Bronies.cz
Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+--- Téma: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 (/Vlakno-Nej-ne-oblibenejsi-ponik-z-mane6)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Antarius - 02.01.2013

Indeed Raritywink


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Grovajl - 02.01.2013

Já si při Oggy vzpomněl na Ogry o.o


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Antarius - 02.01.2013

Ale né, nezačínej zas Rainbowlaugh


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Geeshta - 03.01.2013

Pinkie Pie
Rainbow Dash
Twilight Sparkle
Rarity
Applejack
Fluttershy

Ale mám hrozně rád všechny. Akorát něktarý víc a některý ne-zas-tolik-ale-furt-hrozně-moc.


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - vangy - 10.01.2013

U mňa je to asi takto
1. RD,Fluttershy,TS,AJ,PP,Rarity Rainbowlaugh


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Artict - 09.02.2013

No tak já mám asi nejraději Applejack Ajsmug RD mě občas štve, jak se chvástá, ale je taky super. Neoblíbený u mě není nikdo Pinkiesmile


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Geeshta - 09.02.2013

No různě se mi to střídá, pořád mám nejradši Pinkie Pie, na druhym místě Rainbow Dash, třetí sdílí Twilight a Rarity a čtvrtý Fluttershy a Applejack, v těch dvojících se to střidá a obecně mám ty poníky z dvojtých míst stejně rád. O žádnym poníkovi nemůžu říct, že ho nemam rád a nechápu lidi, co maj někoho z mane6 neradi.


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Artict - 09.02.2013

To je fakt, každá má prostě něco do sebe Pinkiesmile


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Deeter Spirit - 09.02.2013

Já z Mane 6 žádného oblíbeného poníka nemám, mám je rád všechny ! Podle mě dělení hlavních postav podle oblíbenosti je blbost, všechny mají skvělý charakter a krásně do sebe zapadají. Ať už jde o Twillight a její lásku k učení Twilightsmile, Rainbow Dash a její drsňácké povaze Rainbowlaugh, Pinkie Pie a její šílené vylomeniny Pinkiehappy, Applejack a její dobrosrdečnost Ajsmug, Rarity a její smysl pro pořádek Raritywink nebo Fluttershy a její stydlivost Flutterryay. Prostě nejde jednu milovat víc a jednu míň. U mě jsou všechny na prvním místě !


(Psst, jinak mám ještě moc rád Cadence a Shining Armora, asi jsem hold romantik no Twilightblush)



RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Vladivoj - 11.02.2013

+ AJ, Fluttershy, Pinkie
AJAjsmug: Honesty; mám rád Středozápad, kterým nafrněnci pohrdají; její vztah k rodině
Fluttershy: Hilarious; yandere momentyFlutterrage; momenty kdy vymlátí tříbarevný h***o z Rainbow Dash a medvěda, "excuse me, would you mind if I hold you down against your will?"...vlastně to co mám rád je tak 25% Fluttershy a 75% Flutterrage a Flutterbitch.
Pinkie: psychotické momenty aka PinkamenaPinkiecrazy; Party Cannon; dodává mi úsměvyPinkiehappy

- Rainbow Dash
jednoznačně neskromnost a machrování. Slušelo by jí šeredně si natlouct čumák, aby jí spadla hříva trošku. Chápu, že je to její obrana, ale už je to IMHO trochu moc.

Neutrál: Rarity a Twilight.
Rarity jsem dával mínusy, ale její momenty pošahanosti a drama queen RaritycryRaritycryRaritycry ji vytahují do pozitivního neutrálu.
Twi je trochu jinej případ - té bych byl dal plus za její breakdowny když jí hrabeTwilightangry2, ale její přemoudřelost to sráží do neutrálu.