnímám... Ajsmug


RE: Fanclub lady Rarity - Mezurashi - 08.04.2013

Prostě každej pony má svoje pro a proti Raritywink Raritywink, žádný není bezchybný a žádnej poník není nejhorší a nejlepší Raritywink, prostě všichni jsou nějaký a každý má svůj unikátní svůj styl tak jako my Flutterryay

[Obrázek: sweetie_belle_had_a_nightmare_by_beavern...5qxf6n.png]


RE: Fanclub lady Rarity - LikiOne - 08.04.2013

(08.04.2013, 09:05)Mezurashi Napsal(a): Prostě každej pony má svoje pro a proti Raritywink Raritywink

nooo dovolil bych si odporovat znám poníka který nemá žádné "proti" Twilightsmile .