Bronies.cz
PragoFFest 2013 pozvánka + info - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: PragoFFest 2013 pozvánka + info (/Vlakno-PragoFFest-2013-pozvanka-info)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - pidi - 03.02.2013

Epicke, bombasticke, naprosto super. Od snidane az po ctvrt na dvanact vecer, kdy jsem musel odejit abych stihl pulnocni rychlik do Brna. Jste/jsme uzasny fandom plny skvelych lidi. Vic toho z metra asi nenapisu, jen zminim jeden moment. Crtnul jsem na ten velky papir Scootaloo a behem dvou hodin k ni s milkshakem pribyly Applebloom a Sweetiebelle. Anonymne. Udelali jste mi tim ohromnou radost! To pro me byl ryzi MLP spirit! Dekuju :')


Edit: Young Daring Do, ne Applebloom. Ach ta síla zvyku Pinkiesmile ...dobrou noc z Brna vám co ještě nespíte...



RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - Furry_VlkCZ - 03.02.2013

no tak to je blbý kdybych jen věděl že to je v tuhle dobu a zítra to končí jak by řekla Fluttershy "I¨m just so angry i wanna scream" zatraceně no snad příští rok dost mě zajímáten test doufám že aspoň ho pak uploadnete online rád bych si ho zkusil i když sem tam nebyl


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - Gris - 03.02.2013

evlo: Jsi dospely muz a zaroven sledujes MLP. Jsi brony. To, ze existuji jini lide, kteri se chovaji potrhleji, te z teto kategorie nijak nevylucuje - uplne stejnym zpusobem, jako kvuli tomu nejsi o nic mene clovekem.


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - Corwin - 03.02.2013

Hlásí se Vám jedna neskutečně utahaná Pinkie - a maximálně spokojená Pinkiesmile Naprosto přesně vím, jak se Pinkie cítila na konci dílu Too many Pinkie Pies Pinkiesmile

Celkem se na všech našich přednáškách za celý den ukázalo 1 088 lidí Pinkiesmile

Čímž jsme trhli rekord a dokázali to co zatím umí jen minecrafťáci Pinkiesmile Ani větší místnost nám často nestačila a úspěch máme ohromný Pinkiesmile Jakmile se v pondělí probudím a proberu, tak začnu posílat fotky a videa co po internetu najdu - dám na to samostatné vlákno Pinkiesmile

Každopádně chci strašně moc všem poděkovat, jak přednášejícím, tak ostatním bronies - byly jste úžasní a už se těším až budeme připravovat FFko Pinkiesmile

P.S.: Udělejte si cosplay! Je to totálně, naprosto a bomba super awesome, doporučuji každému Pinkiesmile


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - Blue Storm - 03.02.2013

Jsem ještě tu s ostatními poníky.

Od ranní snídaně, až do úplného konce jsem si vychutnal naprosto skvělou atmosféru MLP linie a musím potvrdit, že se akce povedla na výbornou.
První setkání s takovým úspěchem je úžasnou vizitkou pro další konání a pevně věřím, že se to stane na FF.

Nevím, zda někdo čekal, že se sejde tolika bronies a bylo opravdu milým gestem, že jsme mohli být přesunuti z malé třídy na konci chodby, prakticky do hlavní místnosti v centru veškerého dění a tak i nobronies mohli nakouknout do tajů MLP Twilightsmile

Celý den jsem si maximálně užil a od desáté hodiny to bylo absolutně Awesome! Takhle jsem se dlouho nenasmál Rainbowlaugh ( účastníci pochopí Pinkiesmile )


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - Refly - 03.02.2013

(03.02.2013, 02:49)Corwin Napsal(a): Celkem se na všech našich přednáškách za celý den ukázalo 1 088 lidí Pinkiesmile

Tím je myšleno unikátních lidí? Jakým způsobem se to počítalo? Pinkiesmile

Škoda, že jsme tam někde neměli pořádný baner www.bronies.cz, každopádně budu sledovat počet registrací v příštích dnech... Twilightsmile

Zároveň přesouvám topic do sekce Uskutečněné srazy... Pinkiesmile


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - evlo - 03.02.2013

(03.02.2013, 01:49)Gris Napsal(a): evlo: Jsi dospely muz a zaroven sledujes MLP. Jsi brony. To, ze existuji jini lide, kteri se chovaji potrhleji, te z teto kategorie nijak nevylucuje - uplne stejnym zpusobem, jako kvuli tomu nejsi o nic mene clovekem.
na nějakých autosrazech maji lidi trička s auto tematikou a divně to nepusobi,.



RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - pidi - 03.02.2013

evlo, když už komentuješ Grisovu reakci na tvůj bývalý, tebou vymazaný příspěvek, proč si ho vůbec mazal? Já ho četl a teď tím do značný mírý ohýbáš kontext... nebo se pletu?


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - Scar - 03.02.2013

Jak postupně odhaluju jak masivní fandom MLP má, tím jsem z toho nadšenější. Včera to bylo super, je úžasný, kolik lidí dokáže zahodit předsudky, nebát se a hrdě se hlásit k něčemu takovému jako jsou poníci. Díky moc všem. Isn't it great to be different?


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - Melgarh - 03.02.2013

"Allright everypony, take a break, I've not got this.."

Jeden den.. jeden den ja se fakt opravdu uz v klidu vyspim, zahodim veskerou praci jak z project planningu tak aktualni a zajistim si nejake ubytovani a uziju si to konecne na 120%!

Ale i kdyz jsem nebyl do konce, tak urcite supr nalada, 3x vice lidi nez jsem cekal a ta akvarkova expozice nam dala reklamu o velikosti Canterlotskeho palace.. je super ze organizatori Pragofestu nam dali takovou sanci, dikes! =)