Bronies.cz
Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+--- Téma: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 (/Vlakno-Nej-ne-oblibenejsi-ponik-z-mane6)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - DrakeDamage - 28.04.2013

Po neskutečně duši-rvoucích úvahách Rainbowlaugh jsem dospěl k názoru, že nejraději mám RD Twilightsmile
pak AJ a TS Ajsmug
poté Rarity a FS
a nemám rád PP Ajbemused


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Adam Jensen - 28.04.2013

Nejraději mám Rarity (povahou je mi velmi podobná [ bohužel Rainbowlaugh] ) a nejméně RD- té nejsem ani trochu podobný (viz můj pony personality test).
+ Rarity je krásná, a RD- fůůj Rainbowlaugh (pardon, jestli jsem někoho urazil Rainbowlaugh )


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Hadasa - 02.05.2013

Nejradši mám Pinkie, miluju tu její příšernou otravnost....a také její vysokou inteligenci, narozdíl od ostatních je schopna pohotově odpovědět nebo zareagovat na cokoli, o druhé mìsto se dělí Dashie a Rarity, o třetí AJ a Fluttershy a Twily je na posledním


RE: Rainbow Dash fans - Apple Juice - 11.05.2013

vsechny sou na 1. miste z mane6 Pinkiesmile


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - oldking - 11.05.2013

chduák rarity 53 lidem se nelíbí


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - sirMichael - 11.05.2013

Jak mám hlasovat, když u mě je na 1. místě Fluttershy, Dashie a Twilight?


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Sissi - 11.05.2013

No, tak u mne vede Twilie a Pinkie... Twi bych se jednou chtěla podobat, a Pinkie... c'mon everypony, smile, smile, smile... Pinkiehappy
Zato mi vyloženě vadí Rainbow a Fluttershy... Dash mi připomíná všechny ty kretény, co denně potkávám, a typy jako Fluttershy vyloženě nesnáším. Prostě ty stydlivky, který kvůli tomu každej miluje...
Rarity a AJ jsou u mě tak nějak nastejno, jenom teda Rarity mám asi radši... Nechápu, proč jí všichni křivdíte, když dře nejtvrději z mane6 a většina z vás se vlastně chová stejně jako ona, jenom ne tak okatě. Raritywink

*tramtadadá* můj 400. příspěvěk Pinkiehappy


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Pogady - 16.05.2013

no já mám ráda hodně RD Rainbowlaugh ale charakterizuje mě spíš Pinkie xD za to Rarity fakt moc ráda nemám Rainbowlaugh


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Linnist - 21.05.2013

1) Twilight Sparkle
2) Rainbow Dash/AppleJack (nemůžu se rozhodnoutTwilightoops)

4)Rarity
5)Pinkie Pie
6)Fluttershy

Já je takhle mam seřazený... Fluttershy fakt nemusim Twilightoops ale zato Twilight miluju... v těsnym závěsu je Rainbow Dash a AppleJack... nemůžu se rozhodnout... Pinkie taky moc nemusim, ale je to pořád lepší než můj vztah k Fluttershy... Rarity je u mě něco jako neutral Rainbowlaugh


RE: Nej(ne)oblíbenější poník z mane6 - Antarius - 21.05.2013

Heh...mezi RD a AJ se nerozhoduj, obě jsou awesome Twilightsmile

hlavně spolu Scootangel
[Obrázek: my_little_appledash_by_yorik_cz-d4n4jgl.jpg]