Bronies.cz
PragoFFest 2013 pozvánka + info - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: PragoFFest 2013 pozvánka + info (/Vlakno-PragoFFest-2013-pozvanka-info)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - eseona - 29.01.2013

(29.01.2013, 16:17)Fingscher Napsal(a): Ten Hlavní program je tedy v sobotu?

Eyup


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - Corwin - 29.01.2013

Už jen pár dní a máme to tady!


Poslední info před začátkem akce:

Parkování
Přímo u akce je k dispozici velké parkoviště - přes léto to hřiště, teď to je parkoviště Pinkiesmile Kudy vjet vidíte na mapě, jen upozorňuji že brána je nenápadná a trochu menší (náklaďák tam projede v pohodě), ale dá se snadno přehlédnout. Po zaparkování budete muset z parkoviště vyjít ven a dojít k hlavnímu vchodu (za branou do leva) a tam se zaregistrovat etc Pinkiesmile zadní vchod do akce je jen pro zásobování.
Cesta na parkoviště

Cesta metro->akce
Kdo jedete pěškobusem - akce je přímo na konečné červeného metra - stanice Háje. Z celé prahy se tam dostanete v pohodě. Už na nástupišti v metru uvidíte směrovky Modrá škola (jsou tam všude). Vesele je následujte (do metra naše směrovky dát nemohu). Z metra půjdete po běžných schodech (na druhé straně jsou jezdící). Jakmile vylezete po schodech, hned se dejte do prava a dalšíma schodama nahoru. Vylezete na malém autobusovém nádraží, pokračujte rovně (zde už budou směrovky pragoffest). Po pár metrech bude před vámi dřevěná bouda trafiky a před ní odbočka doprava. Dejte se po ní a pořád rovně. Po padesáti metrech jste tam. Cesta po povrchu je znázorněná na mapě.
Cesta od metra ke vchodu

Volňásky za letáčky, řešení ubytování etc...
Seznam roznášejících byl Vaškovi odeslán a na recepci o Vás budou vědět. Budete to s nimi muset na místě pořešit - pokud máte už vše zaplaceno a objednáno tak s řešením volňásku počkejte až u recepce nebude fronta - pak se tam vraťte a dostanete peníze zpět Pinkiesmile Pokud platíte na místě, tak vám rovnou dají nižší vstupné - pro jistotu kontrolujte, často v tom bývají zmatky a zaregistrovat stovky lidí během hodiny není nic jednoduchého - snadno se může stát chyba. K ubytování - kdo jste se mi nahlásili do 20.1 mělo by vše být bez problémů. Pak se odesílal seznam lidí ke společnému ubytování - ten před začátkem akce doplním, ale je možné že se to bude muset řešit. V případě problémů mě vyhledejte (od pátku běhám v komplet růžovém + ocas, mám několik přednášek - jméno Petr Čaněk) a vyřešíme to. Ideální je říct na recepci že pro mě skočíte a vrátíte se ve chvíli kdy tam nikdo nebude - ideální způsob Pinkiesmile


Kdyby se vyskytlo cokoliv neočekávaného a vy nevěděli co s tím, tak hezky v klidu - zajistěte si vstup na akci a najděte mě Pinkiesmile Mám spousty přednášek, po libovolné z nich mě můžete chytit, v sobotu běhám v prvním patře, v pátek běhám mezi sálem legendconu (horní tělocvična) a prvním patrem Pinkiesmile A 190 cm vysoká Pinkie se hledá opravdu snadno Pinkiesmile


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - evlo - 30.01.2013

Nevim no,
1. nejsem na to moc stary?
2. s karmou -2? EDIT: koukam uz ne Pinkiesmile
3. budou tam pubertacky/lolitky?


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - eseona - 30.01.2013

(30.01.2013, 01:07)evlo Napsal(a): Nevim no,
1. nejsem na to moc stary?
2. s karmou -2? EDIT: koukam uz ne Pinkiesmile
3. budou tam pubertacky/lolitky?

Starý? Rainbowlaugh V profilu máš 28, tak jaké starý Ajsmug

A co se bodu tři týče, tak ve škodlivé formě jsem tyto entity na FF conech neviděla Rainbowlaugh


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - Jamis - 30.01.2013

(30.01.2013, 01:07)evlo Napsal(a): Nevim no,
1. nejsem na to moc stary?
2. s karmou -2? EDIT: koukam uz ne Pinkiesmile
3. budou tam pubertacky/lolitky?

1. Pokud je ti skutečně 28, tak nejsi - cony navštěvují i lidé, kteří mají přes 60 let Twilightsmile
2. Na srazy dorazili i lidé s nižším hodnocením, ale chovali se rozumně. Kdyby ne, byli by vyneseni v zubech.
3. Velmi pravděpodobně budou. Patrně ale budou fungovat v jiném režimu než očekáváš Rainbowlaugh


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - Martin - 30.01.2013

Děkuji za tu mapku.. jsem marně přemýšlel, kde v okolí se dá zaparkovat..


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - Corwin - 30.01.2013

To parkoviště je velké, vejdou se tam všichni Pinkiesmile Jen není nalajnované, tak prosím parkujte s rozumem, ať se tam dělají hezky řádky aut Pinkiesmile


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - evlo - 01.02.2013

A jak vlastne funguje ta vstupenka na osm hodin, to tam jsou jako nejaky stipacky v te skole?


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - Corwin - 01.02.2013

Je tam napsán čas do kdy můžeš být na conu - u vstupů do chodeb jsou orgové a hlídají vstupenky (jsou ve formě visaček, musíš je mít viditelně připevněné Pinkiehappy


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - JanoS - 01.02.2013

Zaplatis jako za celodenni ale pokud odejdes do 8 hodin tak ti neco vrati. Kdyz odejdes pozdeji nevraci se nic...