Bronies.cz
Jak často se smějete? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Jak často se smějete? (/Vlakno-Jak-casto-se-smejete)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Jak často se smějete? - Oggy123 - 08.03.2013

Poslednú dobu sa smejem často.. Hlavne dnes som sa poriadne nasmiala po prečítaní fanficu "princesses don't potty"


RE: Jak často se smějete? - Eyefinity - 14.03.2013

no asi takhle, když zrovna nejde o nějakou smutnou záležitost, nebo situaci u které je obtížné vykouzlit nějaký humor tak se směju skoro pořád.. mě totiž neni vůbec těžké rozesmát, možná jsem trochu blázen ale pomalu jsem se začal usmívat i u psaní tohoto příspěvku Rainbowlaugh


RE: Jak často se smějete? - Ajdrianpony - 14.03.2013

Ještě před pěti měsíci bych se zamračenou tváří a znuděným hlasem řekl, že v tomto světě se není čemu smát, takže se nesměji ale nyní se směji každý den. Díky poníkům jsem našel důvod se smát. Našell jsem v sobě novou chuť žít a také jsem začal cítit ze života opravdovou radost. Ještě aby ne když jsem společně s poníky našel i bezvadnou partu lidí, se kterými je legrace a mezi kterými není láska, přátelství a tolerance jen pojmem ale skutečnost. Musím opravdu poděkovat kamarádovi co mne přesvědčil abych se na poníky podíval, musím poděkovat hlavně samotným poníkům a v neposlední řadě skupině lidí, která se kolem nich pohybuje ( bronies ) za to, že jsem našel nový smysl života a že jsem konečně začal znovu cítit pocity a city, které jsem již dlouhá léta necítil.
S poděkováním Adrifinell


RE: Jak často se smějete? - Houskac - 24.03.2013

Já se směji skoro furt i z ničeho nic klidně o hodinu ve škole klidně u písemky tak stejně mam nekdy az 3h záchvaty smíchu Rainbowlaugh


RE: Jak často se smějete? - thesecret1 - 24.03.2013

Docela často, vždycky když se s někým bavím o něčem zábavným. A taky jsem si všiml že se u každý epizody MLP:FIM žulím jako blbec bez zjevnýho důvodu Pinkiehappy


RE: Jak často se smějete? - W3RT0UR - 24.03.2013

Ja se smeju porad hlavne kdyz si dam davku smichu..PinkiecrazyPinkiecrazy...


RE: Jak často se smějete? - vangy - 25.03.2013

Tak ja sa medzi ľuďmi ktorých poznám smejem skoro stále, ale na verejnosti nie.. Tam je to už o niečom inom, ja proste ľudí čo nepoznám moc nemusím a ani im neverím, takže asi tak


RE: Jak často se smějete? - Pexxa - 29.03.2013

Já pořád neboli (Když Pinkie Pie tak i já).


RE: Jak často se smějete? - W3RT0UR - 29.03.2013

Ja se smeju porad......hlavne svim rodicum a jejich reakcim na ruzne veci co jim ukazuju na youtube Rainbowlaugh(Tata porad nechape princip tf2 a vysvetlovat mu kde se ty postavy vzdycky vezmou na zacatku kola je dost obtizne a nepochopil princip spawnovani..Facehoof)


RE: Jak často se smějete? - Geeshta - 30.03.2013

Lidi který si se mnou Skypovali nebo se se mnou dokonce potkali vám to poví Rainbowlaugh