Bronies.cz
Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S3 (https://bronies.cz/Forum-S3)
+---- Téma: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On (/Vlakno-Epizoda-10-Keep-Calm-and-Flutter-On)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Hotsteppa - 19.01.2013

Ja len dúfam, že tá jeho premena je len dočasná, niečo ako vtip na účet Mane 6. Dobro a Discord idú dohromady asi tak, ako atómovka a svetový mier.


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Geeshta - 19.01.2013

Třeba je to součást nějaký rozsáhlejší taktiky na ovládnutí Equestrie. Nebo to byla tak prudká změna podobná změně spousty lidí na bronies - seriál pro děcka->nej seriál na světě během okamžiku. Prostě Discord pochopil, že na jinym světě je milion lidí, co se chtěj přátelit s mane6 a on má tu šanci, protože je s nima v jednom světě.


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - DerpingWork - 19.01.2013

Vy to tady rozkecáváte...Rainbowlaugh


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Discordian - 19.01.2013

Vidím, díl v nejlepším přestal.


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Host - 19.01.2013

Dobré to bylo děcka, párkrát jsem se zasmál, scénář byl fajn, jen ten konec přišel nějak moc rychle...


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Fun1k - 19.01.2013

Discord nebyl nikdy fundamentálně zlý. On dělal všechny ty naschály poníkům jen pro svoje pobavení, protože si neuměl představit jinou zábavu, a navíc byl zahořklý, protože se s ním nikdo nechtěl přátelit (není divu). Proto, když mu jediná Fluttershy projevila trochu vstřícnosti a pokusila se s ním spřátelit, pochopil, že když její přátelství nepřijme, ztratí pravděpodobně jedinou příležitost mít přátele, kterou kdy měl.


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Greytail - 19.01.2013

1/10
Sorry, ale jako tohle bylo myšleno vážně? To bylo normální chování postav?
Celestie: ,,Discord je ztělesnění chaosu, musel být zaklet do kamene, ale teď by z nějakých důvodů nastala ta správná konstelace, aby se napravil a byl nápomocný! (čti: Fanoušci brečeli dostatečně nahlas.) Oh, a že bych jako mocná bytost pomohla? Oh, za koho mě máte! Bye bye, uvidíme se za 22 minut!"
Fluttershy: ,,Discord mi ničí dům, chová se nechutně k mým přátelům - on za to nemůže, to kamarádky ho nechápou! Oh, on si z vás dělá srandu a vy ho za to hubujete? To aby jste se nad sebou zamysleli."
Zbytek: Applejack na začátku vidí, že záplavu Sweet Apple Acres má na svědomí bobří hráz. Napodruhé: ,,Oh, to určitě nemohli být bobři!"
Discord: ,,Oh, sakra, já nemůžu měnit počasí dle libosti a musím být alespoň 90% na scéně. Tak co kdybych trapně hláškoval a choval se jako naprostý kašpárek, fanouškům to určitě vadit nebude, ti už stoprocentně zapomněli na toho mocného Discorda z Return of the Harmony. A pak jim odloudím Fluttershy, protože řekla, že je mojí kamarádkou. Sice nevím proč, ale řekla to, tak se alespoň zbavím jednoho elementu! Oh, jak jsem chytrý! Cože, ona se naštvala? Néééé... Jsem takové monstrum! Už budu hodný, a budu dělat poslušného pejska Celestii, dostanu kostičku? (aneb jak vážně asi bude působit půlminutový zvrat, než jako čisté WTF) Tak čau v dalších epizodách - pokud se budete chtít stavit, tak současná adresa pobytu je Canterlot Castle, Euqestria. Můj pokoj je hnedka vedle jednoho volného, na kterém stojí Královna Chrysalis."

Sorry, ale tohle byl FAIL. Návrat záporáka je tak akorát znamením toho, že pomalu dochází nápady. Náprava záporáka - nápady dochází sakra rychle! Sice Discordovi fanoušci museli být spokojení, ale já viděl akorát jednu línou lemru (Celestie), jednu krávu (Fluttershy) a jednoho trolla, který se snaží být tak vtipný a hláškovat za každou cenu, až je pouze a jenom čistě trapný.
Díky tvůrci - zničili jste jednoho z nejzajímavějších záporáků vůbec. A co je horší - s Discordem se asi budeme teda potkávat pravidelněji - akorát, že to už nebude ten Discord, kterého jsem si vážil jako mocného záporáka.


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Grunt - 19.01.2013

(19.01.2013, 19:37)Fun1k Napsal(a):
Discord nebyl nikdy fundamentálně zlý. On dělal všechny ty naschály poníkům jen pro svoje pobavení, protože si neuměl představit jinou zábavu, a navíc byl zahořklý, protože se s ním nikdo nechtěl přátelit (není divu). Proto, když mu jediná Fluttershy projevila trochu vstřícnosti a pokusila se s ním spřátelit, pochopil, že když její přátelství nepřijme, ztratí pravděpodobně jedinou příležitost mít přátele, kterou kdy měl.
A tomu ty opravdu věříš?


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Blu - 19.01.2013

Ako mne ten koniec by až tak nevadil, Fluttershy vie zázraky a uvedomenie si, že konečne máš priateľa čo ťa má úprimne rád je fajn. Ale ten skok mi vadil, fakt že veľmi. Čakala som, že to tak skončí, ale nie že tak rýchlo a zrazu behom 30 sekúnd. A hlavne som nečakala že zbytok mane6 tak rýchlo zmení názor tiež. A celý ten rozhovor pri Celestii, to som fakt bola že Pinkiegasp Ale inak, diel do toho divného skoku -> sooo awesome! Rainbowkiss


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - DaveL - 19.01.2013

(19.01.2013, 19:43)Greytail Napsal(a):
1/10
Sorry, ale jako tohle bylo myšleno vážně? To bylo normální chování postav?
Celestie: ,,Discord je ztělesnění chaosu, musel být zaklet do kamene, ale teď by z nějakých důvodů nastala ta správná konstelace, aby se napravil a byl nápomocný! (čti: Fanoušci brečeli dostatečně nahlas.) Oh, a že bych jako mocná bytost pomohla? Oh, za koho mě máte! Bye bye, uvidíme se za 22 minut!"
Fluttershy: ,,Discord mi ničí dům, chová se nechutně k mým přátelům - on za to nemůže, to kamarádky ho nechápou! Oh, on si z vás dělá srandu a vy ho za to hubujete? To aby jste se nad sebou zamysleli."
Zbytek: Applejack na začátku vidí, že záplavu Sweet Apple Acres má na svědomí bobří hráz. Napodruhé: ,,Oh, to určitě nemohli být bobři!"
Discord: ,,Oh, sakra, já nemůžu měnit počasí dle libosti a musím být alespoň 90% na scéně. Tak co kdybych trapně hláškoval a choval se jako naprostý kašpárek, fanouškům to určitě vadit nebude, ti už stoprocentně zapomněli na toho mocného Discorda z Return of the Harmony. A pak jim odloudím Fluttershy, protože řekla, že je mojí kamarádkou. Sice nevím proč, ale řekla to, tak se alespoň zbavím jednoho elementu! Oh, jak jsem chytrý! Cože, ona se naštvala? Néééé... Jsem takové monstrum! Už budu hodný, a budu dělat poslušného pejska Celestii, dostanu kostičku? (aneb jak vážně asi bude působit půlminutový zvrat, než jako čisté WTF) Tak čau v dalších epizodách - pokud se budete chtít stavit, tak současná adresa pobytu je Canterlot Castle, Euqestria. Můj pokoj je hnedka vedle jednoho volného, na kterém stojí Královna Chrysalis."

Sorry, ale tohle byl FAIL. Návrat záporáka je tak akorát znamením toho, že pomalu dochází nápady. Náprava záporáka - nápady dochází sakra rychle! Sice Discordovi fanoušci museli být spokojení, ale já viděl akorát jednu línou lemru (Celestie), jednu krávu (Fluttershy) a jednoho trolla, který se snaží být tak vtipný a hláškovat za každou cenu, až je pouze a jenom čistě trapný.
Díky tvůrci - zničili jste jednoho z nejzajímavějších záporáků vůbec. A co je horší - s Discordem se asi budeme teda potkávat pravidelněji - akorát, že to už nebude ten Discord, kterého jsem si vážil jako mocného záporáka.

tomu se říká fan service