Bronies.cz
Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Staré série (https://bronies.cz/Forum-Stare-serie)
+--- Téma: Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé (/Vlakno-Vylet-do-pre-FIM-historie-nejen-pro-otrle)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé - Martin - 24.11.2011

Zdravím všechny, kteří mají odpor ke všemu, co přišlo před FIM a nebo ještě G1 neviděli..

Na rychlo jsem sestříhal sbírku podle mně těch lepších momentů, které starší série obsahuje. Nemusíte se bát, je to s ohladem na broní náturu, takže smrt ze sacharidů snad nehrozí Rainbowlaugh



Video je dlouhé 10 minut.. takže se to snad dá vydržet. Asi tam není úplně všechno, nemám tak dobrou paměť Ajsmug Ale druhý díl je na cestě.. tam bude snad to lepší..

Možná Vás překvapí, jak občasně "brutální" staré série byly, stejně tak tam jistě najdete kořeny pár velice oblíbených věcí ve FIM, a zahrnul jsem také poznávací "soutěže" Pinkiesmile

Omluvte střih, dělal jsem to na rychlo, nejsem profík a navíc jsem trochu ztratil motivaci, když jsem musel 2 hodiny crackovat hlavičku poškozeného projektu ULead Video Studia Ajsmug


RE: Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé - Martin - 24.11.2011

Druhá část...




RE: Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé - peggydash - 25.11.2011

Mě se tam akorát moc nelíbí to, že tam jsou ty děti Rainbowlaugh


RE: Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé - EmberBluWolf - 25.11.2011

Jn,ty lidi to kazej :/


RE: Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé - Leslieshy - 25.11.2011

Dobré video Rainbowlaugh Mě G1 nevadí, jako menší jsem Tales zbožňovala. A v těch My Little Pony 'n Friends mě štvala ta Molly, Megan a ten kluk. Jinak to docela ujde (aspoň někdy). Vím že to nebylo až tak růžovoučký jako G3 (no jo ale ten jejich dům...) , ale já myslela že to bude víc... no to je jedno. Já už to taky neviděla aspoň tři roky. A Tales si pamatuju ještě méně, ale třeba to jak je Patch v tom balónu si zrovna pamatuju. A jedna věc co mě štvala ještě víc než že jsou tam lidi bylo to jak hrozné oblečení Molly a Megan mají Rainbowlaugh


RE: Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé - Martin - 25.11.2011

Koukám, společný názor.. "Jak se do něčeho narvou lidi, tak je to v háji" Rainbowlaugh Alespoň mě tady nedrtíte jako Moony na Yutubku.. to vzal asi nějak moc vážně Twilightoops


RE: Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé - EmberBluWolf - 29.11.2011

ty lidi kazej poníky xD Jko oni kdyby tam nebyli bylo by to 100000% cooler,díky bohu že existuje FiM


RE: Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé - Leslieshy - 29.11.2011

(29.11.2011, 17:15)EmberBluWolf Napsal(a): ty lidi kazej poníky xD Jko oni kdyby tam nebyli bylo by to 100000% cooler,díky bohu že existuje FiM

Přesně, myslím si že by to bez nich bylo mnohem lepší, FiM je prostě nejlepší Rainbowlaugh


RE: Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé - Moondancer - 18.12.2011

(25.11.2011, 20:18)Martin Napsal(a): Koukám, společný názor.. "Jak se do něčeho narvou lidi, tak je to v háji" Rainbowlaugh Alespoň mě tady nedrtíte jako Moony na Yutubku.. to vzal asi nějak moc vážně Twilightoops
Já tě drtim? To ještě nic není >=)




RE: Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé - Martin - 17.01.2012

Tak tady je třetí a poslední část.. Nic víc se z toho už vydlabat nedalo.. Moony, teď je řada na tobě.. Ajsmug