Bronies.cz
Planetside2 - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: Planetside2 (/Vlakno-Planetside2)

Stran: 1 2 3 4 5


Planetside2 - Fingusa - 08.12.2012

Koukám že nikdo ještě nezaložil Planetside2 topic, tak se toho hrdě chopím já Rainbowdetermined2.

Nuže kde hrajete? Za koho? Oblíbená zbraň, vozidlo, letadlo?

Já hraju většinou za Terru a mám postavu na všech evropských serverech, většinou pod nickem Fingusa nebo podobně. Většinou hraju heavyho nebo medica. Techniku moc nevyužívám, jsem většinou spokojenej jako řadovej pěšák (což vůbec není kvůli tomu že moje lítání je víc fatální pro spojence Twilightblush).

Piště! Nestyďte se, třeba uděláme full bronies.cz skupinu. Na nějakým serveru.

edit:
Protože někdo poukazoval na to, že bych měl o této hře něco napsat. Jedná se o masivní FPS hru, kde se v roli tří stran snažíte obsadit tři ohromné kontinenty. Každá strana má svoje výhody a nevýhody. Celkově je hra hodně podobná Battlefieldu ale na mnohem větší škále. Hra je zdarma a je zábava.


RE: Planetside2 - Ravhasin - 08.12.2012

Terrani...Takový diktátoři Rainbowlaugh


RE: Planetside2 - Fingusa - 08.12.2012

Terra všechny sjednotí pod silou našich vojaků, tanků a letounů! K čemu jsou mimozemské technologie? K čemu jsou silné zbraně? Nejlepší je čistá a velká palebná síla!


RE: Planetside2 - Melgarh - 08.12.2012

Planetside 1 jsem hral a miloval, zejmmena pak kdyz jsem si vzal to battleship letadlo a narval to s nim do jejich zakladny, sranda k nezaplaceni :-D dvojka se mi nejak nedari spustit ale, budu muset na tom zapracovat...


RE: Planetside2 - Ravhasin - 08.12.2012

Já radši New Conglomerate. Mají mé oblíbené barvy a líbí se mi silné zbraně. Akorát menší kadence D:


RE: Planetside2 - Fingusa - 08.12.2012

(08.12.2012, 20:54)Melgarh Napsal(a): Planetside 1 jsem hral a miloval, zejmmena pak kdyz jsem si vzal to battleship letadlo a narval to s nim do jejich zakladny, sranda k nezaplaceni :-D dvojka se mi nejak nedari spustit ale, budu muset na tom zapracovat...

Napiš co ti to dělá a můžu se pokusit ti pomoct. Kdyžtak možná i tvoje specy.


(08.12.2012, 20:56)WhiteWind Napsal(a): Já radši New Conglomerate. Mají mé oblíbené barvy a líbí se mi silné zbraně. Akorát menší kadence D:

No mohli bysme třeba někdy hrát spolu, beztak hraju většinou jen na jednom serveru protože tam mám už skoro 500 kreditů.


RE: Planetside2 - Ravhasin - 08.12.2012

Já teďka nemám svůj PC. Jediné co rozjedu je LoLko. BTW. Proč jsi s náma včera nehrál? Rainbowlaugh


RE: Planetside2 - Fingusa - 09.12.2012

(08.12.2012, 23:07)WhiteWind Napsal(a): Já teďka nemám svůj PC. Jediné co rozjedu je LoLko. BTW. Proč jsi s náma včera nehrál? Rainbowlaugh

Protože mi včera nikdo nenapsal že se něco děje? Sry nemůžu předpokládat že jdete hrát a na skype mě máš ne?Facehoof


(08.12.2012, 23:32)matulo5551 Napsal(a): Mne vybavil kamarát prístup do bety a vtedy som na to fičal ako šialený Pinkiecrazy . Ale teraz sa mi to už nechce znova sťahovať tak kašlem na to.Guild Wars 2 powa Rainbowlaugh

Si to sosni je to dobrá ikdyž neskutečně grindovací hra. Mimochodem co děláš v GW2 když jsi max lvl? Vždyť ta hra nemá žádnej endgame Rainbowlaugh.


RE: Planetside2 - Ravhasin - 09.12.2012

Tak sorry no...Skype? Ten nemám


RE: Planetside2 - Frolda - 10.12.2012

Tak za pár procent bude dostahováno a uvidím co se dá dělat. Zatím to vypadá na konglomerát. Ne kvůli barvám ani ideologii, ale kvůli zbraním, mají ten správný polotechnologický ráz. (ne pouze kulky a ne pouze energie) Rainbowlaugh