Bronies.cz
Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S3 (https://bronies.cz/Forum-S3)
+---- Téma: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On (/Vlakno-Epizoda-10-Keep-Calm-and-Flutter-On)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Grunt - 20.01.2013

(19.01.2013, 23:40)Discordian Napsal(a): Hele, co takhle psát vlastní scénáře? Ukažte Hasbru jak se to dělá Twilightsmile
Keep calm. Samozřejmě už je několik věcí od dob památných slov Discorda v pohybu…třeba Journey of the Spark (že prej to vypadá docela profesionálně). Akorát mám pocit že všichni shánějí trošku jiné lidi než zrovna scénáristy (třeba animátory a tak).


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Fun1k - 20.01.2013



(som derpil)


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Geeshta - 20.01.2013

Taky možnost Rainbowlaugh



RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - MBite - 20.01.2013

(19.01.2013, 19:06)Grunt Napsal(a): Ještě mě napadlo, že ten celý Discordův přechod v takové rychlosti umístěný na konci epizody mohl být záměr. Mně ty dialogy na začátku přišly neobvykle dlouhé. Začátek zajímavý, napínání, napínání, tohle bude úžasná epizoda, kdy ten přechod chtějí asi tak stihnout když je pár minut do konce a bum. Závěrečné titulky dřív než si člověk vůbec stačí uvědomit co se vlastně stalo. Můj ksicht na konci:Pinkiegasp. Jsem si vědom, že to s těmi konspiračními teoriemi už asi přeháním, ale já si prostě nemůžu pomoct. Já v tom vidím vzorec.

(19.01.2013, 19:43)Greytail Napsal(a): 1/10
Sorry, ale jako tohle bylo myšleno vážně? To bylo normální chování postav?
Celestie: ,,Discord je ztělesnění chaosu, musel být zaklet do kamene, ale teď by z nějakých důvodů nastala ta správná konstelace, aby se napravil a byl nápomocný! (čti: Fanoušci brečeli dostatečně nahlas.) Oh, a že bych jako mocná bytost pomohla? Oh, za koho mě máte! Bye bye, uvidíme se za 22 minut!"
Fluttershy: ,,Discord mi ničí dům, chová se nechutně k mým přátelům - on za to nemůže, to kamarádky ho nechápou! Oh, on si z vás dělá srandu a vy ho za to hubujete? To aby jste se nad sebou zamysleli."
Zbytek: Applejack na začátku vidí, že záplavu Sweet Apple Acres má na svědomí bobří hráz. Napodruhé: ,,Oh, to určitě nemohli být bobři!"
Discord: ,,Oh, sakra, já nemůžu měnit počasí dle libosti a musím být alespoň 90% na scéně. Tak co kdybych trapně hláškoval a choval se jako naprostý kašpárek, fanouškům to určitě vadit nebude, ti už stoprocentně zapomněli na toho mocného Discorda z Return of the Harmony. A pak jim odloudím Fluttershy, protože řekla, že je mojí kamarádkou. Sice nevím proč, ale řekla to, tak se alespoň zbavím jednoho elementu! Oh, jak jsem chytrý! Cože, ona se naštvala? Néééé... Jsem takové monstrum! Už budu hodný, a budu dělat poslušného pejska Celestii, dostanu kostičku? (aneb jak vážně asi bude působit půlminutový zvrat, než jako čisté WTF) Tak čau v dalších epizodách - pokud se budete chtít stavit, tak současná adresa pobytu je Canterlot Castle, Euqestria. Můj pokoj je hnedka vedle jednoho volného, na kterém stojí Královna Chrysalis."

Sorry, ale tohle byl FAIL. Návrat záporáka je tak akorát znamením toho, že pomalu dochází nápady. Náprava záporáka - nápady dochází sakra rychle! Sice Discordovi fanoušci museli být spokojení, ale já viděl akorát jednu línou lemru (Celestie), jednu krávu (Fluttershy) a jednoho trolla, který se snaží být tak vtipný a hláškovat za každou cenu, až je pouze a jenom čistě trapný.
Díky tvůrci - zničili jste jednoho z nejzajímavějších záporáků vůbec. A co je horší - s Discordem se asi budeme teda potkávat pravidelněji - akorát, že to už nebude ten Discord, kterého jsem si vážil jako mocného záporáka.

(19.01.2013, 20:38)Hotsteppa Napsal(a): Nepovedal by som, že skončilo, no každopádne utrpelo na kvalite. Listy Celestii, problém s Derpy, zopár slabých momentov. Je vidieť, že tomu už nevelí Lauren.

(19.01.2013, 20:54)Grunt Napsal(a): Neodešla. Byla odejita.

(19.01.2013, 22:09)Grunt Napsal(a): To mám vzít vlaječky, začít skákat a křičet „Yay! Fabulous episode“, group hug a pojďme zpívat společně? Důvod, že se rozpoutala diskuse o tom jestli Lauren odešla z vlastní vůle nebo ne souvisí s touto epizodou dle mého názoru víc než dost, protože je jen důkazem. Ale budiž, když off-topic, tak off-topic. Dohadovat se nebudu.
Na tieto príspevky mám len jeden veľmi vhodný obrázok:
[Obrázek: Ruined_forever2.jpg]


(19.01.2013, 20:33)MidnightShadow Napsal(a): No... ja to reknu asi takhle...

WTF? MLP skoncilo druhou serii. Tohle je fraska.

Ja... ja.... ehm... Facehoof no nemám slov. Fakt neviem čo na toto povedať. Asi len jedno:
NEPÁČI SA TI TO? TAK TO NEPOZERAJ. MÁŠ SLOBODNÚ VOĽBU TO NEPOZERAŤ! Ak si myslíš že si stratil svoj dôležitý čas tak zažaluj hasbro. Kľudne mi daj -1, mne je fuk, ale ja jednoducho nenávidím mrnčanie. *MREEE mlp už nieje to čo bývalo MREEE* Facehoof


Ľudia s rovnakým názorom ako ja, takže nemusím písať to isté (fakt som lenivý Rainbowlaugh ) a súhlasím s nimi:
(19.01.2013, 22:38)Blue Storm Napsal(a): Tak jsem dokoukal díl.

Po delší době byly na scéně elementy harmonie a vidět je pak připnout na poníky s následným velmi pěkným efektem spojení svojí magií a soustředění celé Mane6 aby oživili Discorda? Mě dokonce i mrazilo v zádech.
Pak ta scénka, kdy si Discord poprvé uvědomil, že má vlastně kamaráda, byla i dojemná.
Na konci to jeho špitnutí Friendship is Magic mě pobavila

PS: Už před pár díly na zpět jsem si uvědomil, že kdybych měl hledat a srovnávat nové díly se starými, tak bych se asi zbláznil, nebo dospěl k závěru, že pro mne MLP skončil s druhou sérií. A to já nechci! Nechci ztratit to MLP kouzlo, proto každý nový díl beru prostě takový, jaký je.

Discordian to napsal dobře. Lidé jsou na zcestí a vytvářejí si svoje pohledy na celý MLP svět. Možná je to ovlivněno i tím, jak ostatní bronies ve světě píší, malují, nebo dělají videjka, kde jsou poníci možná i v trochu jiných pozicích, než tomu je v seriálu. Proto se už některým nemusí zdát další díly tolik atraktivní.

Podobně jsem na tom byl i já, když jsem si vytvářel svůj svět MLP a jakmile jsem pak viděl nový díl, tak se mi zdál prostě jiný, než to co jsem od něj čekal. Hodil jsem to proto raději za hlavu a dívám se na MLP díly tak, aby mi to dalo stejný pocit, jako u všech ostatních z minulých řad.
Budou možná jiné, ale stále je to MLP.

(19.01.2013, 22:15)Otaku Napsal(a):
(19.01.2013, 21:47)Discordian Napsal(a): Navíc původní cílové skupině je nějaká prorpacovaná psychologie postav a splétání dokonalého příběhu v organickém, fungujícím světě úplně u oháňky.
tohle tu nemá cenu vysvětlovat stejně si melou své Rainbowlaugh

(19.01.2013, 21:52)ZoidySVK Napsal(a): Musím súhlasiť s Jedusom... Nechcem tu nikoho urážať ale niektorý tu máte príliš vysoká požiadavky a neviem čo furt vám v každej jednej epizode niečo vadí. A stažujete sa doslova na PI.. no... nebudem radšej dalej komentovat prejdem k epizode... Áno tých 22 minút bolo neuveriteľne zúfalo málo (Ako asi u tretine epizod) ale autori pracovali stým čo dostali a myslím že lepšie to až spraviť ani nemohli... A navyše mi na konci Discord neprišiel žeby bol 100% napravený. Po prvom pozretý hodnotým ako taku epizodu výborne. Najlepšie scénky. Discord otáča Fluttershyin dom. (Paradna animácia Rainbowlaugh ), večera, a vlastné všetky scénky kde bol Discord Rainbowlaugh 9/10 Potom ešte možno updatnem a niečo dopišem ale aj tak Discord ako taký nesklamal.

(19.01.2013, 21:41)jadus Napsal(a): Já si tu fakt občas připadám jako v nějaký polský slepičárně, kde si slepice stěžujou na to jak v čechách maji hezčí kurníky, kvalitnější podestýlku a jiný věci.

Discord se vrátil, deal with it. Nemůžou se zavděčit každýmu. Scénáristi jsou taky jenom lidi. A když máte plnou hubu keců jako tady Greytail tak bych ho chtěl vidět napsat dobrou epizodu.

(19.01.2013, 21:33)jadus Napsal(a): Ondra to napsal pěkně... Rainbowlaugh někdy mam pocit že nebohou Lauren používáte jen jako buzzword a vysvětlení všech chyb v dílech.


(19.01.2013, 20:54)jadus Napsal(a): A co vy víte, třeba je součástí vyššího plány, kdy Celestia bude muset pomocí Discorda zachránit svět a propůjčí k tomu Twi křídla.

Facehoof Radšej nie...


(19.01.2013, 22:35)Survivor Napsal(a): Are you.. eating paper? Rainbowlaugh Rainbowlaugh
No a na záver najlepšia hláška z dnešného diela. Rainbowlaugh


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - da old horse - 20.01.2013

Keď som pred začiatkom tretej sezóny počul, že tan má byť znovu Discord, predstavoval som si tú epizódu epickejšie. Po prečítaní synopsie som za začal obávať, čo to je za divný nápad. Napadlo ma: buď to spravia dobre alebo pohnoja. Dnes večer som si epizódu pozrel. začiatok vyzeral vcelu sľubne. Čo sa komédie týka, bolo to ozaj fajn, no chocolate rain tam nič neprekonáva. Zrazu vidím že je epizóda skoro v polovici a dej sa veľmi neposunul. Fajn bol moment, keď si Discord poprvýkrát uvedomil, že fluttershy je jeho jedinou priateľkou. No ukončenie ma dosť sklamalo, obrátenie discorda na dobrého (viacmenej) bolo akési náhle a málo príliš stručné. Pri poslednej scéne čakám čo na rozhovor Discorda s Celestiou a on povie iba: Friendship is magic (ako hej, je to moto seriálu, no chelo by to niečo originálnešie, resp. niečo čo by trocha poukázalo na jeho záležitosti s Celestiou z doby predtým, ako ho spolu s lunou premenila na kameň).
Nemôžem však povedať, že by ma táto epizóda nebavila (len to mohli lepšie spracovať). Bolo by fajn keby Discorda ešte v seriáli použili a vôbec by mi nevadilo, keby aj nejaké dobré veci spravil, no jeho charakter by mal byť skôr neutrálny, nie vyslovene dobrý.


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Gris - 20.01.2013

(19.01.2013, 23:40)Discordian Napsal(a): Hele, co takhle psát vlastní scénáře? Ukažte Hasbru jak se to dělá Twilightsmile
(19.01.2013, 21:41)jadus Napsal(a): A když máte plnou hubu keců jako tady Greytail tak bych ho chtěl vidět napsat dobrou epizodu.

Ne, takhle ne. Neschopnost něco udělat by neměla lidem bránit kritizovat druhé. Veselý příběh - na tomhle argumentu svého času umřela komunita lidí, kteří dělali titulky k anime. Tak dlouho se opakovalo "když se ti to nelíbí, udělej vlastní nebo GTFO", až se stalo to, že i když titulky dělali nekompetentní lidi, nikdo se neodvážil je kritizovat, protože by byl poslán ostatními do prdele. Kritika, i oprávněná, se stala tabu. Entuziasmus vymizel, lidi odešli, konec představení, opona.

Když se někomu něco nelíbí, ať se ozve. Pokud bude kritika oprávněná, nedá se proti ní nic namítat a pokud bude neoprávněná, dotyčný ze sebe udělá blbce. Vidíte v tom nějaký problém?

Za mě - já jsem byl z epizody nadšený. Akorát ty efekty Elementů jsou hrozný kýč. Ale co by člověk chtěl od seriálu pro malé holky, žejo Twilightsmile


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - RadlanJay - 20.01.2013

Nová epizoda se mi líbila. Ne sice tak, jako ostatní, ale pořád líbila. Nechci vynášet přílišné soudy, dokud nebude Season final.

BTW, jak si tady pročítam tuhle dizkusi... lidi... víte o tom, že ta obrazovka před vámi se dá vypnout?


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Fun1k - 20.01.2013

Mě se velmi líbil návrat Elementů, už pořádně dlouho si ani nepšoukly.


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Otaku - 20.01.2013

já vám nevím v MLP jsem nikdy větší smysl nehledala a ono je to možná lepší, když sleduju to dohadování kvůli této epizodě. Jediný díl, který mi vrtal v hlavě bylo o krystalovém království, kde bylo evidentní, že Celestia má nějaký větší záměr s Twi. Ale jinak je to pořád ve škatulce dětské pohádky=nehledat smysl, ale pobaví to Rainbowlaugh


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - MidnightShadow - 20.01.2013

Obcas je zabavne neco napsat a potom cist, jak velice hluboko klesla inteligence celeho fora Rainbowlaugh

Nasrat, pratelickove, nasrat. Jste jenom banka kycovitych privesku, co nemaji nic jineho na praci nez drbat do ostatnich jakmile napisou vlastni nazor Rainbowlaugh