Bronies.cz
Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S3 (https://bronies.cz/Forum-S3)
+---- Téma: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On (/Vlakno-Epizoda-10-Keep-Calm-and-Flutter-On)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Gris - 20.01.2013

NitramBro: Jo jo, dem feels Twilightsmile

MidnightShadow: Uh, co tím myslíš?


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Pajzl - 20.01.2013

Po dokoukání téhle epizody jsem měl přesně tenhle monolog Rainbowderp

Vzpoměl jsem si na Crystal empire, Saddle Arabia, královský meeting, Twilight je připravena, tajemnou knihu, magický amulet, Mirror pool, roh letící do dálky, Pinkie, Trixie, Babs Seed, Scootaloo, Raise this Barn, Spikův kodex, Výcvik na akademii, Discord... všechno mi to přeběhlo před očima a dávalo dokonalý smysl, tahle série se ve skutečnosti kolem přátelství točí jako sviňa a chystá se něco velkého, až o tom radši přestanu přemýšlet... mohl bych být hodně zklamaný...


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Gris - 20.01.2013

Pajzl: Ona třetí série je epická od samého začátku, už v Crystal Empire jsem měl tenhle pocit (before it was cool).


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Azuliana - 20.01.2013

(20.01.2013, 10:04)MidnightShadow Napsal(a): Jste jenom banka kycovitych privesku, co nemaji nic jineho na praci nez drbat do ostatnich jakmile napisou vlastni nazor Rainbowlaugh

Taky mám ten pocit... člověk tu napíše, že se mu to nelíbí nebo mu něco vadí, podepře to argumenty, ale dostane se mu reakcí typu "tak se na to nekoukej", "udělěj si to sám" atd.
Kam se poděla ta vaše proklamovaná "LOVE AND TOLERATE". Je to seriál, to znamená, že někomu se bude něco líbit, někomu ne. A má právo říct, co konkrétně se mu nelíbí, ale týká se to jednoho dílu, ne celého seriálu, proboha. A pokud ano, je to taky jejich názor.

Je zajímavé, že tyhle "flame wary" většinou vznikají u fanouškovsky velmi exponovaných epizod (nová postava, Trixie, Discord).

Původně jsem sem chtěla napsat svůj názor na epizodu, ale po tom, co sem si přečetla zbytek vlákna na to nemám nějak zvlášť chuť...



RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Fun1k - 20.01.2013

Samozřejmě, že se chystá něco velkého. Myslím, že původní plány autorů nebyly nijak moc složité, ale když se do toho přimíchali bronies, tak prostě začali splétat jednu velkou epickou dějovou linii.


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - da old horse - 20.01.2013

Dúfam že sa nemýliš. No čím ďalej, tým viac sa bojím opaku.


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Fun1k - 20.01.2013

Myslím, že více konzistentnosti seriálu neuškodí. Samozřejmě vždycky budou "obyčejné" díly.


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Grunt - 20.01.2013

(20.01.2013, 10:45)Fun1k Napsal(a): Myslím, že původní plány autorů nebyly nijak moc složité, ale když se do toho přimíchali bronies, tak prostě začali splétat jednu velkou epickou dějovou linii.

No dobrý, ale kvůli tomu snad nemuseli zabíjet tak pět epizod třetí řady, ne? To jde i bez zabíjení. Já tomu ovšem nevěřím. Stále si stojím za svým: „snaží se mlátit prázdnou slámu“.



RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - DerpingWork - 20.01.2013

Jeeezis...Vy to tu rozkecavate...Vzdyt je to pro deti tak jak v tom chcete hledat vsechny chyby...To jakl mely vymyslet nabozenstvi, obory, ministerstva a vse ostatni aby to davalo smysl? Vzdyt v tom deti nehledaj souvislosti a jde jim o to se podivat na anti-gravity pinkie a podobne....Hledat tam chyby je jako vinit bibli a krrstanstvi z chyb, to same o polizice, nikdy to nebude tak jak chcete ale vzdy tak jak to chcou ti mocnejsi, a ti kterych je vetsi mnozstvi.
Dekuji a preji good day.


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Fun1k - 20.01.2013

Zabíjet? Které díly ze S3 podle tebe zabili a jak?