Bronies.cz
PragoFFest 2013 - účastníci + cosplay - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: PragoFFest 2013 - účastníci + cosplay (/Vlakno-PragoFFest-2013-ucastnici-cosplay)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: PragoFFest 2013 - účastníci + cosplay - Aivri - 18.01.2013

Ok, dnes prišlo potvrdenie. Všetko je tak, ako má byť. Ubytovanie napísané k Manifestu Fantastiky.


Re: PragoFFest 2013 - účastníci + cosplay - kutead - 20.01.2013

V sobotu a neděli jsem tam jako na poni Ajsmug


RE: PragoFFest 2013 - účastníci + cosplay - Sójový lecitin - 20.01.2013

Budu tam uz jen protoze mi tam primo jede autobus a ja s nim nikdy z konecny dal nez do modran nejel Rainbowlaugh bez cosplaye, listek kupuju na miste, klouzak na 8,5 hodiny


RE: PragoFFest 2013 - účastníci + cosplay - Honzdir - 20.01.2013

Také dorazím a možná dotáhnu nějaké další lidi s sebou Rainbowlaugh


RE: PragoFFest 2013 - účastníci + cosplay - kotyz - 20.01.2013

Tak už mam v řešení cosplay (neřeknu jakej, bude to překvapení). Jen nevim jestli se stihne dořešit včas na PGF...


RE: PragoFFest 2013 - účastníci + cosplay - Fingusa - 24.01.2013

Zdravím!
Tak jsem se po nekonečném dloubání sebe sama rozhodl že tam pojedu taky. Specificky Pátek, sobota a v neděli domů. Chtěl bych se zeptat jestli by byl někdo tak strašně moc milej a nějak mě navedl od metra Háje do té modré školy nebo kde to je. Taky bych se chtěl zeptat jestli by mě někdo ubytoval, rád za to zaplatím a pokud by ubytoval mě tak jestli třeba i jednoho kámoše. Taky kdy/kde se vyskytují MLP přednášky?
I am extremely excited!


RE: PragoFFest 2013 - účastníci + cosplay - DoctorPickle - 24.01.2013

(24.01.2013, 21:16)Fingusa Napsal(a): Zdravím!
Tak jsem se po nekonečném dloubání sebe sama rozhodl že tam pojedu taky. Specificky Pátek, sobota a v neděli domů. Chtěl bych se zeptat jestli by byl někdo tak strašně moc milej a nějak mě navedl od metra Háje do té modré školy nebo kde to je. Taky bych se chtěl zeptat jestli by mě někdo ubytoval, rád za to zaplatím a pokud by ubytoval mě tak jestli třeba i jednoho kámoše. Taky kdy/kde se vyskytují MLP přednášky?
I am extremely excited!

Ohledně přespání se optej Jamise, a ohledně metra, no je to kousek takže tě tam mohu vyzvednout, v PM posílám telefonní číslo Pinkiesmile Přednášky jsou všechny v sobotu, po celý den. Jo, a bohužel si vůbec napamatuji jak vypadáš Rainbowlaugh na srazu bylo hrozně moc lidí


RE: PragoFFest 2013 - účastníci + cosplay - Fingusa - 24.01.2013

(24.01.2013, 21:39)DoctorPickle Napsal(a): Ohledně přespání se optej Jamise, a ohledně metra, no je to kousek takže tě tam mohu vyzvednout, v PM posílám telefonní číslo Pinkiesmile Přednášky jsou všechny v sobotu, po celý den. Jo, a bohužel si vůbec napamatuji jak vypadáš Rainbowlaugh na srazu bylo hrozně moc lidí

Díky moc moc moc Twilightblush! A omlouvám se, nevím moc jak tyhle věci fungují, jsem byl v životě jen na 2 conech (advík). Určitě mě poznáš, takhle blbě jak já málokdo vypadá Rainbowlaugh.


RE: PragoFFest 2013 - účastníci + cosplay - Jamis - 24.01.2013

(24.01.2013, 21:39)DoctorPickle Napsal(a):
(24.01.2013, 21:16)Fingusa Napsal(a): Zdravím!
Tak jsem se po nekonečném dloubání sebe sama rozhodl že tam pojedu taky. Specificky Pátek, sobota a v neděli domů. Chtěl bych se zeptat jestli by byl někdo tak strašně moc milej a nějak mě navedl od metra Háje do té modré školy nebo kde to je. Taky bych se chtěl zeptat jestli by mě někdo ubytoval, rád za to zaplatím a pokud by ubytoval mě tak jestli třeba i jednoho kámoše. Taky kdy/kde se vyskytují MLP přednášky?
I am extremely excited!

Ohledně přespání se optej Jamise, a ohledně metra, no je to kousek takže tě tam mohu vyzvednout, v PM posílám telefonní číslo Pinkiesmile Přednášky jsou všechny v sobotu, po celý den. Jo, a bohužel si vůbec napamatuji jak vypadáš Rainbowlaugh na srazu bylo hrozně moc lidí

Jop, kdo bude chtít přespat u mě (když se mu nebude chtít z nějakého důvodu přespávat přímo na conu... sleepover at Fluttershy, YAY Scootangel ), tak to není problém, jen si vezměte spacák a karimatku a mi dejte vědět, abych měl aspoň představu, kolik nás tu bude Pinkiesmile

Za přespání nic nechci, jen mi z bytu neudělejte kůlničku na dříví Rainbowlaugh i když je fakt, že karaoke aterparty to nejspíš nepřekoná Ajsmug


RE: PragoFFest 2013 - účastníci + cosplay - DoctorPickle - 24.01.2013

(24.01.2013, 22:52)Jamis Napsal(a): i když je fakt, že karaoke aterparty to nejspíš nepřekoná Ajsmug

To se dá zařídit Rainbowlaugh